Altvater zabierze swoje pojemniki

  • 29.12.2020, 12:10 (aktualizacja 29.12.2020, 14:02)
  • Krzysztof Kuźmicz

Podziel się:

Oceń:

Altvater zabierze swoje pojemniki PRGOK
Między innymi z terenów gmin Jastrowie i Krajenka, gdzie zmienił się operator znikną wkrótce pojemniki spółki Altvater. To ona do tej pory obsługiwała mieszkańców tych gmin. Po zmianach, pojemniki dostarczą już nowi operatorzy.

Jak informuje spółka Altvater, w związku z wyborem nowego operatora na terenie gminy Jastrowie, Krajenka i Wyrzysk, trwa wymiana pojemników na odpady. Dotychczasowy operator, Altvater Piła, zbiera je w dniu odbioru odpadów. Nowi wykonawcy (Konsorcjum MZUK i Zeciuk w Jastrowie i Krajence oraz konsorcjum MZUK i Novago na terenie gminy Wyrzysk) mają czas do 1 stycznia na rozstawienie nowych pojemników.

Harmonogram zbierania pojemników został przestawiony na początku grudnia władzom PRGOK. Jednocześnie nowy wykonawca przestawił harmonogram podstawiania pojemników.

-Prosimy o wystawianie pojemników zgodnie z dotychczasowymi harmonogramami dostępnymi na stronie PRGOK i ENERIS. W przypadku nie wystawienia pojemnika w 2020r, prosimy o udostępnienie ich po Nowym Roku w dniu odbioru odpadów przez nowego operatora. Pojemnik taki powinien być opróżniony a odpady powinny znajdować się wyłącznie w pojemnikach nowego operatora - apelują przedstawiciele Altvatera. 

Krzysztof Kuźmicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe