Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 16:04
Reklama

"Tęczowi" aktywiści zaatakowali funkcjonariuszy policji w Pile!

Kompletną klapą zakończył się tzw. „Marsz Równości", który odbył się 28 sierpnia w Pile. Pomimo zaangażowania Roberta Biedronia, przyjazdu dziesiątek aktywistów LGBT z całej Polski do Piły oraz pozyskania znacznego wsparcia finansowego na organizację manifestacji, pojawiło się na niej zaledwie około 140 osób. Frekwencji nie pomogła nawet przychylność Piotra Głowskiego. Co więcej, Prezydent Piły popełnił ogromne faux pas. Niektórzy tęczowi aktywiści obrażali bowiem policjantów.
"Tęczowi" aktywiści zaatakowali funkcjonariuszy policji w Pile!
Fotografie pochodzą ze strony www.życierodzina.pl, udostępnione za zgodą Fundacji Życie i Rodzina

Kilka dni temu Władysław Frasyniuk określił służby mundurowe słowami: „śmieci po prostu”. Na tzw. „Marszu Równości” i odbywającym się zaraz po nim "pikniku", żaden polityk opozycji nie odważył się na tak radykalne sądy. Biernie przyglądano się za to agresywnym zachowaniom niektórych z "tęczowych" aktywistów. Mowa m.in. o skandowanych w kierunku funkcjonariuszy słowach: „faszyści, policja, jedna koalicja".

(materiał udostępniony za zgodą Fundacji Życie i Rodzina, www.życierodzina.pl)

Oczywiście zachowania te stoją w wyraźnej sprzeczności z oficjalnym przekazem budowanym przez "tęczowe" środowiska. Warto przy tym zaznaczyć, że można mówić o pewnej tradycji w tym zakresie. W naszym regionie najlepiej obrazuje to postawa pani Katarzyny Józefowskiej, która jesienią 2020 roku z entuzjazmem "rzucała mięsem" w otoczeniu młodzieży szkolnej. Jednocześnie w mediach lokalnych lansuje się jako osoba walczącą z hejtem i wulgaryzmami na polskich ulicach. Taki obraz tej wojującej feministki i zwolenniczki aborcji przedstawiły nie tylko lokalne media. Zrobiły to nawet te uchodzące za rządowe (TVP 1, Radio Poznań i in.). Hipokryzję pani Katarzyny obnażył jedynie portal 77400.pl (zobacz tutaj).

Należy odnotować, że  „Marsz Równości” odbył się po raz pierwszy w historii Piły. Niewątpliwie nie powinien on jednak nosić przymiotnika "pilski", bo wśród uczestników dominowały osoby przyjezdne - zwyczajowi uczestnicy tego rodzaju imprez w innych częściach kraju. Można to łatwo zweryfikować chociażby poprzez internet. Przykładem tzw. „Siostra Nieustającej Przyjemności” i jego/jej (odpowiednie skreślić) koledzy/koleżanki/osoby o nieustalonej płci (odpowiednie skreślić), prezentujący się w dość specyficznych kreacjach na ulicach Piły. Kolejną istotną informacją jest to, że uczestnicy „Marszu Równości” maszerowali m.in. pod hasłami nieskrępowanego prawa do aborcji oraz możliwości prawnego zawierania małżeństw przez homoseksualistów, lesbijki i inne osoby reprezentowane przez środowisko LGBT+ (warto pamiętać, że z legalizacją takich związków łączy się m.in.: prawo do zwolnień podatkowych, przywilejów socjalnych, adopcji dzieci itp.). Osobliwą pamiątkę z "Marszu Równości" stanowiły rozdawane prezerwatywy. Być może jedną z nich otrzymał Piotr Głowski – Prezydent Piły, który w sposób wyraźny identyfikuje się z ruchem LGBT.  Świadczą o tym jego słowa, że „Nikt nie powinien nam mówić, jak mamy żyć. To jest nasz wybór” (cytat za "Wprost, Głos Wielkopolski i inne).

Tego dnia w Pile odbyła się także pikieta przeciwników haseł głoszonych na „Marszu Równości”. Składała się ona z osób, które preferują tradycyjny model rodziny. Kilkunastoosobowa grupa wskazywała m.in. na zagrożenia płynące z haseł głoszonych przez ideologów LGBT+. Posiadała też banery, które przedstawiały osoby homoseksualne skazane z pedofilię. Kontrmanifestanci pomimo, że zachowywali się spokojnie, spotkali się ze słownymi atakami ze strony "tęczowych" aktywistów. Jedynie dzięki stanowczości funkcjonariuszy policji nie doszło do eskalacji agresji.

 

Piotr Tomasz

(Dane o frekwencji pochodzą od niezależnych obserwatorów  tzw. "Marszu Równości". W tym miejscu dziękuję szczególnie panu Michałowi z Piły)Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
żmija 01.09.2021 14:10
Rozchisteryzowana i bardzo emocjonalna ta panna, spokój policjantów doprowadzał ją do szału. I kto tu mówi o agresji????????

osservatore pilano 28.04.2022 10:37
Zdjęte są wszystkie składniki tego topiku, artykułu, wypracowania, wypocino-wypierdziny sygnowanej (fp), co można rozszyfrować jako fetor padlinny, frajer pompka, fertyczna panienka, fakty pilskie, francuskie piredolenie.

Janek 31.08.2021 21:37
Dużo portali komentowało ten marsz, ale ŻADEN nie pisał o jakimkolwiek konflikcie z policją! Więc był czy nie?

PT 01.09.2021 11:48
bo inne portale kochają poprawność. Czasami tak na wszelki wypadek.

YaeBoot 27.04.2022 13:32
Zajebioza totalna!

Mistrzu 31.08.2021 14:32
Pan Michał z Piły niezależny? Dobre, dobre. To jak być bezpartyjnym i startować z listy partii. No ale oczywiście jest wielu panów Michałów w Pile, prawda? ;)

PierreDoutte 27.04.2022 13:30
O, qurva!

Doktor Rom-ek 01.05.2022 10:11
W felietonie 2006-11-29 19:28:33 "Ciekawość: zero" opublikowanym w rubryce "Na marginesie" autor pisze, że wyprowadził psa. Prawda jest taka, że to kamuflaż , oznacza on bowiem prosty fakt, że poszedł się odlać za koścół albo w gaju tujowym. W tym czasie był on 44-letnim młodzieńcem z prostatą małą jak jego mózg. Wystarczyło mu zatem wysikać się raz na dwie godziny. Wspomina dalej, że po prostu opróżnił pęcherz moczowy, pewnie znowu za chawirą albo w krzakach za kościołem, co dobrze świadczy o pojemności po kawie i dwóch co najmniej piwach. Nie podał, czy to piwo standardowe w puszce 0,5 l, 0,65 l, czy beczułki 5-litrowe. Określenie felietonowe " potarmosiłem psa za uszy" faktycznie znaczy: włożyłem ręce do kieszeni i przytrzymałem końcówkę cewki, żeby nie popuścić na polepę w chawirze. Bo jak słucham Nalepy, to mam objawy sympatykotonii z tachykardią i wzmożoną diurezą mimo potliwości.

YaeBuutt 08.05.2022 11:23
Czy wydawca i redaktor naczelny portaliku faktypilskie.pl jest jednocześnie tym, który w swojej kobiecej osobowości samca alfa poczuł się dotknięty wypomnieniem Lemanowicza o piciu flaszek oszałamiających, wymagających użycia środków orzeźwiających na posiedzeniu Kolegium Redakcyjnego i użyciu zdjęcia ukradzionego z prywatnych zbiorów Lemanowicza?

s 31.08.2021 00:03
https://4fun.tv/news/zespol-recover-odwolal-wystep-lgbt-teczowe-wesele-oswiadczenie

zachmurzenie duże

Temperatura: 24°CMiasto: Złotów

Ciśnienie: 1026 hPa
Wiatr: 5 km/h

KOMENTARZE
Autor komentarza: jlTreść komentarza: Gdzie jest 157 wpisów w topiku "Mąż pilskiej działaczki..."?!Data dodania komentarza: 06.08.2022, 10:30Źródło komentarza: Pobito dziecko z ośrodka w Jastrowiu, czy będzie sankcja karna?Autor komentarza: PedroTreść komentarza: Szkoda gadac. Kiedys nawet wsparłem ten projekt finansowo I mialem obecywane złote góry. Do dnia dzisiejszego nic... ciekawe to bardzo bo np. Jeden z bylych juz mieszkancow Zlotowa gra w zagranicznej produkcji o nazwie samen.pl ktora mozna znalesc na Youtube I za darmo ogladac. Rozmawialem z nim swego czasu I wiem ze ich projekt pochlania ogromne ilosci pieniedzy ale koszta pokrywane sa z wlasnej kieszeni rezysera I producentow a jak I za malym wsparciem sponsorow w zamian za reklame. Sam Tomasz Raczek bardzo pozytywnie wypowiadal sie o projekcie ! Nasz Złotowianin ( Mateusz Leszczyński) gra w tym serialu jedna z postaci. Jest to komedia kręcona w Holandii ktoej celem jest ukazanie różnicy kulturowej pomiędzy Polską a Holandia. Bardzo zabawny serial ( sezon 1 ) zrozumiały dla tych co mają troche dystansu do siebie a na wakacjach byli dalej niż w Mielnie.Data dodania komentarza: 03.08.2022, 17:41Źródło komentarza: Czym pachnie film "Gra w butelkę"?Autor komentarza: Artur ŁazowyTreść komentarza: Dziękuję Panu Burmistrzowi Złotowa za odwagę! Teraz trzeba uzbroić się w cierpliwość i wierzyć w praworządność!Data dodania komentarza: 03.08.2022, 13:03Źródło komentarza: Kara została na Spółdzielnię nałożona słusznie.Autor komentarza: Dichlorodifenylotrichloroetan na larwyTreść komentarza: Kiedy oni to wszystko sprostują? Co numer to kłamstwa i manipulacje. Gazeta zalega w sklepach a już prawda wyszła na jaw.Data dodania komentarza: 03.08.2022, 01:41Źródło komentarza: Kara została na Spółdzielnię nałożona słusznie.Autor komentarza: ZenekTreść komentarza: Wreszcie ktoś napisał prawdę. Jak ci propagandziści z Larwa na czele śmią wciskać kit ludziomData dodania komentarza: 02.08.2022, 15:19Źródło komentarza: Kara została na Spółdzielnię nałożona słusznie.Autor komentarza: odpisTreść komentarza: a gdzie byli opiekunowie tych dzieci ?to chyba ich rola żeby pilnować....więc sytuacja jest jasna,zaniedbanie obowiązków opiekuna grupy.Data dodania komentarza: 01.08.2022, 21:18Źródło komentarza: Sprawca pobicia dziecka nie był cudzoziemcem. To 58-letni Polak!
Reklama
Reklama