Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 7 lipca 2022 03:07
Reklama

Pasmo ogólnopolskie

Pasmo wspólne telewizji w grupie Vectra Media
Pasmo ogólnopolskie

Kanał ogólnopolski

Działąjąc w sieci Vectra nadajmy nasze programy wspólne w całej Polsce, daje nam to blisko 2,5 mln potencjalnych widzów. Czyli ilość abonentów Vectry to potencjalny widz pasma wspólnego. 

Każda z telewizji lokalnych - członków Stwoarzyszenia Telewizji Lokalnych  i Regionalnych i jednocześnie grupy Vectra MEDIA emituje swoje programy lokalne w swoich miastach gdzie 4 dni w tygoniu nadawane jest pamo wspólne naszych telewizji lokanych.  

Dział Marketingu i Reklamy Telewizji ExpressTV oferuje Państwu szeroką gamę możliwości i sposobów prezentowania reklamy i komunikacji w naszej telewizji. Profesjonalna grupa grafików, specjalistów ds. reklamy, copywriterów, montażystów i operatorów realizuje zlecenia z zakresu produkcji reklamowej wykorzystujące mass-media oraz komunikacji bezpośredniej.

Zawsze angażujemy wszelkie możliwe nam dostępne narzędzia i wiedzę ,aby Państwa film korporacyjny, reklama ,komunikat prasowy były czymś wyjątkowym, zapadały w świadomości odbiorcy w pozytywnym kontekście i w jak najlepszy sposób przedstawiały misję firmy bądź cechy produktu. Naszymi klientami są zarówno małe podmioty gospodarcze jak i duże korporacje.

Dział Marketingu i Reklamy Telewizji ExpressTV oferuje możliwość zamówienia reklamy w 51 telewizjach lokalnych,
nadających w TK Vectra na terenie ponad 90 miast (zobacz mapkę zasięgu). Współpracujemy stale z innymi mediami regionalnymi i krajowymi dzięki temu jesteśmy w stanie zaplanować dla Państwa kampanię reklamową 
o dowolnym zasięgu oddziaływania, obejmującą takie formy reklamy jak telewizja, prasa, internet oraz nośniki reklamy zewnętrznej.

Oferta reklamowa naszej stacji, to przede wszystkim emisja filmowych spotów reklamowych na kanale programu lokalnego Telewizji ExpressTV oraz reklam graficznych na kanale informacji planszowej. To najbardziej skuteczny sposób dotarcia do mieszkańców Piły i Wągrowca poprzez naszą telewizję z informacją o państwa firmie.
Za pośrednictwem naszej strony internetowej wwww.expresstv.pl będziemy oddziaływać medialnie na obszarze czterech powiatów takich jak złotowski, pilski, chodzieski i wągrowiecki. 
Mając na uwadze optymalne wykorzystanie kwot przeznaczonych przez Państwa na reklamę, naszą ofertę uzupełniają specjalne pakiety reklamowe, obejmujące emisję spotów filmowych, reklamę na kanale planszowym, reklamę banerową na naszej stronie internetowej oraz wizytówki video.

Nowy wymiar reklamy. Dostosowując się do potrzeb naszych Klientów, wprowadziliśmy szeroką ofertę kompleksowych usług reklamowych z zakresu reklamy wizualnej oraz poligrafii reklamowej. W jednym miejscu możesz zamówić wizytówki, reklamę prasową, foldery, plakaty, jak również baner, planszę reklamową, film promocyjny lub spot video. Pomagamy dotrzeć z przekazem reklamowym do jak najszerszego grona Klientów wykorzystując wszelkie dostępne kanały dotarcia: reklama telewizyjne, internetowa, prasowa, kolportaż ulotek, pozostałe......

Kontakt:


1.  603 280 028

2.  603 677 276 

[email protected],


Oceń

zachmurzenie duże

Temperatura: 10°CMiasto: Złotów

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 10 km/h

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: . - kropkaTreść komentarza: W razie, gdyby się okazało, że oskarżony nie był prawidłowo zawiadomiony będziemy ścigać Melanię Poch do zesrania.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 13:50Źródło komentarza: Mąż pilskiej działaczki skazany w I instancjiAutor komentarza: prof. JebutekTreść komentarza: Sąd może być w koteryjnej zmowie i wtedy oleje, osra i opryka.Data dodania komentarza: 30.06.2022, 12:48Źródło komentarza: Mąż pilskiej działaczki skazany w I instancjiAutor komentarza: fakjufejkTreść komentarza: Musi być elementarny porządek w sądownictwie. Sąd mając wiedzę o stronie postępowanie nie może sobie dowolnie wybierać, dokąd skieruje swoje pisma, wezwania. Można bowiem wyobrazić sobie, że sąd uzna sobie w cichości gabinetów iż wyśle pismo na Wyspy Taka-Tuka lub do Kołmogorów w północnym Związku Radzieckim czy do Heleny w Montanie, gdzie podobno mieszka syn Lemanowicza. Zlekceważenie danych zawartych w protokole sądu okręgowego ośmiesza sąd rejonowy.Data dodania komentarza: 22.06.2022, 20:20Źródło komentarza: Mąż pilskiej działaczki skazany w I instancjiAutor komentarza: woda sodowa JNTreść komentarza: Ryszard robi karierę a Wiesława PIS prześladuje. To wszystko widać jak na tacy. Jak widzę regionalne przewodnictwo PIS to słabo się robi. Szczególnoie pan Adam, który ostatnio palnął publicznie, że od pewnego czasu obserwuje świat z ambony. To jest typowa megalomania i uciekanie się do mody partyjniackiej. Dbanie o struktury to jednak praca, której nie widać, natomiast widać złe posunięcia. Jeżeli ludzie PSL będą budować listy zjednoczonej prawicy to marnie widzę przyszłość.Data dodania komentarza: 22.06.2022, 09:32Źródło komentarza: Starosta Ryszard Goławski wystąpił w panelu dyskusyjnym z premierem RP Mateuszem MorawieckimAutor komentarza: PLSTreść komentarza: Specjalista od tłucznia z nieczynnych torowisk. A potem z tego pewna firma buduje drogi w lasach. To się nazywa biznesData dodania komentarza: 20.06.2022, 20:43Źródło komentarza: Starosta Ryszard Goławski wystąpił w panelu dyskusyjnym z premierem RP Mateuszem MorawieckimAutor komentarza: GiloTreść komentarza: Pan starosta już tworzył jeden szlak rowerowy na bazie nieczynnej już linii kolejowej Złotów-Kujan. Tłuczeń z podkładów zniknął i nie wiadomo gdzie się podział . Na tym skończyła się cała inwestycja..........Data dodania komentarza: 20.06.2022, 19:22Źródło komentarza: Starosta Ryszard Goławski wystąpił w panelu dyskusyjnym z premierem RP Mateuszem Morawieckim
Reklama
Reklama