Wielki wyczyn Jakuba Pieniążkowskiego

  • 23.12.2021, 22:15
  • Redakcja

Podziel się:

Oceń:

Wielki wyczyn Jakuba Pieniążkowskiego
Jerzy Kukuczka, Krzysztof Wielicki, Nirmal „Nims” Purja czy Jakub Pieniążkowski – co ich łączy? Wszyscy zdobywali szczyty. Tyle, że wyczyny trzech pierwszych da się powtórzyć a ostatniego ciężko będzie skopiować. Można powiedzieć, że przewodniczący Rady Miejskiej w Złotowie jako pierwszy dokonał zimowego wejścia na szczyt hipokryzji i to bez wspomagania.

W ciągu dziewięciu miesięcy zmienić może się wiele. Niektórzy jeszcze w marcu mogli żyć sobie beztrosko, a już w grudniu muszą wcielić się w rolę odpowiedzialnych rodziców. W życiu przewodniczącego Pieniążkowskiego nie o taką zmianę jednak chodzi, a o podejście do hejtu. W marcu, gdy burmistrz Złotowa został bezpardonowo zaatakowany przez jednego z mieszkańców – za co nomen omen został niedawno skazany w sądzie pierwszej instancji – Jakub Pieniążkowski mówił, że go to nie rusza. Że to działały emocje. Że każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii. Z kolei już w grudniu, gdy jakiś czas wcześniej nazwisko Pieniążkowskiego znalazło się na plakacie, który dosadnie mówił o części radnych blokujących Fundusze Norweskie co mają zrobić, przewodniczący oburzył się niemiłosiernie oczekując zdecydowanej interwencji. Obu wypowiedzi udzielił na łamach Aktualności Lokalnych.

Marzec 2021, komentarz Jakuba Pieniążkowskiego w sprawie hejtu wobec burmistrza:

- Z powodu posta [propozycja wykonania oralnej czynności seksualnej burmistrzowi oraz całej (,,,) radzie] opublikowanego na portalu społecznościowym przez jednego z mieszkańców naszego miasta, nie zamierzam podejmować kroków prawnych wobec tej osoby. Taki sposób wyrażania opinii uważam za niestosowny, jednak post nie zrobił na mnie większego wrażenia. Z jego treści sądzę, że osoba ta mogła być pod wpływem silnych emocji z nieznanych mi powodów.

Grudzień 2021, komentarz Jakuba Pieniążkowskiego w sprawie hejtu wobec części radnych:

- Przedstawianie poglądów w takiej formie [plakat z nazwiskami radnych i podkreślonym kolorem żółtym wyraz WON] świadczy dla mnie wyłącznie o słabości, braku odwagi i indolencji autora. Jestem ciekaw wyników podjętych działań przez pana burmistrza w celu ustalenia tożsamości osoby za to odpowiedzialnej.

Czyli hejt wobec burmistrza i współtowarzyszy z rady, nawet w tak ostrej formie jest zdaniem Pieniążkowskiego OK. Nie trzeba podejmować żadnej interwencji. Z kolei zakamuflowany hejt w formie plakatu już zdecydowanie OK nie jest i powinien spotkać się z ostrą reakcją. Być może więc w Złotowie powinny się wkrótce pojawić nowe plakaty, tym razem z zaznaczonym słowem HIPOKRYZJA. Sam Pieniążkowski mógłby użyczyć przynajmniej kilka literek do nowego hasła.

 

 

Redakcja

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Lipsta
Lipsta 15.01.2022, 11:58
Nawet trudno sobie wyobrazić wizję miasta Wełnianego o i jego świty. Grajdołek, w którym dobrze się żyje komunistom i strażackim emerytom.
sylikon sperma i gówno
sylikon sperma i gówno 14.01.2022, 23:50
Nie mamy rady.Mamy jakąś chlewną corridę gdzie stado tępych wyrobników, na rozkaz wełnianego wstają, klaszczą, rechoczą ohydnie. Kiedy larwi ryj mówi im, że potrzebuje kortu są jak kukiełki nie używające mózgów. Są najnędzniejszymi kłamcami w świecie i zniewagą dla ludzi jako istot rozumnych. Tego jesteście uczestnikami panie pieniążek.
głosy za loda
głosy za loda 30.12.2021, 07:43
Po wczorajszej sesji rozumiem doskonale dlaczego wyzywanie was od pałorobów, lachociągów, debilów nie wzrusza, nie uwłacza.
Kulturalny dom w Zlotowie
Kulturalny dom w Zlotowie 30.12.2021, 13:20
Jeżeli chodzi o lachociaga to ja widziałem tylko jednego przy***sa.
Xyz
Xyz 29.12.2021, 17:37
Hmmm... Z tego, co kojarzę, wspomnianą personę nie tylko nie oburzył wulgarny wpis, ale nawet pan JP próbował bronić przed sądem jego autora! Himalaje hipokryzji to jeszcze zbyt mało, by oddać poziom tej dwulicowości.
Kabarecik
Kabarecik 28.12.2021, 22:57
Oglądajcie środową sesję, zobaczycie absurdy i idiotyzmy first class.
Roman
Roman 28.12.2021, 08:22
Obecna rada przebiła swoją głupotą pozostałe a do końca kadeńcji jeszcze ponad rok. Trudno to komentować, gazetka złotowska jest niczym z gumy, dopasują tezy byle się pod cel polityczny zgadzało.
Larvik, Norway
Larvik, Norway 27.12.2021, 21:41
Szczytowanie to fajna rzecz... jak lody. Absurd goni absurd a wilczęta podgrywają lokalnej GW jak zagrają. Komentarze won!
Yyyyyy
Yyyyyy 27.12.2021, 14:52
Won to jak sio albo precz mi stąd! No a jak ktoś każe mi ciągnąc pałę to jest już zupełnie inna kategoria. To w zasadzie rynsztok.

Pozostałe