Złotów otrzymał grant z Funduszy Norweskich

  • 09.07.2021, 12:31
  • Kamil Ceranowski

Podziel się:

Oceń:

grant-dla-zlotowa.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Do Złotowa trafi około 16 milionów na inwestycje. Na miejscu w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej jest Burmistrz Złotowa Adam Pulit.

Kamil Ceranowski

Komentarze (29)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Koronazjeb
Koronazjeb 12.07.2021, 17:18
Dzięki clownom z Rady Miejskiej wycięto kasę na Euro Eco itd. I mamy lato pełne smuty.
Wyborca
Wyborca 12.07.2021, 11:49
To bardzo dobra wiadomość. Brawo dla włodarza miasta. Przy okazji czytając komentarze narzuca się pewna uwaga. Komitet "Połączył Nas Złotów" zwiódł mieszkańców, którzy głosowali na członków tegoż klubu w opozycji do rządzącej lewicy z "Zadbajmy o Złotów". Dalsze poczynania radnego Koronkiewicza doprowadzają do fuzji z lewicą co daje jej mandat większości w radzie wbrew woli mieszkańców. Można pokusić się o stwierdzenie... no właśnie
obserwator
obserwator 09.07.2021, 20:56
Fundusze-srundusze, a telebim na cmentarzu jest?
odp
odp 09.07.2021, 23:35
Ile ci trzeba tłumaczyć, że mieszkańcy tego twojego telebimu nie chcą?
Gg
Gg 10.07.2021, 08:57
Ktoś chyba ironii nie wyczuł, wyluzuj człowieku!
Maryjan
Maryjan 09.07.2021, 20:08
Pamiętacie jak główny clown Rady Miejskiej mówił, że burmistrz się leni i nie chce pracować. Dostał muł pasiasty odpowiedź
hahaha
hahaha 09.07.2021, 15:28
Pulit teraz nasadzi drzew w mieście a amfiteatr będzie stał pusty.
qaz
qaz 09.07.2021, 15:31
Znawca się odezwał xD przecież dokładnie wiadomo, na co będą przeznaczone te pieniądze... A drzewa? przeszkadzają tylko największym ekologom w mieście xD
dadzą radę
dadzą radę 09.07.2021, 15:39
Wytatuowana picz złoży wniosek w imieniu Stowarzyszenia Różowej Przyszłości o wycinkę.
Qwerty
Qwerty 09.07.2021, 14:51
Był klub radnych, który w programie miał pozyskiwanie funduszy. Więc pytam, ile już pozyskali? Bo rzucają się, jakby to było co najmniej 27 milionów złotych xD gratulacje dla miasta, burmistrza i ekipy, bez nich by tego nie było! :)
cj
cj 09.07.2021, 14:49
Burmistrz Miasta Złotowa dobra robota!
alibaba
alibaba 09.07.2021, 14:48
Smutni i zawistni staruszkowie, których czas nic nie nauczył. Piszcie i żyjcie w swoich rameczkach... mamy z was niezły ubaw :D
feee
feee 09.07.2021, 14:05
Pieski pulitowe już się cieszą z zapachu pieniędzy. Do budy!
Waz
Waz 09.07.2021, 15:14
Naprawdę nie wiem, co trzeba mieć w głowie, żeby w obliczu takiego sukcesu pisać takie komentarze. Nawet, jeśli nie lubi się burmistrza. Także mała rada, kompletnie za free: więcej kompromisów, mniej kompromitacji!
Qwerty
Qwerty 09.07.2021, 14:48
Chyba wszyscy się domyślamy, kto mógł napisać coś takiego, prawda?
Janek
Janek 09.07.2021, 15:23
Stawiam, że ktoś z klubu ZOZ
korweł
korweł 09.07.2021, 15:33
w tym klubie to sprzedajczyki same. Jak tylko jak siwy zjeb przejął klub to resztę ogoniarzy do komucha w koalicję zawiódł. Taki to zjeb.
xxx
xxx 09.07.2021, 15:27
którym mocno przeszkadza, że ktoś o ten Złotów zadbał :)
Apel
Apel 09.07.2021, 13:35
Radni, którzy byli przeciw wotum zaufania winni złożyć mandat. Dla uratowania honoru
ach
ach 09.07.2021, 13:53
Żelbeton powinien wskoczyć do zamrażarki w sklepie i nie wychodzić do wiosny.
Gazzi
Gazzi 09.07.2021, 14:02
Nie ma takiej wielkiej zamrażarki
Benek
Benek 09.07.2021, 13:51
kał im w gardło
trenerpogodzinachiwtrakcie
trenerpogodzinachiwtrakcie 09.07.2021, 13:21
trzecia kadencja w kieszeni a piniążek w celi
Ola
Ola 09.07.2021, 12:48
brawo, gratulacje. To więcej niż budżet na inwestycje! Jesteśmy gronie niewielu miast. Brawo dla burmistrza!
Flatower
Flatower 20.07.2021, 12:59
Gratulacje ? Czego tu gratulować? !5,5 mln to nie są wielkie pieniądze na dzisiejsze czasy i inflacje więc może pan Burmistrz byłby łaskawy opublikować jakie to inwestycje zostana zrealizowane za te pieniądze? Tu cała zgraja lizusów gardłuje za lub przeciw , ale nikt nie za[yta o konkrety. Nie dziwota,że potem są jakieś dziwne muszle.
vvv
vvv 20.07.2021, 17:05
"dziwna muszla" to inicjatywa pani radnej. a co zostanie zrobione za te pieniądze, to naprawdę bardzo łatwo sprawdzić. z czytaniem jest problem?
ed
ed 20.07.2021, 13:17
nie znasz na co były składane?
Flatower
Flatower 20.07.2021, 20:59
Nie wiem na co składano, wiem' o konkretnej sumie i chcę wiedzieć na co pójdzie. Tajemnica?
JanC
JanC 21.07.2021, 10:21
Tajemnica może nie, ale niewiadoma. Zostaliśmy sklasyfikowani na 6 miejscu co oznacza, że wygralibyśmy tak czy siak. Organizator jednak w ostatniej chwili postanowił rozbić pulę, zakwalifikować do listy więcej miast spod kreski. No i teraz dlaczego nie wiemy co dokładnie zostanie zrealizowane? Otóż gdyby nie ta decyzja, nasz projekt otrzymałby ponad 40 mln zł. Na zadania, które wedle szanownej komisji sklasyfikowano na 6 miejscu. Projekt zawierał kilkanaście zadań do realizacji. Obecnie wedle tego co się wydarzyło i arbitralnie podzielono środki na projekty słabsze, nie napisano instrukcji jak mają gminy postępować. Nie wiadomo czy realizować wszystkie zadania na 33% "gwizdka" czy 33,3% zadań odrzucić. Jeśli odrzucić to które, alfabetycznie, uznaniowo czy co drugie. Operator zorganizuje konsultacje i te sprawy mają być ustalone. 

Pozostałe