10 KOLĘD DLA PRZYJACIÓŁ

  • 25.12.2021, 15:57
  • Kamil Ceranowski

Podziel się:

Oceń:

zapowiedz1.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Stowarzyszenie Dom Kultury w Złotowie im. Henryka Piosika zaprasza na XVII edycję spotkania w Hali Widowiskowo-Sportowej w Złotowie. 26.12.2021. godz 18.00. ZAPRASZAMY.

10 KOLĘD DLA PRZYJACIÓŁ - doroczne wydarzenie zrzeszające lokalnych artystów oraz mieszkańców Złotowa i okolic. 

10 Kolęd Dla Przyjaciół to nie tylko koncert. Inicjatywa podjęta lata temu, przez muzyka, mieszkańca Złotowa - Łukasza Piosika, z roku na rok nabiera większego rozmachu. I nie chodzi tu o większą scenę, czy ilość artystów na niej. Chodzi o atmosferę i klimat, które zrzeszają dziesiątki, setki mieszkańców Złotowa i okolicznych miejscowości. Od lat stali bywalcy, zaraz obok rodzinnego spotkania przy wigilijnym stole, mają wpisane w kalendarze i w pamięć tę wyjątkową datę. 26 grudnia. To właśnie w tym dniu co roku odbywa się wydarzenie, które pozwala spotkać się w magicznej aurze świąt i oddać się dźwiękom, które tworzone są z myślą o tych, którzy zawsze są blisko, chętni na wspólne kolędowanie - o Przyjaciołach.

W związku z wprowadzonymi utrudnieniami miejsca na hali można zajmować od godziny 17:00. Obowiązują obostrzenia - 30% czyli 149 osób może wejść bez certyfikatu szczepienia. Kto nie ma nic przeciwko, może szybko wypełnić oświadczenie i dołącza do wydarzenia. 

Kamil Ceranowski

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe