Stara Wiśniewka w nowej odsłonie

  • 13.11.2020, 13:52
  • Krzysztof Kuźmicz

Podziel się:

Oceń:

Stara Wiśniewka w nowej odsłonie Gmina Zakrzewo
Centrum miejscowości zmienia się niemal z dnia na dzień. Wkrótce powinny zakończyć się prace, których całkowity koszt to ponad milion złotych.

Jeszcze w pierwszej połowie roku do Urzędu Gminy w Zakrzewie napłynęły doskonałe wieści. Wniosek o dofinansowanie w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na zagospodarowanie terenu w Starej Wiśniewce uzyskał aprobatę i został zakwalifikowany do dofinansowania. I to nie byle jakiego, bo aż 80-procentowego. 

Ostatecznie zadanie podzielono na trzy części, a ich łączna wartość to blisko 1,1 mln zł, z czego ponad 850 tys. zł to wspomniane dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych, a pozostała część to środki własne Gminy Zakrzewo. Prace, które wystartowały w maju już jakiś czas temu weszły w ostatni etap. 

- To trzecia część tegorocznych prac w Starej Wiśniewce, gdzie wcześniej zostały już wybudowane dwa nowe odcinki dróg gminnych - informują władze Zakrzewa. 

Zgodnie z zapowiedziami, całość powinna zakończyć się za maksymalnie kilka tygodni. 

Krzysztof Kuźmicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe