Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 7 lipca 2022 04:18
Reklama

ExpressTV Kilka słów o naszj działaności telewizjyjnej

ExpressTV jest prywatną telewizją lokalną nadającą w sieci analogowej i cyfrowej operatora telekomunikacyjnego Vectra S.A.
ExpressTV Kilka słów o naszj działaności telewizjyjnej

Przekazujemy najważniejsze informacje z terenu byłego województwa pilskiego obecnie ten region nazywany jest północną wielkopolską w którego skaład wchodzi powiat złotowski, pilski, chodzieski i wągrowiecki.

Naszą misją jest przekazywanie bieżących informacji z regionu, edukacja, rozrywka, oraz rozwój demokracji lokalnej i lokalnego patriotyzmu.

Program nadawany jest siedem dni w tygodniu przez całą dobę. Ramówkę programową wypełniają codzienne audycje informacyjne, publicystyka, reportaże, magazyny muzyczne i rozrywkowe, filmy dokumentalne, transmisje samorządowe"na żywo", retransmisje z imprez masowych oraz serwisy informacyjne, komunikaty i reklama.

Jak wynika z zapisów przyznanej koncesji KRRIT, której posiadaczem jest nadawca Kamil Ceranowski o numerze:TK-0022/11 programowo spełniamy funkcję mediów publicznych, jednocześnie pozostając telewizją komercyjną. Oznacza to, że swoją działalność utrzymujemy z produkcji i emisji reklam, komunikatów i innych produkcji komercyjnych. Naszym Klientom oferujemy profesjonalne usługi reklamowe: projektowanie, produkcję i emisję reklam planszowych, filmowych i filmów korporacyjnych oraz współpracę w realizacji imprez masowych wszelkiego rodzaju zapewniając miłą i profesjonalną obsługę.

Jesteśmy dla Naszych widzów źródłem informacji politycznych, gospodarczych i kulturalnych oraz bardzo dobrze ocenianym źródłem informacji o charakterze promocyjnym i reklamowym. Swój codzienny program nadajemy w nowoczesnej technologii emisyjnej i produkcyjnej, wspierając się zespołem kompetentnych osób staramy się codziennie realizować nasze hasło:"ZAWSZE BLISKO CIEBIE" docierając do Państwa za pomocą największego operatora telewizji cyfrowej w Polsce VECTRA S.A. oraz za pośrednictwem strony internetowej expresstv.pl.

VECTRAMEDIA to grupa telewizji lokalnych realizujących swoją misję u największego operatora cyfrowego VECTRA. S.A w Polsce. ExpressTV jest członkiem grupy VECTRAMEDIA, która skupia ponad 70 koncesjonowanych telewizji, które działają w 170 miastach na terenie kraju. Nasza telewizja reprezentuje trzy miasta takie jak: Piła, Wągrowiec, Rogoźno Wlkp. Dzięki tej współpracy ciekawe wydarzenia z naszego regionu są rozpowszechniane w paśmie wspólnym programu VECTRAMAEDIA i docierają średnio do dwóch milionów odbiorców w Polsce.

                                                                                                                                                                           

Kamil Ceranowski-Właściciel

                                                                                                                                                                            

 


Oceń

zachmurzenie duże

Temperatura: 10°CMiasto: Złotów

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 10 km/h

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: . - kropkaTreść komentarza: W razie, gdyby się okazało, że oskarżony nie był prawidłowo zawiadomiony będziemy ścigać Melanię Poch do zesrania.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 13:50Źródło komentarza: Mąż pilskiej działaczki skazany w I instancjiAutor komentarza: prof. JebutekTreść komentarza: Sąd może być w koteryjnej zmowie i wtedy oleje, osra i opryka.Data dodania komentarza: 30.06.2022, 12:48Źródło komentarza: Mąż pilskiej działaczki skazany w I instancjiAutor komentarza: fakjufejkTreść komentarza: Musi być elementarny porządek w sądownictwie. Sąd mając wiedzę o stronie postępowanie nie może sobie dowolnie wybierać, dokąd skieruje swoje pisma, wezwania. Można bowiem wyobrazić sobie, że sąd uzna sobie w cichości gabinetów iż wyśle pismo na Wyspy Taka-Tuka lub do Kołmogorów w północnym Związku Radzieckim czy do Heleny w Montanie, gdzie podobno mieszka syn Lemanowicza. Zlekceważenie danych zawartych w protokole sądu okręgowego ośmiesza sąd rejonowy.Data dodania komentarza: 22.06.2022, 20:20Źródło komentarza: Mąż pilskiej działaczki skazany w I instancjiAutor komentarza: woda sodowa JNTreść komentarza: Ryszard robi karierę a Wiesława PIS prześladuje. To wszystko widać jak na tacy. Jak widzę regionalne przewodnictwo PIS to słabo się robi. Szczególnoie pan Adam, który ostatnio palnął publicznie, że od pewnego czasu obserwuje świat z ambony. To jest typowa megalomania i uciekanie się do mody partyjniackiej. Dbanie o struktury to jednak praca, której nie widać, natomiast widać złe posunięcia. Jeżeli ludzie PSL będą budować listy zjednoczonej prawicy to marnie widzę przyszłość.Data dodania komentarza: 22.06.2022, 09:32Źródło komentarza: Starosta Ryszard Goławski wystąpił w panelu dyskusyjnym z premierem RP Mateuszem MorawieckimAutor komentarza: PLSTreść komentarza: Specjalista od tłucznia z nieczynnych torowisk. A potem z tego pewna firma buduje drogi w lasach. To się nazywa biznesData dodania komentarza: 20.06.2022, 20:43Źródło komentarza: Starosta Ryszard Goławski wystąpił w panelu dyskusyjnym z premierem RP Mateuszem MorawieckimAutor komentarza: GiloTreść komentarza: Pan starosta już tworzył jeden szlak rowerowy na bazie nieczynnej już linii kolejowej Złotów-Kujan. Tłuczeń z podkładów zniknął i nie wiadomo gdzie się podział . Na tym skończyła się cała inwestycja..........Data dodania komentarza: 20.06.2022, 19:22Źródło komentarza: Starosta Ryszard Goławski wystąpił w panelu dyskusyjnym z premierem RP Mateuszem Morawieckim
Reklama
Reklama