Bohaterowie walki z COVID poszukiwani

  • 15.09.2021, 11:49
  • Krzysztof Kuzmicz

Podziel się:

Oceń:

Bohaterowie walki z COVID poszukiwani
Wojewoda wielkopolski Michał Zieliński ogłosił konkurs "Bohaterowie walki z COVID". Kandydatów można zgłaszać w czterech kategoriach, a zwieńczeniem będzie uroczysta gala zaplanowana na koniec września.

- Podczas walki z pandemią wiele osób, często bezimiennych, angażowało się z heroicznym poświęceniem, aby nieść pomoc chorym. To właśnie takim bohaterom chcielibyśmy podziękować i uhonorować ich postawę - powiedział wojewoda wielkopolski Michał Zieliński, ogłaszając tym samym konkurs. 

Będzie miał on dość szybki przebieg, bo kandydatury będą przyjmowane zaledwie do 20 września, a już 30 września odbędzie się finałowa gala, na którą zaproszenie otrzymają laureaci. Kandydatów można zgłaszać w czterech kategoriach: 

- pielęgniarka

- ratownik medyczny

- strażak PSP i OSP

- żołnierz wojsk obrony terytorialnej

Kandydatury mogą zgłaszać m.in. dyrektorzy szpitali. Każda jednostka może przedstawić maksymalnie pięć osób, których postawa zostanie oceniona przez komisję konkursową. 

Krzysztof Kuzmicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe