Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 7 lipca 2022 02:48
Reklama

Wyzwiska radnych podczas sesji i debaty

Radni przed poważnymi decyzjami. Przyszłość Złotowa w ich rękach. Prosimy nie regulować odborników!
Ładuję odtwarzacz...
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

..


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Interesant 01.12.2021 18:38
A gdzie poszła do pracy pani Sylwia Mróz? Na pożegnaniu podobno narzekała, że burmistrz prócz klepania po plecach nic więcej jej nie daje. W roku 2020 zarobiła brutto 70 tys. złotych (5800 mies.), a teraz ile zarabia? Pewnie w Media Expert, bo kto by tu dał więcej. Zresztą z oświadczenia majątkowego za rok 2021 dowiemy się.

Cyk cyk 26.11.2021 23:05
Tych radnych wali już w dekiel, ściągają z budżetu nawet propozycje, za które zapłacą Norwedzy. Ha, ha, idioci

Passzoł won 06.11.2021 16:44
Analogia do sytuacji w Polsce, tu i tu stary łupież rządzi. He he

kos 03.11.2021 12:17
Ten wymowny gest to jest do nas wszystkich, mieszkańców Złotowa. On cały czas mówi co mu ślina na język przyniesie, raz się czegoś domaga, później to krytykuje. Tak jest ze wszystkim. Jak mu brakuje argumentów, a często tak jest, to odnosi się personalnie i obraża osoby z którymi "polemizuje" (!) Nie dziwię się, że nie chce podać danych pani rzekomej "ekspetki, której opinię przeczytał, wstyd na całe miasto i nie tylko z takim zapleczem eksperckim. Na fejsie przyznał się ze to nie była ekspertka, tylko znajoma pani :)))

SławekR 01.11.2021 13:35
Takie [email protected] łatwo się od buta nie odklei. Już na zawsze pozostanie w klimacie i pamięci. Miasto składa się z ludności mieszanej, różne losy i historia skierowały nas w to miejsce. To ma wpływ na przekrój społeczny rady. To też odzwieciedla nas choć może niezasłużenie, ale kto tych ludzi wybrał? No kto?

qwerty 01.11.2021 12:50
I widzicie, człowiek reprezentujący sobą to, co na filmiku, obśmiewa świetnie oceniony projekt rozwoju miasta.

Gienadij 01.11.2021 12:37
Jak odwołać radę?

PZL 01.11.2021 12:37
Referendum.

Ziuganow 01.11.2021 13:51
Jak?

OlaOla 01.11.2021 14:49
Niedługo będziemy zbierać podpisy mieszkańców :)

Elegancja 01.11.2021 12:33
Z takimi radnymi to rzeczywiście można rozwijać Złotów.

GH 01.11.2021 12:21
Nie wymagajcie od komucha za dużo. :-) Kto jest zdziwiony?

Kazik 01.11.2021 12:17
I ta podśmie***ąca się reszta

Jaki burdel takie .... 01.11.2021 12:38
Śmieszki, dobrze się bawią. W końcu to ich autoryret w połączonym klubie .Prawda o tych ludziach jak na dłoni.

O co kaman? 01.11.2021 11:37
Wełniak mówi "niech pani się zamknie do Jęsiekowej????????????????? Czegoś tutaj nie rozumiem, przeciez ona z Koronkiewiczem poszła do Wełniaka po puczu w komitecie?

PZL 01.11.2021 11:42
to było do p. zastępczyni burmistrza

AC 01.11.2021 11:49
Tak, w dodatku jakieś 1,5 roku temu. Pan przewodniczący rady do tej pory nie zajął się złożoną w tej sprawie skargą.

Nie ma się co dziwić 01.11.2021 13:08
Przecież on jest od niego. Jak ma się zająć jak oni go tam wstawili. Musiałby sie zdobyc na przyzwoitość i nieaależność a to nieosiągalne dla niego.

:-) Ron 01.11.2021 11:58
WTF! A jaka to różnica, przepraszam?!!! Nie można czegoś z tym zrobić. Gdyb on tak potraktował moją kobietę nie byłby już radnym!.

Jola 01.11.2021 12:10
Można zrobić. Odwołać radę, a w następnych wyborach głosować tak, żeby żaden człowiek tego pokroju już nigdy nie reprezentował mieszkańców Złotowa!!!

ludzie tego pokroju 02.11.2021 00:53
Niestety nie mozna się uchronić przed błedami. Ten typ zdobył kiedyś mój głos jak pierwszy raz startował do Rady, teraz pluję sobie w brodę. Pamiętam, że na swojej wyborczej ulotce występował z rodziną i chwalił się swoim zaangażowaniem. Teraz wiem, ze to ściema. Gdyby wtedy mozna było przewidzieć jaki będzie z niego pseudo-radny ...

Ron 01.11.2021 13:39
Nie o to chodziło. Święto mialby dzisiaj.

Robert 01.11.2021 12:14
Te kamery są z***, on to do burmistrz albo skarbnik mówił .

Uuuui 01.11.2021 10:36
On się wygłupiał w siedzbie Państwowej Strażyj? Widzę napis po lewej.

PZL 01.11.2021 10:46
"wygłupiał"?

Strażak OSP 01.11.2021 11:32
Tak żeby uciąć niepotrzebną dyskusję w tej sprawie. Potwierdzam, że ten incydent miał miejsce w Złotowskiej jednostce PSP. Proszę mi wierzyć, że pracują tam też przyzwoici ludzie, którzy na co dzień nie lansują sie w mediach a ta naganna sytuacja ich obciążyła. W czasie pandemi padały pytania do osób całkowicie nieświadomych tego zajścia. Prosze przyjąć do wiadomości, że odbyła się rozmowa i podjęto odpowiednie kroki aby zapobiec podobnym sytuacjom w przyszłości.

Do strazaka 02.11.2021 00:15
Rzeczywiście, KK bardzo psuje opinię wam, strażakom. Zanim ten strażak zabłysnął medialnie, ludzie myśleli powszechnie ze strażacy to przyzwoici ludzie. Prostactwo, chamskie wypowiedzi KK, zero honoru, kłamstwa oraz powoływanie się na jakichś kolegów-strazaków, którzy popierają jego działania spowodowały, ze moje zaufanie do tej grupy zawodowej prysło. Dziękuję za pana komentarz, podniósł mnie nieco na duchu, bo świadczy o tym, ze jednak nie jest tak jak to maluje znany nam hejter

mietak 02.11.2021 14:17
Drugi strażak też mądrością nie grzeszy... 4 kadencje i ZERO wkładu w rozwój miasta.

Zosia 02.11.2021 17:27
I że też córka z doświadczeniem w samorządzie nic nie podpowie, żeby kompromitacji uniknąć?

Woj woj woj 03.11.2021 21:01
Łysy ją puka.

157 03.11.2021 21:00
Konon chyba w straży robi za agregat pianotwórczy. Bice piany to jego specjalność.

Olek 01.11.2021 07:53
Wstyd, żenada... Na to brakuje słów.

zachmurzenie małe

Temperatura: 10°CMiasto: Złotów

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 10 km/h