Kobiety mają dość strajku kobiet w Złotowie!

  • 09.11.2020, 22:53
  • Kamil Ceranowski

Podziel się:

Oceń:

Kobiety mają dość strajku kobiet w Złotowie!
Bardzo niska frekwencja podczas manifestacji pod biurem posła Marcina Porzucka.

     Trudno się obecnie połapać o co chodzi w tzw. strajku kobiet. Najgłośniej do tej pory wybrzmiewały bowiem hasła typu: " j...ć, w....ć, wk...ć. Obok nich pojawiały się radykalne postulaty polityczne wygłaszane przez bojówki lewicowe, które wyraźnie poczuły krew i przejęły kierownictwo protestu. Doszło nawet do podziału, kto może przewodniczyć a kto nie bo współpraca układa się z nią ciężko. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Najmniej było natomiast o samych kobietach.

    Dzisiejszy strajk kobiet w Złotowie można uznać za symboliczną porażkę jego inicjatorek i całego tego ruchu na ziemi złotowskiej. Słaba frekwencja ukazała w całej krasie, że oparcie protestów na fundamencie wulgaryzacji języka nie było właściwą drogą. Wystarczyło to na pierwszą falę. Drugą rozbiło ukazanie hipokryzji i prawdziwych intencji liderek tego ruchu (między innymi przez nasz portal).

loadingŁaduję odtwarzacz...

     Dzięki temu wielu młodych ludzi zauważyło, że stali się jedynie narzędziem w rękach osób, które starają się zrealizować niespełnione dotychczas ambicje polityczne. To właśnie one raz walczą z hejtem, promując się w mediach publicznych, by innym razem przeklinać na ulicach jak szewc. To właśnie one krzyczały wiosną o koronawirusie, szyciu maseczek i kopertach śmierci, a dziś starają się wyprowadzić na ulice jak największą liczbę osób, co może skutkować wzrostem zachorowań na covid19 w powiecie złotowskim.

     Niewykluczone również, że niska frekwencja wynika z faktu, że dla części młodzieży stało się to zwyczajnie nudne, bo ileż razy można wysłuchiwać przekleństw Józefowskiej. W tym miejscu warto przytoczyć słowa osoby, która była bezpośrednim świadkiem dzisiejszej pikiety.

- "Smarkule są już znudzone, zamiast krzyczeć WYP...DALAĆ malują paznokcie i mają WYJ...NE - w końców wolny wybór. To co tu dzisiaj przyszło to garstka starych kodziarzy, którzy fajdali woskiem niedawno schody sądu w obronie konstytucji. No właśnie tej samej konstytucji przeciwko której teraz występują. To taka lewacka logika."

     Należy podkreślić, że napięta atmosfera strajków spowodowała, że przeciwnicy lub obserwatorzy manifestacji też podchwycili ostry język debaty do oceny tych działań. To chyba jedyna rzecz jaka pozostanie po strajkach a mianowicie upowszechnienie rynsztokowego języka. To taka ironia losu, bo przecież z hejtem najgłośniej walczą osoby, które przyczyniły się do rozpropagowania wulgaryzmów w przestrzeni publicznej.

Kamil Ceranowski

Zdjęcia (4)


Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Bobas
Bobas 26.11.2020, 10:31
Widzieliście zwiastun nowego dokumentu Vegi😱😰Może teraz co poniektórym otworzą się oczy, do czego doprowadzają strajki pod przewodnictwem tej wiedźmy. Jakiej światowej cywilizacji chcą kobiety i dobrobytu dla dzieci.
Al
Al 25.11.2020, 09:36
szatan szczeka pyskami swoich sług, normalni ludzie, nawet wściekli tak się nie zachowują!
przeciwko tym szatanistkom
przeciwko tym szatanistkom 21.11.2020, 23:01
Każdy ma prawo do takiego filmu: https://www.youtube.com/watch?…
to podłe i słabe
to podłe i słabe 21.11.2020, 20:21
Ich poglądy oraz zachowanie (wulgarny język, agresja, niestabilność emocjonalna) stoją w całkowitej sprzeczności z nami, jak również ich model kobiecości odbiega od tego, co uważamy za właściwe kobiecie. To, co jest przedstawiane w czasie strajku nie jest prawdziwym obrazem kobiety.
Bernadeta
Bernadeta 19.11.2020, 18:45
To jest nasza SIŁA!!!Chodzi oczywiście o teledysk!!!A nie o ,,strajk kobiet,,Jestem przeciwna ,,strajkom kobiet,,i ich wulgaryzmom!!
gówno wypłynęło
gówno wypłynęło 17.11.2020, 09:10
Dziesiątki tysięcy euro płyną na konta stowarzyszeń i fundacji zajmujących się m.in. propagowaniem ideologii LGBT. Pieniądze przyznała współfinansowana przez Georga Sorosa Fundacja Batorego. Ta organizacja założyła też specjalny fundusz dla lewackiej rebelii, która kryje się za „Strajkiem Kobiet”.
qad
qad 15.11.2020, 11:34
Marksizm to nie jest tylko walka z Kościołem, Kościół to tylko etap.. Marksizm morduje i niszczy wszystkich, dotyczy to wierzących i nie wierzących, na podstawie historii i teraźniejszości można zobaczyć do czego dąży marksizm.. Korea jest takim właśnie przykładem
klepanie ma konsekwencje
klepanie ma konsekwencje 12.11.2020, 09:49
Brygida jest ciężka i w związku z tym opuściła Żenotdieł. Dwie panie wspomniane na filmie nie zasiadają już w organach doradczych wysokiemu komisarzowi.
Stanisław
Stanisław 12.11.2020, 09:19
Lewicowe ataki powoli tracą na sile. Nie jest to jednak kapitulacja środowisk lewicowych, a jedynie ich taktyczny krok w tył, aby następnie zrobić dwa kroki do przodu. Musimy liczyć się z tym, że ofensywa antykultury znowu spróbuje podpalić Polskę - powodem może być publikacja wyroku Trybunału Konstytucyjnego lub inne wydarzenie ukazujące stałość i niezłomność wiary w naszym Narodzie. Dlatego też musimy na bieżąco monitorować rozwój wydarzeń i pozostawać w gotowości do działania. Ta rewolucja nie podda się, dopóki nie zniszczy wszystkiego, co nam drogie. Nie możemy biernie czekać na coraz śmielsze prowokacje barbarzyńców. Naszym obowiązkiem jest stanąć w prawdzie i przeciwstawić się propagandzie zła, kłamstwa i zniewolenia. Czas na katolicką kontrrewolucję!
Tęczowy burdel
Tęczowy burdel 11.11.2020, 09:31
W Polsce pełnoletność powoli osiąga pokolenie meneli, którzy nie potrafią powiedzieć zdania bez przekleństwa i wspomnienia brzudko o seksie.Pokolenie wychowane nie na wartościach, literaturze tylko na głupich serialach typu reality, memach i fake neesach. Pokolenie których rodzice pobierają 500plus a ich dzieci z zapałem krzyczą je... pis.
Michał
Michał 10.11.2020, 11:44
***** ***
warto
warto 10.11.2020, 02:25
Łucja krok po kroku masakruje postulaty Czarnych Protestów!


https://www.youtube.com/watch?…
Bn
Bn 10.11.2020, 01:26
Profanujecie chrześcijańskie symbole religijne , to raczej nie służy dobru .Nie godzi się kalać wartości którymi kieruje się duża część społeczeństwa. A swoją drogą waszym celem nie jest już dobro kobiet .Tu nie chodzi o uszkodzone płody .W was zaszczepiła się już chęć protestów nie za godnym życiem ,lecz za śmiercią .Myślę że pora aby rodzice sprowadzili swoje latorośle do domów .Bo dziś głoszą śmierć kalekim dzieciom a jutro będą głosić śmierć zniedołężniałym rodzicom.

Pozostałe