Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 04:06
Reklama

Sport

Tafcia Team najlepsza w Północnej Wielkopolsce. WIDEO
Tafcia Team najlepsza w Północnej Wielkopolsce. WIDEO

Tafcia Team wygrywa w Turnieju Mistrzów Północnej Wielkopolski. Zapraszamy do obejrzenia skrótu z wydarzenia organizowanego przez Stowarzyszenie Orlik Piła we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego.

15.09.2021 14:31
Hydropex sponsorem generalnym Sparty
Hydropex sponsorem generalnym Sparty

Złotowska Sparta pozyskała sponsora generalnego. Wsparcie klubowi okazała lokalna firma - Hydropex, lider branży robót instalacyjno-inżynieryjnych.

13.09.2021 12:52    1    6
Przed nami Turniej Mistrzów Północnej Wielkopolski!
Przed nami Turniej Mistrzów Północnej Wielkopolski!

Wielkie sportowe wydarzenie zostanie rozegrane w formie charytatywnego Turnieju Nocnego na rzecz wieloletniego przyjaciela Stowarzyszenia Orlik Piła – Mariusza Markowskiego.

07.09.2021 14:20
Sztafeta z Klaudią Adamek niestety poza finałem
Sztafeta z Klaudią Adamek niestety poza finałem

Nie udał się start na Igrzyska Olimpijskich sztafecie 4x100 metrów, w której występuje Klaudia Adamek. Choć, mimo awansu do finału, pozytywów w tym występie nie brakuje.

05.08.2021 13:10
"Chuligani, szukamy was i was znajdziemy!"
"Chuligani, szukamy was i was znajdziemy!"

Wandale po raz kolejny dokonali zniszczeń na obiekcie Zrywu Sypniewo. Osoby związane z klubem mówią dość i poza zgłoszeniem sprawy policji, również na własną rękę poszukują sprawców.

03.08.2021 11:52
Dzień Sportu dla Wszystkich. W Złotowie bawiły się dzieci i dorośli
Dzień Sportu dla Wszystkich. W Złotowie bawiły się dzieci i dorośli

Blisko 200 osób wzięło udział we wszystkich przygotowanych przez nasze stowarzyszenia częściach wydarzenia w Złotowie - informuje Stowarzyszenie Orlik Piła, które zorganizowało zmagania w ramach "Dnia Sportu dla Wszystkich".

20.07.2021 09:33
Mistrzyni Świata Justyny Franieczek
Mistrzyni Świata Justyny Franieczek

Justyna Franieczek zdobyła pierwszy w historii naszego regionu brązowy medal Mistrzostw Europy World Para Athletics oraz na Lekkoatletycznych Mistrzostwach Świata Virtus 2021 w Bydgoszczy zdobyła dwa złote medale w biegu na 400 metrów i sztafecie 4X100 m i tytuł Mistrzyni Świata

08.07.2021 12:17
Dzień Sportu dla wszystkich
Dzień Sportu dla wszystkich

10 lipca w Złotowie wyjątkowe wydarzenie o charakterze sportowo-rekreacyjnym. Dzień Sportu dla wszystkich to cały dzień zabawy, ruchu i aktywności dla mieszkańców w każdym wieku.

02.07.2021 11:06    1    1
Klaudia Adamek ze stypendium olimpijskim. Trafiła do elitarnego grona
Klaudia Adamek ze stypendium olimpijskim. Trafiła do elitarnego grona

3 tysiące złotych miesięcznie wypłacane do końca obecnego roku - taką kwotę będzie otrzymywać Klaudia Adamek w ramach otrzymanego właśnie Stypendium Olimpijskiego Samorządu Województwa Wielkopolskiego. Lekkoatletka z Zakrzewa znalazła się w elitarnym gronie sportowców, którzy dostąpili takiego zaszczytu.

10.06.2021 10:59
Dzieci walczyły w Pile. Wielki turniej piłkarski za nami
Dzieci walczyły w Pile. Wielki turniej piłkarski za nami

Wągrowiec, Złotów, Jastrowie, Chodzież, Trzcianka, Białośliwie, Kaczory, Kotuń, Szydłowo, Wyrzysk, Piła, Chodzież – zespoły z tych miejscowości pojawiły się na stadionie przy ulicy Bydgoskiej, by rozegrać finały Mistrzostw Północnej Wielkopolski dzieci.

07.06.2021 14:23
KOMENTARZE
Autor komentarza: jaTreść komentarza: Ceranowski specjalnie zrobił niedociągnięcie czarną krechą, bo wiedział, że ta osoba po pobiciu przez esbecję w Częstochowie 19 czerwca 1983 roku ma niedowład prawej powieki. Trzeba zatem wykorzystać wszelkie możliwości aby najebać komuś w życiorys, zbesztać, poniżyć. Do tego służą sługusy ludzi trzymających władzę w tym przeklętym, śmierdzącym, zapyziałym powiecie.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 13:59Źródło komentarza: Mąż pilskiej działaczki skazany w I instancjiAutor komentarza: . - kropkaTreść komentarza: W razie, gdyby się okazało, że oskarżony nie był prawidłowo zawiadomiony będziemy ścigać Melanię Poch do zesrania.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 13:50Źródło komentarza: Mąż pilskiej działaczki skazany w I instancjiAutor komentarza: prof. JebutekTreść komentarza: Sąd może być w koteryjnej zmowie i wtedy oleje, osra i opryka.Data dodania komentarza: 30.06.2022, 12:48Źródło komentarza: Mąż pilskiej działaczki skazany w I instancjiAutor komentarza: fakjufejkTreść komentarza: Musi być elementarny porządek w sądownictwie. Sąd mając wiedzę o stronie postępowanie nie może sobie dowolnie wybierać, dokąd skieruje swoje pisma, wezwania. Można bowiem wyobrazić sobie, że sąd uzna sobie w cichości gabinetów iż wyśle pismo na Wyspy Taka-Tuka lub do Kołmogorów w północnym Związku Radzieckim czy do Heleny w Montanie, gdzie podobno mieszka syn Lemanowicza. Zlekceważenie danych zawartych w protokole sądu okręgowego ośmiesza sąd rejonowy.Data dodania komentarza: 22.06.2022, 20:20Źródło komentarza: Mąż pilskiej działaczki skazany w I instancjiAutor komentarza: woda sodowa JNTreść komentarza: Ryszard robi karierę a Wiesława PIS prześladuje. To wszystko widać jak na tacy. Jak widzę regionalne przewodnictwo PIS to słabo się robi. Szczególnoie pan Adam, który ostatnio palnął publicznie, że od pewnego czasu obserwuje świat z ambony. To jest typowa megalomania i uciekanie się do mody partyjniackiej. Dbanie o struktury to jednak praca, której nie widać, natomiast widać złe posunięcia. Jeżeli ludzie PSL będą budować listy zjednoczonej prawicy to marnie widzę przyszłość.Data dodania komentarza: 22.06.2022, 09:32Źródło komentarza: Starosta Ryszard Goławski wystąpił w panelu dyskusyjnym z premierem RP Mateuszem MorawieckimAutor komentarza: PLSTreść komentarza: Specjalista od tłucznia z nieczynnych torowisk. A potem z tego pewna firma buduje drogi w lasach. To się nazywa biznesData dodania komentarza: 20.06.2022, 20:43Źródło komentarza: Starosta Ryszard Goławski wystąpił w panelu dyskusyjnym z premierem RP Mateuszem Morawieckim
Reklama
Reklama