Jastrowskie przedszkole zamknięte z powodu koronawirusa

  • 26.10.2020, 11:17 (aktualizacja 26.10.2020, 12:02)
  • Mateusz Kaczmarek

Podziel się:

Oceń:

Jastrowskie przedszkole zamknięte z powodu koronawirusa Przedszkole Samorządowe w Jastrowiu
Przedszkole Samorządowe im. Marii Konopnickiej w Jastrowiu przechodzi na pracę zdalną. Wszystko z powodu aż pięciu potwierdzonych zakażeń koronawirusem wśród pracowników.

Przedszkole Samorządowe im. Marii Konopnickiej w Jastrowiu będzie pracować zdalnie aż do końca obecnego tygodnia. To efekt zakażeń wśród personelu placówki przy al. Wolności. 

 

- W związku z pięcioma potwierdzonymi przypadkami zakażenia wirusem Sars – cov2 wśród pracowników Przedszkola Samorządowego im. Marii Konopnickiej w Jastrowiu oraz pozostawaniem na kwarantannach innych pracowników, informujemy o kontynuacji pracy placówki w trybie zdalnym do dnia 30 października 2020 roku z uwagi na realną możliwość dalszych zakażeń i brak personelu pedagogicznego - poinformowała dyrektor przedszkola, mgr Violetta Krzysztoń. 

 

Jednocześnie warto podkreślić, iż oddział przedszkola zlokalizowany przy ul. Ludowej 1 pracuje na dotychczasowych zasadach, gdyż w tej placówce nie wykryto ani jednego przypadku zakażenia. 

Mateusz Kaczmarek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe