Zaskakująca decyzja Edyty Iwańskiej. Prezesurę w MZWiK oddała walkowerem

  • 28.05.2021, 16:59
  • Krzysztof Kuźmicz

Podziel się:

Oceń:

Zaskakująca decyzja Edyty Iwańskiej. Prezesurę w MZWiK oddała walkowerem
Edyta Iwańska nie będzie już kierować Miejskim Zakładem Wodociągów i Kanalizacji w Złotowie. Sama zainteresowana zrezygnowała z dalszego udziału w procesie naboru. De facto oznacza to pożegnanie się z MZWiK jeszcze przed wyłonieniem nowego prezesa, bowiem jak udało nam się dowiedzieć, Edyta Iwańska w pracy już się prawdopodobnie nie pojawi.

Decyzja dotychczasowej pani prezes oznacza, iż w grze pozostaje już tylko trzech kandydatów: Marcin Cieślik, Piotr Powiertowski oraz Daniel Wróbel. Ostateczny wybór może nastąpić już w przyszłym tygodniu. 

Krzysztof Kuźmicz

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Audytowe TABU
Audytowe TABU 01.06.2021, 09:21
Ciekawe jak teraz będą zlecenia robione. Ten ostatni czas pokazał jak można rozbijać roboty na etapy i zlecać pewnym podmiotom. Ponoć jedna firma to aż się zadomowiła na jednym obiekcie. Niby wszystko jest w audycie ale cisza w tej sprawie. Media nie dopytują o audyt a tam wiele sensacji. Dlaczego lokalna gazeta nie dopytuje o audyt? Ta odpowiedź też znajduje się audycie. Dlaczego radni nie interesują się audytem? Wodociągi to spółka miejska, na co czekają?
Lolek
Lolek 31.05.2021, 11:47
Szkoda. Naprawde duzo zrobila. Popadla w nielaski z powodu klotni miasto-radni. Zrobila kawal dobrej roboty. Nastepca bedzie spijal smietanke, po zakończonej inwestycji
lol
lol 31.05.2021, 16:32
A może problem leży gdzie indziej, patrz komentarz "jak nie wiadomo o co chodzi".. Dla mnie rzucajace w oczy jest to, że koronaświrus sterowany przez larwę odstawił kolejne show, na chwilę "przytulił" się do wodnej pani serwując sobie darmową reklamę, larwie kolejny raz udało się dowalić wrogowi za brak posłuszeństwa i tyle, tutaj jest wszystko obliczone na zysk. A pani się w to wszystko wplątała, wydaje mi się, z własnej winy, bo głupia nie jest
eh tam
eh tam 31.05.2021, 15:04
Żadnej śmietanki nie będzie spijał, bo będzie musiał podnieść ceny
Żołędzik Napletkowski-Stulejewski
Żołędzik Napletkowski-Stulejewski 29.05.2021, 13:07
Zawiodła Koronkiewicza? On ją dalej widział na tym stanowisku, nawet pohukiwał na sesji, że burmistrz ma ją zatrudnić bez procedury konkursowej. Teraz radnemu pozostanie jedynie nostalgia i telefon pełny rzewnych esemesów. Ale to duże pocieszenie bo jak powiadają koledzy po fachu esemesów jest cała masa. Niestety okazji do bicia piany w temacie już brak. No chyba, że przyczyną zwolnienia jest hydrophobia od przebywania blisko studni. Wtedy radny może dalej pianę bić! W końcu strażak musi wytwarzać pianę, choćby z wody!
słów kilka
słów kilka 29.05.2021, 21:07
Ale jak ją Koronkiewicz wcześniej ostro krytykował, jak zwykle nie przepierając w słowach, i grzmiał że burmistrz ma ją zdrysyplinować, to te kilka strzałów jakie wtedy radnemu dała pani prezes są godne uznania i utkwiły mi mocno w pamięci :) A teraz ten sam radny, uwielbiający bić pianę, stanął w jej obronie,tak? Chyba nikt nie jest na tyle naiwny, a już najmniej sama zainteresowana, aby uwierzyć w to , że docenił jej pracę. Wiadomo, ze w tej całej burzy, wcale nie chodzi o nią
jak nie wiadomo o co chodzi
jak nie wiadomo o co chodzi 30.05.2021, 12:30
Kontekst jest inny. To jest dyżurny który wyrzuca fobie inspirowane przez Larwę. Taki typowy Larwowyjca, który już przebił jajogłowego z Zakrzewa. A dlaczego larwa wyje? Ponoć tam szły kwoty w dziesiątkach tysięcy na pisanie o wodociągach jak tam jest bajera i w ogóle. To się teraz urwie ale walczyli.

Pozostałe