Logo Lasów Państwowych ułożone...z drzew

  • 19.03.2021, 14:12
  • Krzysztof Kuzmicz

Podziel się:

Oceń:

Logo Lasów Państwowych ułożone...z drzew
Znów głośno o Nadleśnictwie Złotów. Tym razem za sprawą nietypowego pomysłu, jakim było posadzenie brzóz w ten sposób, że widziana z góry tworzy ona logo Lasów Państwowych. Co myślicie o tym pomyśle?

Nadleśnictwo Złotów nie po raz pierwszy przyciąga ciekawym pomysłem. Tym razem mowa o stworzeniu logo Lasów Państwowych z drzew. Inicjatywa ma już swoje lata. 

- Kilka lat temu leśniczy Waldek zaprojektował kępę brzóz w kształcie logo Lasów Państwowych. Pracownicy precyzyjnie posadzili młode drzewa. Być może kiedyś ktoś lecąc samolotem zauważy ten nietypowy pomysł i w duchu doceni trud pracy twórców tej nietuzinkowej, zielonej "instalacji" - czytamy na profilu Nadleśnictwa Złotów. 

Krzysztof Kuzmicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe