Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 16 sierpnia 2022 19:10

Kiedy muzyka staje się pasją. Podróż w świat dźwięków ze Studium muzycznym w Poznaniu!

Majówka z gitarą, koncerty na żywo i kameralne spotkania muzyczne. Studium muzyczne w Poznaniu to przestrzeń do rozwijania talentów i spełniania marzeń. Ludzie z pasją uczą uczniów jak naciągać struny. Muzyka to sztuka, która poprzez dźwięki wpływa na ludzką psychikę. To lekarstwo na poprawę samopoczucia, a także sposób na rozładowanie emocjonalnego napięcia. Trudno byłoby bez niej żyć, tym bardziej że dla niektórych jest… pasją!
  • 30.06.2022 12:31
Kiedy muzyka staje się pasją. Podróż w świat dźwięków ze Studium muzycznym w Poznaniu!


 

 

Studium muzyczne w Poznaniu  - osobowe i z pasją

Do rozwijania muzycznego talentu potrzebne są dwie rzeczy: instrument i miejsce. Podczas gdy pierwszy można wypożyczyć, z drugim jest trudniej. Nie każdy ma w domu przestrzeń do samorealizacji. Na szczęście mamy Studium muzyczne w Poznaniu, które jest otwarte dla każdego bez względu na wiek.  

Studium ”Świat Gitary” to przestrzeń dla młodych ludzi, którzy pragną spełniać swoje marzenia za pomocą gry i śpiewu. W ofercie jest lekcja gry na:

gitarze klasycznej,

gitarze elektrycznej;

keyboardzie i pianinie,

basie,

ukulele.

 

Twórcy studium zapraszają również na naukę śpiewu i emisji głosu, a to wszystko w trzech salach z możliwością wypożyczenia gitary.

”Świat Gitary” nie jest sztywnym i bezosobowym miejscem. Nauczyciele kładą nacisk na rozwój i integrację uczniów poprzez kameralne spotkania muzyczne, koncerty, muzyczną majówkę i kolędowanie. Oprócz tego lekcje są prowadzone indywidualnie zgodnie z potrzebami danej osoby, co przynosi efekty w krótszym czasie.

W Świecie Gitary odnajdą się nie tylko 6-latki, ale i osoby starsze nawet przekraczające setkę!

 

W świecie muzyki i marzeń

Ponad 14 lat nauki gry i śpiewu z pasją. Twórcy Studium muzycznego w Poznaniu pomagają zaistnieć swoim uczniom w muzycznym świecie. Kameralne spotkania, koncerty czy majówki pozwalają wystąpić kursantom przed szerszą publicznością, a tym samym dać się poznać. Co więcej, prezentowanie umiejętności staje się coraz prostsze dzięki wielokrotnym występom, które stopniowo zmniejszają stres.

Nagrania i relacje z wydarzeń w studium są dostępne na kanale YouTube, dzięki czemu publiczność z internatu może usłyszeć i poznać zdolnych uczniów. To być może zaprocentuje spełnieniem muzycznego marzenia.


 

Osoby z pasją do muzyki, studiujące i pracujące, którym trudno pogodzić na co dzień zajęcia muzyczne z innymi obowiązkami, do wyboru mają wakacyjny kurs gry na gitarze i ukulele. To dobra okazja, by spróbować czegoś nowego albo sprawić prezent komuś bliskiemu.

W Studium muzycznym w Poznaniu zajęcia trwają od poniedziałku do soboty. Może się na nie zapisać każdy bez względu na stopień zaawansowania. Do zobaczenia na kolejnej lekcji!

materiał partnera


zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 30°CMiasto: Złotów

Ciśnienie: 1008 hPa
Wiatr: 4 km/h

KOMENTARZE
Autor komentarza: Wiela ten czynsz?Treść komentarza: Spółdzielcy z godnością zniosą ceny utrzymania administracji spółdzielni.Data dodania komentarza: 15.08.2022, 12:57Źródło komentarza: W tym roku ponad 70 zadań w ramach Funduszy NorweskichAutor komentarza: TurTreść komentarza: Na plecach spółdzielców, za ich pieniądze Wełniak i jego szarańcz chcą dojść do władzy. Bez wstydu i honoruData dodania komentarza: 13.08.2022, 16:12Źródło komentarza: W tym roku ponad 70 zadań w ramach Funduszy NorweskichAutor komentarza: przechowalnia bagażuTreść komentarza: Słyszeliscie, że Cieślika schowali w spółdzielni mieszkaniowej? Wełniak kazał Grubemu(12 mieszkań) go zatrudnić na koszt spółdzielców.Data dodania komentarza: 13.08.2022, 11:40Źródło komentarza: W tym roku ponad 70 zadań w ramach Funduszy NorweskichAutor komentarza: RomanTreść komentarza: Proszę uzasadnić stawianą tezę! Ja pofatygowałem się o informacji i moja wiedza jest zgoła odmienna jaką lansuje radny alkoholik!Data dodania komentarza: 13.08.2022, 10:17Źródło komentarza: Kara została na Spółdzielnię nałożona słusznie.Autor komentarza: RekinTreść komentarza: Jeśli uchyliło to nie znaczy że pulit nie słusznie naniósł ta karę ??? Czy wy tutaj tak wszyscy lizecie 4 Litery temu nie udolnemu facetowi ??? Przecież to człowiek który do niczego nie nadaje się. Zamkowa jest dobrym przykładem a jest ich jeszcze więcej.Data dodania komentarza: 13.08.2022, 08:13Źródło komentarza: Kara została na Spółdzielnię nałożona słusznie.Autor komentarza: JOTreść komentarza: Bardzo dobry artykuł .Data dodania komentarza: 12.08.2022, 20:53Źródło komentarza: „Mała Ukraina”