Jak opłacić zezwolenie na amatorski połów ryb na jeziorze Borówno

  • 29.06.2021, 10:56
  • Źródło: Wody Polskie Oddział w Bydgoszczy

Podziel się:

Oceń:

Jak opłacić zezwolenie na amatorski połów ryb na jeziorze Borówno Zdjęcie jeziora Borówno od strony wsi Kujanki w gminie Zakrzewo. Powiat Złotowski. Województwo Wielkopolskie.
W związku z rozpoczynającym się sezonem letnim pojawiły się wśród mieszkańców wątpliwości i pytania związane z legalnym połowem ryb. Przedstawiamy instrukcję jak uzyskać zezwolenie uprawniające do amatorskiego połowu ryb - Obwód rybacki jeziora Borówno na cieku Skicka Struga

Już na samym wstępie pragniemy poinformować, że nie wystarczy wpłacić środków na konto PGW WP RZGW w Bydgoszczy. To nie uprawnia do połowu ryb!  Dokonując opłaty musimy uzyskać pozwolenie imienne na połów, o które należy zwrócić się pod adresem: [email protected].  

Obwód rybacki jeziora Borówno na cieku Skicka Struga – Nr 1

 

  1. Gospodarka wędkarsko – rybacka w obwodzie rybackim jeziora Borówno na cieku Skicka Struga – Nr 1 prowadzona jest na wodach jezior Borówno, Wierzchołek, Kujan Mały.
     
  2. Prawo do amatorskiego połowu ryb rocznego lub okresowego w obwodzie rybackim jeziora Borówno na cieku Skicka Struga – Nr 1 nabywają osoby, które posiadają przy sobie imienne zezwolenie na amatorski połów ryb wydane przez Dyrektora RZGW w Bydgoszczy, kartę wędkarską (z wyjątkiem przypadków opisanych w Ustawie o rybactwie śródlądowym).
     
  3. Koszt zezwoleń (brutto) na amatorski połów ryb:

Obwód rybacki

Zezwolenie roczne

Zezwolenie okresowe

14- dniowe

3- dniowe

1-dniowe

jeziora Borówno na cieku Skicka Struga – Nr 1

150,00 zł

90,00 zł

45,00 zł

20,00 zł

Dopłata za możliwość wędkowania z łodzi wynosi 50 zł (brutto) rocznie.

Opłaty należy wnosić na konto: PGW WP RZGW w Bydgoszczy, al. A. Mickiewicza 15, 85-071 Bydgoszcz, nr konta bankowego: 58 1130 1017 0020 1510 6720 0173 z podaniem tytułu przelewu:

NAZWA OBWODU RYBACKIEGO, ZEZWOLENIE ROCZNE + ROK, którego dotyczy LUB RODZAJ ZEZWOLENIA OKRESOWEGO + dzień/okres, którego dotyczy oraz IMIĘ I NAZWISKO WĘDKARZA, NR KARTY WĘDKARSKIEJ

 

Potwierdzenie dokonania wpłaty wraz z danymi:

Imię i nazwisko, adres korespondencyjny, numer karty wędkarskiej oraz określeniem daty lub okresu planowanego połowu należy przesłać drogą elektroniczną na e-mail: [email protected] lub drogą pocztową na adres:

PGW Wody Polskie Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Bydgoszczy, al. A. Mickiewicza 15, 85-071 Bydgoszcz.

Zasady wykupienia i uzyskania zezwolenia na wodach jeziora Sławianowskiego można uzyskać po tym linkiem: http://bydgoszcz.wody.gov.pl/aktualnosci/1042-ruszyla-sprzedaz-zezwolen-uprawniajacych-do-amatorskiego-polowu-ryb-4

 

Źródło: Wody Polskie Oddział w Bydgoszczy

Zdjęcia (3)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Waldi
Waldi 29.06.2021, 23:35
Szkoda, że ja tego nie wiedziałem w tamtym tygodniu. Kije spakowane, dzieci zakręcone na łapanie. Poszedłem do sklepu w Kujankach a tam ZONK! Wstyd i przykro było mi do auta wracać.

Pozostałe