Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 20 sierpnia 2022 07:17

Szukasz dobrego programu księgowego dla małych firm? Sprawdź Subiekt 123

Choć mogłoby się wydawać, że prowadzenie księgowości w niedużej lub mikro firmie nie jest trudne, a "papierkową robotą" może zająć się jedna osoba to wiele osób zwraca uwagę na konieczność sięgania po profesjonalne rozwiązania. Program Subiekt 123 ułatwi prowadzenie księgowości, wystawianie faktur i innego rodzaju rozliczeń. Na czym polega jego obsługa i w realizacji jakich procesów na pewno wspomoże firmę?
  • 29.04.2022 11:00
  • Autor: Grupa Tipmedia
Szukasz dobrego programu księgowego dla małych firm? Sprawdź Subiekt 123

Prowadzenie księgowości firmowej nie jest trudne, ale tylko wówczas, jeśli posiadamy do tego odpowiednie narzędzia oraz przygotowanie. Nie każdy zdaje sobie sprawę z faktu, że nawet w mikro przedsiębiorstwie należy przestrzegać ważnych zasad w zakresie prawa i księgowości. Program Subiekt 123 ma na celu udzielić nie tylko wsparcia, ale optymalizować najważniejsze procesy firmowe oraz stanowić kluczową pomoc, gdy ta jest szczególnie potrzebna.

Subiekt 123 dla małych i mikro firm - w czym może Ci pomóc?

Wciąż nie masz usystematyzowanych procesów firmowych związanych z poszczególnymi etapami księgowymi? To nic straconego. W programie Subiekt 123 szybko uporządkujesz najważniejsze z zadań, a oprócz tego, zdefiniujesz realizację najistotniejszych procesów.

Przede wszystkim program udzieli Ci wsparcia w takich segmentach, jak: szybkie i intuicyjne wystawianie faktur, zarządzanie towarami, czy gromadzenie informacji o klientach. 

Ważnym sektorem działania programu Subiekt 123 będzie także ustalenie i korzystanie z udostępnionego terminarza płatności wobec wszystkich posiadanych kontrahentów, a także ZUS, czy urzędu skarbowego.

Takie znaczące i kluczowe wsparcie może okazać się nie tylko ważne podczas pracy codziennej, ale przede wszystkim, gdy zależy Ci na ogólnym rozwoju i pełnej fiskalizacji procesów.

Jakie korzyści płyną z posiadania programu Subiekt 123 w biurach rachunkowych?

Rozliczanie klientów i mikro przedsiębiorstw jest szczególnie ważne z poziomu biura rachunkowego. To dlatego zdecydowano się udzielić im wsparcia w zakresie dedykowanej oferty programu Subiekt 123. Aplikację można bezpłatnie udostępniać swoim klientom i dzięki temu dać im pełen wgląd w swoje dokumenty i realizowane etapy pracy.

Sprawdź koniecznie, jak program Subiekt 123, sprawdzi się w Twojej firmie!

--- Artykuł sponsorowany ---


zachmurzenie duże

Temperatura: 20°CMiasto: Złotów

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 5 km/h

KOMENTARZE
Autor komentarza: InterpolTreść komentarza: Coś mi się wydaje, że nie potrafisz ustalić faktów. Uzyskanie tej informacji kosztowało mnie 40 sekund. https://www.facebook.com/photo?fbid=4173672672687838&set=pcb.4173672836021155Data dodania komentarza: 17.08.2022, 14:42Źródło komentarza: Kara została na Spółdzielnię nałożona słusznie.Autor komentarza: oTreść komentarza: Bo w temacie: "Mąż pilskiej działaczki skazany w I instancji" Ceranowski skasował 157 wpisów i nie można prowadzić dyskusji forumowej, nie wpuszcza nowych wpisów.Data dodania komentarza: 17.08.2022, 14:03Źródło komentarza: Kara została na Spółdzielnię nałożona słusznie.Autor komentarza: DżamillaTreść komentarza: Czemu ten wpis w tym temacie?Data dodania komentarza: 17.08.2022, 08:41Źródło komentarza: Kara została na Spółdzielnię nałożona słusznie.Autor komentarza: jlTreść komentarza: "Mąż pilskiej działaczki skazany w I instancji" - tak idiotyczny tytuł mógł popełnić ktoś, kto nie ukończył edukacji w Państwowej Wyższej Szkole Teatru, Telewizji i Filmu imienia Leona Schillera w Łodzi.Data dodania komentarza: 17.08.2022, 08:39Źródło komentarza: Kara została na Spółdzielnię nałożona słusznie.Autor komentarza: Wiela ten czynsz?Treść komentarza: Spółdzielcy z godnością zniosą ceny utrzymania administracji spółdzielni.Data dodania komentarza: 15.08.2022, 12:57Źródło komentarza: W tym roku ponad 70 zadań w ramach Funduszy NorweskichAutor komentarza: TurTreść komentarza: Na plecach spółdzielców, za ich pieniądze Wełniak i jego szarańcz chcą dojść do władzy. Bez wstydu i honoruData dodania komentarza: 13.08.2022, 16:12Źródło komentarza: W tym roku ponad 70 zadań w ramach Funduszy Norweskich