Dzieci walczyły w Pile. Wielki turniej piłkarski za nami

  • 07.06.2021, 14:23
  • Redakcja

Podziel się:

Oceń:

Dzieci walczyły w Pile. Wielki turniej piłkarski za nami
Wągrowiec, Złotów, Jastrowie, Chodzież, Trzcianka, Białośliwie, Kaczory, Kotuń, Szydłowo, Wyrzysk, Piła, Chodzież – zespoły z tych miejscowości pojawiły się na stadionie przy ulicy Bydgoskiej, by rozegrać finały Mistrzostw Północnej Wielkopolski dzieci.

Tegoroczne zmagania odbyły się pod patronatem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, a na miejscu pojawił się m.in. marszałek Jacek Bogusławski, który oficjalnie otworzył zmagania.

Drużyny rozgrywały najpierw pomiędzy sobą mini – turnieje eliminacyjne na podstawie których przesłaliśmy specjalne zaproszenie do udziału w rozgrywkach dla wyróżniających się drużyn.

Zawody przebiegały w zdrowej sportowej atmosferze, również dlatego, że organizatorzy dla każdego przygotowali dokładnie te same nagrody i upominki – wszystko dzięki wspomnianemu wsparciu Urzędu Marszałkowskiego.

16 drużyn przez kilka godzin tego słonecznego weekendu rozgrywało pomiędzy sobą spotkania na dwóch poziomach wiekowych. Zawodnicy wraz z trenerami otrzymali poczęstunek, napoje, nagrody rzeczowe.

A co do samej sportowej rywalizacji, wielu zawodnikom i zawodniczkom będziemy się zapewne baczniej przyglądać w przyszłości, bo już w tak młodym wieku prezentują ponadprzeciętne umiejętności.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe