Skandal podczas debaty! Z ust byłego burmistrza padło "zamknij się kobieto"...po raz kolejny.

  • 15.10.2021, 14:40
  • Krzysztof Kuzmicz

Podziel się:

Oceń:

zamknij-sie-kobieto.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Stanisław Wełniak, były burmistrz Złotowa po raz kolejny nie zachował należytych standardów w Sali Sesyjnej. W czasie debaty na temat Funduszy Norweskich powiedział do jednej z uczestniczek "zamknij się kobieto". Wcześniej tego sformułowania użył wobec wiceburmistrz Gminy Miasta Złotów.

Debata na temat Funduszy Norweskich wzbudziła spore emocje, choć większość jej uczestników umiała nad nimi zapanować. Niechlubnym wyjątkiem był były burmistrz Złotowa Stanisław Wełniak, który wypalił do jednego z uczestniczek spotkania "zamknij się kobieto". Zdanie to zbulwersowało uczestników spotkania, ale i internautów, bowiem transmisja odbywała się również w sieci. 

Krzysztof Kuzmicz

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Prawda czasu
Prawda czasu 14.11.2021, 23:58
Wpis z Facebooka, prawda, której nie lubi Wełniany:
Panoramiczne kino "RODŁO", na 400 miejsc, oddano do użytku w 1975 roku, komu to przeszkadzało? Otwierane hucznie przy obecności ówczesnego Przewodniczącego Rady Państwa prof. Henryka Jabłońskiego. Pomalowano nawet front Szkoły Nr.1. Odpowiedz na to pytanie zapewne Złotowianie znają, ale boją się powiedzieć. To zawdzięczamy St. W. , byłemu Naczelnikowi miasta Złotów w latach 1981-1990 i Burmistrzowi w latach 1994-1990, mianowanemu w okresie Stanu Wojennego, a obecnie radnemu Rady Miejskiej. To właśnie On był " ojcem chrzestnym" likwidacji Domu Kultury i Kina o pięknej nazwie "RODŁO". Dokonano tego w błyskawicznym tempie, jak w Chinach za czasów rewolucji kulturalnej. Kino istniało 29 lat. Budynek kina zburzono w 2004 roku. W tym miejscu powstał "blaszak" firmy H.S. , który został sprzedany firmie Tesco, a następnie Netto. Smutna to prawda, ale prawda.
Bolesław
Bolesław 15.11.2021, 08:02
Znam ten wpis. To popierdułkowe wpisy. To smutne jak ta nasza inteligencja lokalna uprawia konformizm od czasu do czasu udając, że coś jej się niepodoba.
Lampertploretariat
Lampertploretariat 18.10.2021, 08:36
Lokalne bladzie ze strajku niektórych kobiet wprowadziły ten patologiczny zwyczaj.
Odwołać radę!
Odwołać radę! 16.10.2021, 11:08
W referendum lokalnym można odwołać całą radę a nie pojedynczego radnego

Pojedynczego radnego nie można odwołać, nawet jeśli został wybrany w wyborach większościowych i w jednomandatowym okręgu. Ale można odwołać całą radę, przeprowadzając referendum.

https://www.rp.pl/ustroj-i-kom…
Qwerty
Qwerty 16.10.2021, 08:40
Radni są dla ludzi, nie odwrotnie.
Pieniąszkowksa
Pieniąszkowksa 16.10.2021, 01:11
Zachowanie niegodne radnego. Kodeks jasno formułuje granice wolności wypowiedzi radnego. Przewodniczący rady powinien wyciągnąć konsekwencje zapisane w kodeksie.
Grażynka
Grażynka 16.10.2021, 21:42
Przecież przewodniczący rady miejskiej nie będzie karał swojego patrona. Na sesji rady miejskiej takie teksty padały już w kierunku zastępcy burmistrza, i przewodniczący przecież nic nie zrobił. Nie zrobił nic w trakcie sesji - gdyby przypadkiem jakimś cudem nie usłyszał, ani po sesji, gdzie zapewne już do niego to dotarło. Więc wybaczcie, nic z tym nie zostanie zrobione. Złotowska gazeta też ni słowem nie wspomniała o takim incydencie.
Pewne osoby mogą po prostu więcej. Aż strach się bać gdyby takie słowa padły z drugiej strony sporu. To dopiero byłaby awantura. A tak to co? No nic! Koledzy klubowi też przecież nic nie zrobią. Pewnie nie słyszeli. Są równi i równiejsi.
Swoją drogą przewodniczący rady był bardzo aktywny w trakcie debaty - nie zabrał głosu w jakiejkolwiek sprawie, a trochę ich zostało poruszonych. Pewnie rozmyślał, co mu się bardziej opłaci w kontekście wyborów burmistrzowskich 2023.
Kasia
Kasia 17.10.2021, 12:17
Przecież po to wymienili przewodniczącego, za poprzedniego takie numery by nie przechodziły...
Lola
Lola 16.10.2021, 01:18
Przewodniczący rady i klubu powinni wyciągnąć konsekwencje wobec delikwenta. Czy wystarczy odwagi? Wątpię.
Lex
Lex 16.10.2021, 01:27
Czekam na decyzję klubu. Radny powinien zostać ukarany!
Plażowa
Plażowa 16.10.2021, 00:53
Inaczej nie potrafi nie kontroluje się ... należałoby przeprosić ale ten model tak ma. Widocznie wyborcom to nie przeszkadza.
Ustawa
Ustawa 16.10.2021, 01:22
Jajco mnie obchodzi, co ten element ma do przekazania, jako radny nie ma prawa tak traktować mieszkańców miasta!!! Co zrobicie kiedy was, lub waszą mamę potraktuje w ten sposób???
Czerwoni jak cegły
Czerwoni jak cegły 15.10.2021, 23:55
Osiedlowa paka głosuje na Wełniaka - hasło sprzed lat pewnie wciąż aktualne. Paka.
Wełniątka w rozterce
Wełniątka w rozterce 15.10.2021, 23:24
Co dla jednych jest skandalem dla innych normą społeczną. Jestem ciekawy jak projektują sobie to radni, ktorzy przysięgli wierność naczenikowi?
PZL
PZL 15.10.2021, 20:38
To, popisy radnych, oklaskiwanie samych siebie - piękna żenada, na którą patrzyły setki (!) mieszkańców.

Pozostałe