Złota rączka dla Seniora. Złotów wspiera mieszkańców

  • 02.07.2021, 11:27
  • Źródło: zlotow.pl

Podziel się:

Oceń:

Złota rączka dla Seniora. Złotów wspiera mieszkańców
Montaż klamek, mocowanie luster, wymiana uszczelek i kilkadziesiąt innych usług można zamówić bezpłatnie dzięki projektowi Stowarzyszenia Rodzicielstwa Zastępczego realizowanemu przy dofinansowaniu Miasta Złotów.

To unikalna w skali naszego kraju inicjatywa, która ma ułatwić życie mieszkańcom Złotowa powyżej 60. roku życia. Nie każdy przecież jest złotą rączką, ale dzięki projektowi nie musi się już martwić o drobne naprawy w swoim domu. Zainteresowani płacą tylko za materiał, a więc przy prośbie o wymianę klamki muszą jedynie zakupić samą klamkę, a fachowiec zrobi resztę. Ta sama zasada dotyczy także pozostałych usług z bardzo obszernego katalogu. 

Źródło: zlotow.pl

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe