Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 15:25
Reklama

Burmistrz Złotowa: Rada Kobiet się nie sprawdza!

Liderka Feministek: Złotów trzaska!
Burmistrz Złotowa: Rada Kobiet się nie sprawdza!

   Koniec sielanki między włodarzem Złotowa a Radą Kobiet? Niewykluczone, że Burmistrz Adam Pulit przestanie firmować projekt, który wzbudza negatywne emocje wśród wielu mieszkańców Złotowa.

   Przypominamy, że powołana niedawno Rada Kobiet, według zamysłu Burmistrza, miała stanowić forum dyskusyjne dla kobiet o różnych poglądach, a jej zasadniczym celem miało być wypracowanie rozwiązań ułatwiających życie mieszkankom Złotowa. Tymczasem ciało to zostało zdominowane w zasadzie przez jeden nurt, a twarzą Rady stała się przedstawicielka radykalnej lewicy, Katarzyna Józefowska. Podczas ostatniej kampanii wyborczej Adam Pulit czynił umizgi w stronę prawicowego i umiarkowanego elektoratu.

   Tymczasem po wygranych wyborach skręcił ostro w lewo. Niektórzy mieszkańcy spekulowali nawet, że Złotów pójdzie wkrótce w ślady Warszawy, której włodarz, Rafał Trzaskowski, nie szczędzi grosza na projekty związane z mniejszościami seksualnymi (LGBT). Wiele jednak wskazuje, że tak się nie stanie. Burmistrz Złotowa wysłał bowiem wyraźny sygnał: Rada kobiet się nie sprawdza! A co na to feministki? Na razie brak jednoznacznych odniesień do słów włodarza Złotowa z ich strony. Zaobserwować można za to radykalne wystąpienia środowisk skrajnej lewicy, które, co warto podkreślić, spotykają się ze sprzeciwem znacznej części społeczeństwa.

   Przykładem tęczowe flagi i zakłócanie jednego ze spotkań publicznych w Złotowie, które miało miejsce w ubiegłym tygodniu. By nie dopuścić do eskalacji ekscesów zabsorbowane zostały znaczne siły policji. Zdarzenia te zostały opisane w krajowej prasie. Ogólnopolskie media, które gościły w Pile i Złotowie, z oczywistych względów pominęły odniesienia do naszej lokalnej polityki. Warto zatem uzupełnić, że liderka złotowskich feministek pojawiła się publicznie z hasłem: Złotów trzaska!. Oczywiście słowo „trzaska” to synonim słowa „pęka”. Jej manifestację można zatem odczytać jednoznacznie: Złotów pęka, bo odchodzi od lewicowych pomysłów. Czy to „pękniecie” oznacza definitywny koniec współpracy Rady Kobiet i burmistrza Pulita?

zla_opinia_o_radzie_kobiet.mp4


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Kary 30.01.2021 00:44
Smierdzi Sorosem -Open Society $$$.

Adequatus 04.12.2018 18:03
Sancho Pansa, to był poczciwina. Ten raczej pasuje na Sanderusa albo sekretarza gminy w serialu Ranczo.

Patrycja 26.01.2021 09:28
Niezależnie czy jesteś chrześcijaninem w Etiopii, chorym dzieckiem w łonie matki, czy leżysz w szpitalu w Plymouth – uważaj na siebie. W każdym z tych wypadków lewica uważa, że z dnia na dzień tracisz prawa człowieka, a na pewno jeden z podstawowych – prawo do życia. Wszystko oczywiście w imię utopijnej wizji Nowego, Wspaniałego Świata bez cierpienia… który nie istnieje.

KRZYCHU 02.11.2020 17:03
Dobrze , ze burmistrz w koncu zareagował . Bo to nie Jozefowska i jej podobni na niego głosowała. Wystarczy sprawdzić różne komentarze. Burmistrz wygrał dzięki ludziom ktorzy glosowali przeciwko lewicy .

Bohun 09.09.2020 10:37
Być może faktycznie ta pani-pan jest pracownikiem inspektoratu, ale nie mam tego jak zweryfikować, w związku z czym nie ma takiej możliwości, żebym podała/podał swoje dane osobowe, w tym imię i nazwisko, Pesel, czy adres zamieszkania. Jeżeli ma pani/pan do mnie sprawę służbową, proszę skorzystać z drogi służbowej, czyli wysłać mi pismo, na właściwy adres zamieszkania listem poleconym, za potwierdzeniem odbioru. W ciągu 14 dni od jego odebrania, ustosunkuję się do niego.

personalna 31.03.2018 00:06
Ona już dawno nie pracuje.

in terrarium 22.04.2018 13:52
Gamety z pijanego widu są narażone na syndrom FAS. A swoją drogą, jakie to fascynujące pobrać pijaną gametę od redaktorki grubej a sprośnej!

Marian 08.11.2020 19:45
to pracuje w muzeum nie w Sanepidzie :-)

Do współczesnych mefistofelesów LGBT 03.08.2020 11:52
Lizaki zamieniły się na papierosy. Niewinne stały się dziwkami. Praca domowa umarła śmiercią naturalną, a telefony są używane w klasie. Cola zamieniła się w wódkę, a rowery w samochody. Niewinne pocałunki przeistoczyły się w dziki seks. Pamiętasz kiedy "zabezpieczać się" znaczyło włożyć na głowę hełm? Kiedy najgorszą rzeczą jaką mogłaś usłyszeć od chłopaka było to, że jesteś głupia? Kiedy ramiona taty były najwyższym miejscem na ziemi, a mama była największym bohaterem? Twoimi najgorszymi wrogami było Twoje rodzeństwo. Kiedy w wyścigach chodziło tylko o to, kto pobiegnie szybciej? Kiedy wojna oznaczała tylko grę karcianą. Kiedy wkładanie spódniczki nie oznaczało, że jesteś suką. Jedynymi "narkotykami" było lekarstwo na kaszel, a zioło oznaczało pietruszkę, którą Twoja mama wrzucała do zupy? Największy ból jaki czułeś to pieczenie zdartych kolan i łokci. I kiedy pożegnania oznaczały tylko "do zobaczenia jutro"... Dorosłość... PS Dzisiaj wszystko stanęło na głowie, diabeł w tęczowego terroru zaczyna nam mówić jak mamy żyć, jak myśleć. Dewiacja staje się wyznacznikiem postawy, która na silę mamy tolerować, uznać jako cnotę. Tego wymaga rozwydrzona mniejszość, której pomieszało się od naddatku wolności. Lucyfer

Bogdan 01.08.2020 10:41
Złotów powinien być wolny od lewackiego terroru

Ja 20.04.2018 18:21
To dowodzi, że można się dowiedzieć kompletnej informacji. Redakcja i jej właściciel oraz właścicielka osrali się robiąc takie niepoważne zabiegi.

Onion 10.07.2020 17:45
Błe....

zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 24°CMiasto: Złotów

Ciśnienie: 1026 hPa
Wiatr: 0 km/h

KOMENTARZE
Autor komentarza: jlTreść komentarza: Gdzie jest 157 wpisów w topiku "Mąż pilskiej działaczki..."?!Data dodania komentarza: 06.08.2022, 10:30Źródło komentarza: Pobito dziecko z ośrodka w Jastrowiu, czy będzie sankcja karna?Autor komentarza: PedroTreść komentarza: Szkoda gadac. Kiedys nawet wsparłem ten projekt finansowo I mialem obecywane złote góry. Do dnia dzisiejszego nic... ciekawe to bardzo bo np. Jeden z bylych juz mieszkancow Zlotowa gra w zagranicznej produkcji o nazwie samen.pl ktora mozna znalesc na Youtube I za darmo ogladac. Rozmawialem z nim swego czasu I wiem ze ich projekt pochlania ogromne ilosci pieniedzy ale koszta pokrywane sa z wlasnej kieszeni rezysera I producentow a jak I za malym wsparciem sponsorow w zamian za reklame. Sam Tomasz Raczek bardzo pozytywnie wypowiadal sie o projekcie ! Nasz Złotowianin ( Mateusz Leszczyński) gra w tym serialu jedna z postaci. Jest to komedia kręcona w Holandii ktoej celem jest ukazanie różnicy kulturowej pomiędzy Polską a Holandia. Bardzo zabawny serial ( sezon 1 ) zrozumiały dla tych co mają troche dystansu do siebie a na wakacjach byli dalej niż w Mielnie.Data dodania komentarza: 03.08.2022, 17:41Źródło komentarza: Czym pachnie film "Gra w butelkę"?Autor komentarza: Artur ŁazowyTreść komentarza: Dziękuję Panu Burmistrzowi Złotowa za odwagę! Teraz trzeba uzbroić się w cierpliwość i wierzyć w praworządność!Data dodania komentarza: 03.08.2022, 13:03Źródło komentarza: Kara została na Spółdzielnię nałożona słusznie.Autor komentarza: Dichlorodifenylotrichloroetan na larwyTreść komentarza: Kiedy oni to wszystko sprostują? Co numer to kłamstwa i manipulacje. Gazeta zalega w sklepach a już prawda wyszła na jaw.Data dodania komentarza: 03.08.2022, 01:41Źródło komentarza: Kara została na Spółdzielnię nałożona słusznie.Autor komentarza: ZenekTreść komentarza: Wreszcie ktoś napisał prawdę. Jak ci propagandziści z Larwa na czele śmią wciskać kit ludziomData dodania komentarza: 02.08.2022, 15:19Źródło komentarza: Kara została na Spółdzielnię nałożona słusznie.Autor komentarza: odpisTreść komentarza: a gdzie byli opiekunowie tych dzieci ?to chyba ich rola żeby pilnować....więc sytuacja jest jasna,zaniedbanie obowiązków opiekuna grupy.Data dodania komentarza: 01.08.2022, 21:18Źródło komentarza: Sprawca pobicia dziecka nie był cudzoziemcem. To 58-letni Polak!
Reklama
Reklama