Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 27 września 2022 06:06
Reklama promienniki

Pasmo ogólnopolskie

Pasmo wspólne telewizji w grupie Vectra Media
Pasmo ogólnopolskie

Kanał ogólnopolski

Działąjąc w sieci Vectra nadajmy nasze programy wspólne w całej Polsce, daje nam to blisko 2,5 mln potencjalnych widzów. Czyli ilość abonentów Vectry to potencjalny widz pasma wspólnego. 

Każda z telewizji lokalnych - członków Stwoarzyszenia Telewizji Lokalnych  i Regionalnych i jednocześnie grupy Vectra MEDIA emituje swoje programy lokalne w swoich miastach gdzie 4 dni w tygoniu nadawane jest pamo wspólne naszych telewizji lokanych.  

Dział Marketingu i Reklamy Telewizji ExpressTV oferuje Państwu szeroką gamę możliwości i sposobów prezentowania reklamy i komunikacji w naszej telewizji. Profesjonalna grupa grafików, specjalistów ds. reklamy, copywriterów, montażystów i operatorów realizuje zlecenia z zakresu produkcji reklamowej wykorzystujące mass-media oraz komunikacji bezpośredniej.

Zawsze angażujemy wszelkie możliwe nam dostępne narzędzia i wiedzę ,aby Państwa film korporacyjny, reklama ,komunikat prasowy były czymś wyjątkowym, zapadały w świadomości odbiorcy w pozytywnym kontekście i w jak najlepszy sposób przedstawiały misję firmy bądź cechy produktu. Naszymi klientami są zarówno małe podmioty gospodarcze jak i duże korporacje.

Dział Marketingu i Reklamy Telewizji ExpressTV oferuje możliwość zamówienia reklamy w 51 telewizjach lokalnych,
nadających w TK Vectra na terenie ponad 90 miast (zobacz mapkę zasięgu). Współpracujemy stale z innymi mediami regionalnymi i krajowymi dzięki temu jesteśmy w stanie zaplanować dla Państwa kampanię reklamową 
o dowolnym zasięgu oddziaływania, obejmującą takie formy reklamy jak telewizja, prasa, internet oraz nośniki reklamy zewnętrznej.

Oferta reklamowa naszej stacji, to przede wszystkim emisja filmowych spotów reklamowych na kanale programu lokalnego Telewizji ExpressTV oraz reklam graficznych na kanale informacji planszowej. To najbardziej skuteczny sposób dotarcia do mieszkańców Piły i Wągrowca poprzez naszą telewizję z informacją o państwa firmie.
Za pośrednictwem naszej strony internetowej wwww.expresstv.pl będziemy oddziaływać medialnie na obszarze czterech powiatów takich jak złotowski, pilski, chodzieski i wągrowiecki. 
Mając na uwadze optymalne wykorzystanie kwot przeznaczonych przez Państwa na reklamę, naszą ofertę uzupełniają specjalne pakiety reklamowe, obejmujące emisję spotów filmowych, reklamę na kanale planszowym, reklamę banerową na naszej stronie internetowej oraz wizytówki video.

Nowy wymiar reklamy. Dostosowując się do potrzeb naszych Klientów, wprowadziliśmy szeroką ofertę kompleksowych usług reklamowych z zakresu reklamy wizualnej oraz poligrafii reklamowej. W jednym miejscu możesz zamówić wizytówki, reklamę prasową, foldery, plakaty, jak również baner, planszę reklamową, film promocyjny lub spot video. Pomagamy dotrzeć z przekazem reklamowym do jak najszerszego grona Klientów wykorzystując wszelkie dostępne kanały dotarcia: reklama telewizyjne, internetowa, prasowa, kolportaż ulotek, pozostałe......

Kontakt:


1.  603 280 028

2.  603 677 276 

[email protected],


Oceń

zachmurzenie duże

Temperatura: 8°CMiasto: Złotów

Ciśnienie: 999 hPa
Wiatr: 14 km/h

KOMENTARZE
Autor komentarza: pytkoTreść komentarza: Poczucie bezkarności i niczym nieusprawiedliwiona pyszałkowatość zagłuszyły w Ursuli von der Leyen granice, jakich nie powinna nigdy przekroczyć. Jej groźba wypowiedziana wobec Włoch, którą równie dobrze można nazwać szantażem, jest trudno wytłumaczalnym zuchwalstwem. Zapowiedź, że wynik wyborów we Włoszech, który nie spełni oczekiwań Komisji Europejskiej – a tak się stanie jeśli wygra prawica - może ściągnąć na Włochy sankcje, które Komisja ma już wypróbowane w praktyce wobec Polski i Węgier, jest skandaliczna. Łamie zasady praworządności i demokracji z taką emfazą wielokrotnie wypowiadaną przez Ursulę von der Leyen jako fundamenty Unii Europejskiej.Data dodania komentarza: 26.09.2022, 17:38Źródło komentarza: Kampania społeczna ”Stop wulgaryzmom”Autor komentarza: Elżbieta Cz.Treść komentarza: Dziękuję za ten artykuł i poszerzenie wiedzy o Zakrzewianinie. Rzeczywiście mało jest materiałów o losach ludzi z Krajny. Tylko determinacja takich osób jak Pan prowadzi do odkrywania tajemnic losów bohaterów narodowych.Data dodania komentarza: 24.09.2022, 10:26Źródło komentarza: Krajniak co bił bolszewika – historia Władysława LangeAutor komentarza: EditTreść komentarza: https://www.portalsamorzadowy.pl/osoba/krzysztof-koronkiewicz,143299.html Ciekawy komentarzData dodania komentarza: 23.09.2022, 13:16Źródło komentarza: Złapał się na fotopułapkę podczas podrzucania odpadówAutor komentarza: SomsiadTreść komentarza: Przerost zatrudnienia o nieudaczników wyrzuconych z innej roboty to jedno. Drugie to zarządzanie spółdzielnią, jak tak dalej pójdzie - kary za nielegalną wycinkę, balkoniki zamiast działań energooszczędnych to sytuacja mieszkańców będzie jeszcze gorsza. Suto wynagradzany prezes nie jeat zainteresowany szukaniem oszczędności. Szkopuł w tym, że to odbija się na ludziach, a nie na prezesach.Data dodania komentarza: 22.09.2022, 20:29Źródło komentarza: Złapał się na fotopułapkę podczas podrzucania odpadówAutor komentarza: jaTreść komentarza: Sąd Rejonowy w Pile uznał 76-letniego Janusza L. znanego pilskiego hejtera za winnego popełnienia przestępstwa z artykułu 212 kk. - Gdzie jest 157 wpisów, ty śmieciu?Data dodania komentarza: 22.09.2022, 15:37Źródło komentarza: Rozbicie aresztu w Wyrzysku - Antykomunistyczne Podziemie na Krajnie cz. 1Autor komentarza: SpółdzielcaTreść komentarza: Ruszczcie temat zaatrudniania w spółdzielni mieszkaniowej żołnierzy Wełniaka i i jego kamratów. Spółdzielcy muszą składać się na pensje ludzi na synekurze pozatrudnianych w spóldzielni mieszkaniowej. Ostatnio dołączył tam przewodniczący rady i jakiś gość z wodociągów. Oni zostali tam schowani a zadania mają zupełnie inne. Mieszkańcy spółdzielni nei potrzebują tzw KO tylko obniżenai kosztów funkconowania spółdzielni. To jest temat bardzo palący w Złotowie.Data dodania komentarza: 22.09.2022, 14:49Źródło komentarza: Złapał się na fotopułapkę podczas podrzucania odpadów
Reklamapromienniki
Reklama