Dzień Sportu dla Wszystkich. W Złotowie bawiły się dzieci i dorośli

  • 20.07.2021, 09:33
  • Krzysztof Kuźmicz

Podziel się:

Oceń:

Dzień Sportu dla Wszystkich. W Złotowie bawiły się dzieci i dorośli
Blisko 200 osób wzięło udział we wszystkich przygotowanych przez nasze stowarzyszenia częściach wydarzenia w Złotowie - informuje Stowarzyszenie Orlik Piła, które zorganizowało zmagania w ramach "Dnia Sportu dla Wszystkich".

Jak czytamy na stronie stowarzyszenia:

Ten dzień rozpoczęliśmy od zajęć dla najmłodszych, czyli tzw. questów sportowych. Na miejscu przygotowaliśmy kilka wyzwań, z którymi musieli sobie poradzić uczestnicy. Liczył się spryt, szczęście, a przede wszystkim czas, bo na tej podstawie porównywaliśmy wyniki. Po przeprowadzeniu zmagań najlepszym rozdaliśmy nagrody – okazały puchar dla zwyciężczyni, a także sprzęt sportowy i słodkości dla pozostałych uczestników.

Ważną częścią programu były także zajęcia z Mateuszem Kosteckim, reprezentantem Polski w futsalu i królem strzelców Futsal Ekstraklasy sprzed dwóch sezonów. Znakomity piłkarz nie tylko wziął udział w gierce z uczestnikami zajęć, ale wcześniej pokazał im ćwiczenia pozwalające podnieść swoje umiejętności.

Ostatnim wydarzeniem w ramach Dnia Sportu dla Wszystkich w Złotowie był turniej piłkarski. Udział w nim wzięło dziewięć zespołów, a także kibice którzy z trybun i zza boiska obserwowali zmagania. A było na co patrzeć. Zmagania zdominowała młoda drużyna z Jastrowia, która początkowo mogła nieco mylić swoją nazwą – Amatorzy. Im dalej w las, tym bardziej pewne było, że nazwa ta nie ma nic wspólnego z umiejętnościami. Amatorzy wygrali cały turniej. Także w tej części przygotowaliśmy dla uczestników puchary i sprzęt sportowy.

Za całość, szczególnie za okazane wsparcie serdecznie dziękujemy Urzędowi Miejskiemu w Złotowie, w tym panu burmistrzowi, który także na żywo śledził zmagania, jak również Złotowskiemu Centrum Aktywności Społecznej. Do zobaczenia!

Krzysztof Kuźmicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe