Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 15:20
Reklama

Dzieci walczyły w Pile. Wielki turniej piłkarski za nami

Wągrowiec, Złotów, Jastrowie, Chodzież, Trzcianka, Białośliwie, Kaczory, Kotuń, Szydłowo, Wyrzysk, Piła, Chodzież – zespoły z tych miejscowości pojawiły się na stadionie przy ulicy Bydgoskiej, by rozegrać finały Mistrzostw Północnej Wielkopolski dzieci.
Dzieci walczyły w Pile. Wielki turniej piłkarski za nami

Tegoroczne zmagania odbyły się pod patronatem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, a na miejscu pojawił się m.in. marszałek Jacek Bogusławski, który oficjalnie otworzył zmagania.

Drużyny rozgrywały najpierw pomiędzy sobą mini – turnieje eliminacyjne na podstawie których przesłaliśmy specjalne zaproszenie do udziału w rozgrywkach dla wyróżniających się drużyn.

Zawody przebiegały w zdrowej sportowej atmosferze, również dlatego, że organizatorzy dla każdego przygotowali dokładnie te same nagrody i upominki – wszystko dzięki wspomnianemu wsparciu Urzędu Marszałkowskiego.

16 drużyn przez kilka godzin tego słonecznego weekendu rozgrywało pomiędzy sobą spotkania na dwóch poziomach wiekowych. Zawodnicy wraz z trenerami otrzymali poczęstunek, napoje, nagrody rzeczowe.

A co do samej sportowej rywalizacji, wielu zawodnikom i zawodniczkom będziemy się zapewne baczniej przyglądać w przyszłości, bo już w tak młodym wieku prezentują ponadprzeciętne umiejętności.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 24°CMiasto: Złotów

Ciśnienie: 1026 hPa
Wiatr: 0 km/h

KOMENTARZE
Autor komentarza: jlTreść komentarza: Gdzie jest 157 wpisów w topiku "Mąż pilskiej działaczki..."?!Data dodania komentarza: 06.08.2022, 10:30Źródło komentarza: Pobito dziecko z ośrodka w Jastrowiu, czy będzie sankcja karna?Autor komentarza: PedroTreść komentarza: Szkoda gadac. Kiedys nawet wsparłem ten projekt finansowo I mialem obecywane złote góry. Do dnia dzisiejszego nic... ciekawe to bardzo bo np. Jeden z bylych juz mieszkancow Zlotowa gra w zagranicznej produkcji o nazwie samen.pl ktora mozna znalesc na Youtube I za darmo ogladac. Rozmawialem z nim swego czasu I wiem ze ich projekt pochlania ogromne ilosci pieniedzy ale koszta pokrywane sa z wlasnej kieszeni rezysera I producentow a jak I za malym wsparciem sponsorow w zamian za reklame. Sam Tomasz Raczek bardzo pozytywnie wypowiadal sie o projekcie ! Nasz Złotowianin ( Mateusz Leszczyński) gra w tym serialu jedna z postaci. Jest to komedia kręcona w Holandii ktoej celem jest ukazanie różnicy kulturowej pomiędzy Polską a Holandia. Bardzo zabawny serial ( sezon 1 ) zrozumiały dla tych co mają troche dystansu do siebie a na wakacjach byli dalej niż w Mielnie.Data dodania komentarza: 03.08.2022, 17:41Źródło komentarza: Czym pachnie film "Gra w butelkę"?Autor komentarza: Artur ŁazowyTreść komentarza: Dziękuję Panu Burmistrzowi Złotowa za odwagę! Teraz trzeba uzbroić się w cierpliwość i wierzyć w praworządność!Data dodania komentarza: 03.08.2022, 13:03Źródło komentarza: Kara została na Spółdzielnię nałożona słusznie.Autor komentarza: Dichlorodifenylotrichloroetan na larwyTreść komentarza: Kiedy oni to wszystko sprostują? Co numer to kłamstwa i manipulacje. Gazeta zalega w sklepach a już prawda wyszła na jaw.Data dodania komentarza: 03.08.2022, 01:41Źródło komentarza: Kara została na Spółdzielnię nałożona słusznie.Autor komentarza: ZenekTreść komentarza: Wreszcie ktoś napisał prawdę. Jak ci propagandziści z Larwa na czele śmią wciskać kit ludziomData dodania komentarza: 02.08.2022, 15:19Źródło komentarza: Kara została na Spółdzielnię nałożona słusznie.Autor komentarza: odpisTreść komentarza: a gdzie byli opiekunowie tych dzieci ?to chyba ich rola żeby pilnować....więc sytuacja jest jasna,zaniedbanie obowiązków opiekuna grupy.Data dodania komentarza: 01.08.2022, 21:18Źródło komentarza: Sprawca pobicia dziecka nie był cudzoziemcem. To 58-letni Polak!
Reklama
Reklama