Koronawirus: powiat złotowski z niskim dobowym wzrostem

  • 18.11.2020, 11:20
  • Źródło: Urząd Wojewódzki w Poznaniu

Podziel się:

Oceń:

Koronawirus: powiat złotowski z niskim dobowym wzrostem
Tylko 19 nowych przypadków zakażenia koronawirusem odnotowano w najnowszym raporcie Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu. To jeden z najniższych wyników w całym województwie.

Jak wynika z opublikowanego przed południem raportu, w powiecie złotowskim odnotowano ostatnio 19 nowych przypadków zakażenia oraz ani jednego zgonu spowodowanego zakażeniem koronawirusem. Zresztą wyniki w całym województwie wyglądają obecnie znacznie lepiej niż w ostatnich tygodniach. 

- W Wielkopolsce wykryto kolejne zakażenia. Wyniki badań laboratoryjnych potwierdziły zakażenie koronawirusem SARSCoV2 u 1174 osób w regionie - poinformował Urząd Wojewódzki. 

Dla porównania, w sąsiednim powiecie pilskim odnotowano 84 przypadki zakażenia. Tymczasem w całym powiecie złotowskim mamy aktualnie 751 aktywnych przypadków zakażeń, a od początku pandemii było ich 1123. 

To oznacza, że pod względem łącznej liczby zakażeń od początku pandemii powiat złotowski zajmuje w województwie wielkopolskim 31. miejsce. Niższe wyniki odnotowano jedynie w powiatach: słupeckim - 1073, chodzieskim - 1104, kolskim - 985 oraz międzychodzkim - 611. 

Źródło: Urząd Wojewódzki w Poznaniu

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
kary
kary 25.01.2021, 19:05
Test nic nie znaczy , sam wynalazca testów PCR, Kary Mullis: mowi ze test ma inny cel niz testowanie ludzi i Dr. Fauci to oszust!
Swatow Organizacja Zdrowia wreszczie przyznaje ze PCR test jest w wiekszosci pozytywny . Media nie mowi ile zachorowalo lub umarlo tylko ile nowych " przypadków zakażenia " co nic nie znaczy.

Pozostałe