Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 16 sierpnia 2022 18:30
Reklama

Powiat Złotowski - skarby przyrody, zgłoś swoje fotografie! Konkurs!

Na stronie Starostwa Powiatowego w Złotowie, w którym władze sprawują byli politycy różnych opcji - którzy aktualnie znaleźli przystań w obozie Zjednoczonej Prawicy - pojawiła się informacja dotycząca konkursu przyrodniczego. Zamieściła ją aktualna rzecznik starostwa, pani Agnieszka Barabasz, której teksty można odnaleźć w archiwum Tygodnika Nowego (pismo jednoznacznie kojarzone ze Zbigniewem Noską i osobistościami o podobnej proweniencji). Z informacji zamieszczonej na stronie FB wynika, że każdy mieszkaniec powiatu złotowskiego może wziąć udział w konkursie, który firmują rządzący starostwem "prawicowi" politycy. Wystarczy np. sfotografować ptaka i wysłać na adres: ochrona.ś[email protected]
Powiat Złotowski - skarby przyrody, zgłoś swoje fotografie! Konkurs!
Autor: Piotr Tomasz

Należy to jednak zrobić do 31 lipca 2022 roku. Pozostał zatem tylko miesiąc! W konkursie wezmą udział wyłącznie fotografie przesłane w wersji cyfrowej (format: jpeg, png, tiff), minimum 300 dpi,  5000x3000 pixeli. Ponadto powinny zawierać  opis miejsca, gatunku itp. Uwaga, można wysłać tylko 12 zdjęć! Wybrane fotografie znajdą się w kalendarzu "Powiat Złotowski - Skarby Przyrody 2023". Ich autorzy otrzymają drobne upominki i... zapewne uścisk dłoni aktualnie "prawicowych" polityków.

Piotr Tomasz

ps. Na fotografii orzeł bielik. Kwestionujących moje nazewnictwo ornitologów informuję, że "kwiczołem" to on był kiedyś, za poprzedniej kadencji. Teraz na miano orła w 100 % zasługuje, tak jak na określenie prawicy zasługuje towarzystwo aktualnie rządzące powiatem złotowskim.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 30°CMiasto: Złotów

Ciśnienie: 1008 hPa
Wiatr: 4 km/h

KOMENTARZE
Autor komentarza: Wiela ten czynsz?Treść komentarza: Spółdzielcy z godnością zniosą ceny utrzymania administracji spółdzielni.Data dodania komentarza: 15.08.2022, 12:57Źródło komentarza: W tym roku ponad 70 zadań w ramach Funduszy NorweskichAutor komentarza: TurTreść komentarza: Na plecach spółdzielców, za ich pieniądze Wełniak i jego szarańcz chcą dojść do władzy. Bez wstydu i honoruData dodania komentarza: 13.08.2022, 16:12Źródło komentarza: W tym roku ponad 70 zadań w ramach Funduszy NorweskichAutor komentarza: przechowalnia bagażuTreść komentarza: Słyszeliscie, że Cieślika schowali w spółdzielni mieszkaniowej? Wełniak kazał Grubemu(12 mieszkań) go zatrudnić na koszt spółdzielców.Data dodania komentarza: 13.08.2022, 11:40Źródło komentarza: W tym roku ponad 70 zadań w ramach Funduszy NorweskichAutor komentarza: RomanTreść komentarza: Proszę uzasadnić stawianą tezę! Ja pofatygowałem się o informacji i moja wiedza jest zgoła odmienna jaką lansuje radny alkoholik!Data dodania komentarza: 13.08.2022, 10:17Źródło komentarza: Kara została na Spółdzielnię nałożona słusznie.Autor komentarza: RekinTreść komentarza: Jeśli uchyliło to nie znaczy że pulit nie słusznie naniósł ta karę ??? Czy wy tutaj tak wszyscy lizecie 4 Litery temu nie udolnemu facetowi ??? Przecież to człowiek który do niczego nie nadaje się. Zamkowa jest dobrym przykładem a jest ich jeszcze więcej.Data dodania komentarza: 13.08.2022, 08:13Źródło komentarza: Kara została na Spółdzielnię nałożona słusznie.Autor komentarza: JOTreść komentarza: Bardzo dobry artykuł .Data dodania komentarza: 12.08.2022, 20:53Źródło komentarza: „Mała Ukraina”
Reklama
Reklama