Problemy Maffashion. Złotowianka musiała przeprosić...prezesa TVP

  • 25.05.2021, 12:39
  • Redakcja

Podziel się:

Oceń:

Problemy Maffashion. Złotowianka musiała przeprosić...prezesa TVP
Maffashion, czyli Julia Kuczyńska musiała przeprosić TVP i Jacka Kurskiego za swoje komentarze w sprawie występu Rafała Brzozowskiego w konkursie Eurowizji. W podpisie pod przeprosinami napisała "Julia ze Złotowa".

Cała historia zaczęła się w momencie, gdy Jacek Kurski, prezes Telewizji Polskiej w jednym z wpisów uznał, iż występ Rafała Brzozowskiego na Eurowizji był jednym z najlepszych w tej edycji. Zareagowała na to m.in. Julia Kuczyńska, znana szerzej jako Maffashion złotowianka, która skomentowała: 

- Co ty Jacek bredzisz? (…) To tylko ty naraziłeś Rafała na ten hejt, wybierając według własnego widzimisię osobę, która będzie nas reprezentować! I nieważne, że ludzie byli oburzeni, negowali ten wybór. Ktoś inny miał polecieć jako reprezentant naszego kraju, bo tak głosowali ludzie. Wybrali Alicję Szemplińską. 

Na reakcję nie trzeba było długo czekać. Zespół prasowy TVP domagał się od blogerki sprostowania. Ta szybko umieściła je w swoich mediach społecznościowych. 

- Uprzejmie informuję, iż to nie szanowny Pan Prezes Jacek Olgierd Kurski wybrał na reprezentanta naszego kraju w konkursie piosenki szanownego Pana Rafała Brzozowskiego. Kłaniam się w pas i biję w pierś. Z poważaniem. Julia ze Złotowa - dodając do tego zdjęcie kartki z napisem "To nie Jacek Kurski wybrał Rafała". 

Trzeba przyznać, że złotowianka z całej sytuacji wybrnęła w dość ciekawy sposób. 

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe