Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 09:52

1555 porcji amfetaminy w warzywniaku w Złotowie

Podziel się
Oceń

1555 dilerskich porcji amfetaminy znaleźli i zabezpieczyli złotowscy kryminalni na zapleczu sklepu owocowo-warzywnego, który należy do 40-letniej złotowianki

1555 dilerskich porcji amfetaminy znaleźli i zabezpieczyli złotowscy kryminalni na zapleczu sklepu owocowo-warzywnego, który należy do 40-letniej złotowianki. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków kobiecie grozi do 10 lat więzienia. 

Funkcjonariusze z zespołu do walki z przestępczością narkotykową złotowskiej komendy, kilka dni obserwowali sklep 40-latki. Na podstawie wcześniej zebranych informacji podejrzewali, że w tym sklepie - oprócz warzyw i owoców, właścicielka może posiadać produkty, których posiadanie jest zabronione. Podejrzenia policjantów okazały się trafne. 

14 czerwca br. policjanci, krótko przed zamknięciem sklepu, weszli do jego środka. W lodówce na zapleczu, znaleźli 311 gramów amfetaminy. Sprzedawczyni została zatrzymana. Mundurowi podejrzewają, że narkotyki te miały zostać poporcjowane i sprzedane na terenie powiatu złotowskiego. Śledczy traktują sprawę jako rozwojową i nie wykluczają dalszych zatrzymań. Obecnie wyjaśniane są wszelkie okoliczności tego zdarzenia. 

Za posiadanie znacznych ilości narkotyków, 40-letniej złotowiance grozi do 10 lat więzienia.


Napisz komentarz

Komentarze

elo 21.06.2016 01:33 PM
Pytanie ! Jak *** za przeproszeniem można zrobić z 311 gram 1555 działek dilerskich ? Policja niech się zabierze lepiej za coś o czym ma pojecie,a nie pisać takie ***y. W sądzie jej też przybija 1.5 kg ? .....

;) 20.06.2016 09:38 PM
Złotowski Walter White :P

kuku 20.06.2016 07:06 PM
*** curie nie miało też najdalej...

Ktoś 20.06.2016 06:58 PM
Pokusa, przyprawy.... nawet pasuje!

Brawo ty 20.06.2016 05:11 PM
Dilerska porcja to 0,8 grama więc nie wiem skąd ktoś sobie wziął liczbę 1555 porcji

ndk 20.06.2016 04:28 PM
haha ekonomiści mieli zapał do nauki i spać po nochach nie mogli

Kuba 20.06.2016 04:03 PM
Zawsze zastanawiało co to jest, ta "porcja dilerska" W końcu wiem że to 0,2 grama narkotyku

Złotowianka 20.06.2016 03:51 PM
Każdy orze jak może xd

w 20.06.2016 03:34 PM
Na podstawie zebranych informacji a raczej doniesien...

D ???? 20.06.2016 03:29 PM
Daj troche ha ha

Temperatura: 20°C Miasto: Złotów

Ciśnienie: 1023 hPa
Wiatr: 5 km/h

Reklama Marcin Porzucek - Poseł na Sejm RP
KOMENTARZE
Autor komentarza: Ajwen Maudżer Treść komentarza: Ubierajcie się po całości na czerwono, jako wyraz łączności z naszymi druzjami Data dodania komentarza: 23.06.2026, 08:17 Źródło komentarza: Wniosek o uroczyste obchody 83. rocznicy Rzezi Wołyńskiej w Pile Autor komentarza: styl UPA Treść komentarza: Flaga OUN-UPA to góra czerwona a dół czarny. Polacy nie ubierajcie się w koszulkę czerwoną a spodnie/spódnica czarna bo będziecie wyglądać jak Flaga UPA. Data dodania komentarza: 21.06.2026, 20:00 Źródło komentarza: Wniosek o uroczyste obchody 83. rocznicy Rzezi Wołyńskiej w Pile Autor komentarza: Otworzyliśmy oczy Treść komentarza: Bardzo słuszna Decyzja Prezydenta Polski Karola Nawrockiego bo Zełeński za prezydentury A.Dudy planować zawładnąć Polską,chciał połączyć Polskę z Ukrainą i stanąc na czele UKROPOLIN , bo taka nowa nazwe szykował dla dwóch połaczonych państw ,słowiańskiej Polski i azjatyckiej Ukrainy.Przenicę nadgryzioną przez myszy wypychał do Polski i zapełnił wszystkie magazyny i silosy a skup od Polskich Rolników został zablokowany i polscy Rolnicy nie mogli sprzedac do polskiego skupu,polskiej pszenicy bo nie było miejsca w silosach. Dzięki interwencji Polskich Rolników,ktrórzy pojechali ciagnikami na granice polsko-ukraińską i zabkokowali wwzóz do Polski ukraińskiej pszenicy. Pomogło to skutecznie. Zełeński chciał byc "królem całej polsko-ukraińskiej ziemi" i pewnie wybijali by stopniowo Polaków by posiąść dla Ukraińców wiekszy obszar ziemi bo ,w zanadrzu przeciez mają bańdziorów -morderców w gloryfikowanej przez nich OUN-UPA po zbrodniarzu Stefanie Barderze,który wybił ponad 100 000 Polaków i dlatego Ukraińcy postawili Banderze pomnik ,gdzie składaja ciagle tam kwiaty i w 2026r po 83r. poszli jeszcze bardziej aby czcic S.Banderei Zełeńki aby dzis uczcić mordercę Polaków to on celowo aby poniżyc Polaków jeszcze bardziej uczcił Bandere ,nadając obecnej ich armii nazwe UPA. A nie oddaje Polsce pożyczki 200 000 000 000 Miliardów i w doopie ma wdziecznosć Polaków,że Ukraińcy 4 lata byli na wczasach w Polsce(za wynajem mieszkania dla jednego Ukr.Polska płaciła mu za wynajem po 1500zł) dlatego tak duzo Ukr.osiedliło się w Warszawie i jesze 1 miliom Ukraińców mieszka w Polsce. Zajmują sie narkotykami i Policja Polska wykryła Laboratorium wytwarzania sztucznych narkotyków,prowadził to Ukrainiec.Handlowali Ludzmi,wywożąc Polaków pod pozorem dobrze płatnej pracy,która polegała na prostrytucji i nierządzie. Dlatego Polacy musicie odróżniać,kto jest kim i nie ufać oszustom i naciagaczom. Dobrodziejstwem dla Polaków jest głoszenie HISTORII PRZEZ PREZYDENTA KAROLA NAWROCKIEGO ponieważ nie wszyscy Polacy wiedzieli o Rzezi Wołyńskiej. Za co dziękujemy Prezydentowi Karolowi Nawrockiemu. Data dodania komentarza: 21.06.2026, 13:04 Źródło komentarza: Wniosek o uroczyste obchody 83. rocznicy Rzezi Wołyńskiej w Pile Autor komentarza: Zdrajców usunąc z Polski Treść komentarza: Policja prosimy kajdanki do tego Zdrajcy i deportować tego"Hej " na Ukrainę .Grzywna 60000 dla Polski. Data dodania komentarza: 19.06.2026, 20:58 Źródło komentarza: Wniosek o uroczyste obchody 83. rocznicy Rzezi Wołyńskiej w Pile Autor komentarza: Zasłużył sobie Żeleński na to Treść komentarza: Dzisiaj 19 czerwca 2026r. Prezydent Polski Karol Nawrocki po wnikliwej analizie podjął Decyzję o Odebraniu Żeleńskiemu odznaczenia Orła Białego. Data dodania komentarza: 19.06.2026, 20:44 Źródło komentarza: Wniosek o uroczyste obchody 83. rocznicy Rzezi Wołyńskiej w Pile Autor komentarza: [email protected] Treść komentarza: If you've fallen victim to a Bitcoin scam, it's essential to act quickly to recover your lost funds. One option to consider is reaching out to a reputable recovery service, such as Brunoe Quick Hack. These experts specialize in tracking down and retrieving scammed Bitcoins, using their advanced skills and knowledge to navigate the complex world of cryptocurrency. When seeking the help of a recovery service, it's crucial to choose a trustworthy and reliable partner. Brunoe Quick Hack has a proven track record of success, with many satisfied clients who have recovered their lost funds thanks to their expertise. By leveraging their expertise, you can increase your chances of recovering your scammed Bitcoin and minimize your losses. The process of recovering scammed Bitcoin typically involves a thorough investigation into the transaction, including tracing the flow of funds and identifying the perpetrators. This requires a deep understanding of the blockchain and the ability to analyze complex data sets. Brunoe Quick Hack has the necessary expertise and resources to undertake this process, working closely with you to gather the necessary information and build a robust case for recovery. If you've been scammed and are looking to recover your Bitcoin, don't hesitate to contact > [email protected] Their team of experts will work tirelessly to help you retrieve your lost funds, providing ongoing support and guidance throughout the recovery process. With their help, you can take the first steps towards recovering your scammed Bitcoin and rebuilding your financial security. Remember, acting quickly is key, so don't delay – reach out to Brunoe Quick Hack today and start the recovery process. Whtas-App: + 17057842635 Data dodania komentarza: 19.06.2026, 13:16 Źródło komentarza: Multimilioner z Krajenki - film o Siegbercie Wilzigu