Zmiana na stanowisku dyrektora szpitala

  • 02.08.2021, 09:19 (aktualizacja 02.08.2021, 09:31)
  • Krzysztof Kuźmicz

Podziel się:

Oceń:

Zmiana na stanowisku dyrektora szpitala znanylekarz.pl
31 lipca był dla Joanny Harbuzińskiej-Turek ostatnim dniem pracy na stanowisku dyrektora Szpitala Powiatowego w Złotowie. Jej miejsce zajmie Artur Bobruk. Nim jednak to nastąpi, przez półtora miesiąca placówką zarządzał będzie Marcin Druszcz.

Marcin Druszcz, dotychczasowy zastępca Joanny Harbuzińskiej-Turek będzie kierował Szpitalem Specjalistycznym do momentu powierzenia obowiązków na stałe Arturowi Bobrukowi. Jest on absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, specjalistą w dziedzinie ginekologii i położnictwa.


Dotychczas doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi oraz w Centralnym Szpitalu Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie. Był on także ordynatorem w klinicznym Oddziale Ginekologii i Położnictwa w 4. Wojskowym Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu, oddziałach ginekologiczno-położniczych Szpitala Powiatowego w Strzelinie oraz na oddziale ginekologicznym szpitala MSWiA we Wrocławiu. To właśnie z tym ostatnim miastem jest on aktualnie związany. 

Krzysztof Kuźmicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe