Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 16:41
Reklama

Wielki wyczyn Jakuba Pieniążkowskiego

Jerzy Kukuczka, Krzysztof Wielicki, Nirmal „Nims” Purja czy Jakub Pieniążkowski – co ich łączy? Wszyscy zdobywali szczyty. Tyle, że wyczyny trzech pierwszych da się powtórzyć a ostatniego ciężko będzie skopiować. Można powiedzieć, że przewodniczący Rady Miejskiej w Złotowie jako pierwszy dokonał zimowego wejścia na szczyt hipokryzji i to bez wspomagania.
Wielki wyczyn Jakuba Pieniążkowskiego

W ciągu dziewięciu miesięcy zmienić może się wiele. Niektórzy jeszcze w marcu mogli żyć sobie beztrosko, a już w grudniu muszą wcielić się w rolę odpowiedzialnych rodziców. W życiu przewodniczącego Pieniążkowskiego nie o taką zmianę jednak chodzi, a o podejście do hejtu. W marcu, gdy burmistrz Złotowa został bezpardonowo zaatakowany przez jednego z mieszkańców – za co nomen omen został niedawno skazany w sądzie pierwszej instancji – Jakub Pieniążkowski mówił, że go to nie rusza. Że to działały emocje. Że każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii. Z kolei już w grudniu, gdy jakiś czas wcześniej nazwisko Pieniążkowskiego znalazło się na plakacie, który dosadnie mówił o części radnych blokujących Fundusze Norweskie co mają zrobić, przewodniczący oburzył się niemiłosiernie oczekując zdecydowanej interwencji. Obu wypowiedzi udzielił na łamach Aktualności Lokalnych.

Marzec 2021, komentarz Jakuba Pieniążkowskiego w sprawie hejtu wobec burmistrza:

- Z powodu posta [propozycja wykonania oralnej czynności seksualnej burmistrzowi oraz całej (,,,) radzie] opublikowanego na portalu społecznościowym przez jednego z mieszkańców naszego miasta, nie zamierzam podejmować kroków prawnych wobec tej osoby. Taki sposób wyrażania opinii uważam za niestosowny, jednak post nie zrobił na mnie większego wrażenia. Z jego treści sądzę, że osoba ta mogła być pod wpływem silnych emocji z nieznanych mi powodów.

Grudzień 2021, komentarz Jakuba Pieniążkowskiego w sprawie hejtu wobec części radnych:

- Przedstawianie poglądów w takiej formie [plakat z nazwiskami radnych i podkreślonym kolorem żółtym wyraz WON] świadczy dla mnie wyłącznie o słabości, braku odwagi i indolencji autora. Jestem ciekaw wyników podjętych działań przez pana burmistrza w celu ustalenia tożsamości osoby za to odpowiedzialnej.

Czyli hejt wobec burmistrza i współtowarzyszy z rady, nawet w tak ostrej formie jest zdaniem Pieniążkowskiego OK. Nie trzeba podejmować żadnej interwencji. Z kolei zakamuflowany hejt w formie plakatu już zdecydowanie OK nie jest i powinien spotkać się z ostrą reakcją. Być może więc w Złotowie powinny się wkrótce pojawić nowe plakaty, tym razem z zaznaczonym słowem HIPOKRYZJA. Sam Pieniążkowski mógłby użyczyć przynajmniej kilka literek do nowego hasła.

 

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Wieloryb 04.02.2022 13:00
Każdy dzień z Wełnianym i Kononkiewiczem w radzie, to dzień dla tego miasta stracony.

Rodos 01.02.2022 23:34
Ja lubię lody. Najlepsze na działkach

Lipsta 15.01.2022 11:58
Nawet trudno sobie wyobrazić wizję miasta Wełnianego o i jego świty. Grajdołek, w którym dobrze się żyje komunistom i strażackim emerytom.

sylikon sperma i gówno 14.01.2022 23:50
Nie mamy rady.Mamy jakąś chlewną corridę gdzie stado tępych wyrobników, na rozkaz wełnianego wstają, klaszczą, rechoczą ohydnie. Kiedy larwi ryj mówi im, że potrzebuje kortu są jak kukiełki nie używające mózgów. Są najnędzniejszymi kłamcami w świecie i zniewagą dla ludzi jako istot rozumnych. Tego jesteście uczestnikami panie pieniążek.

głosy za loda 30.12.2021 07:43
Po wczorajszej sesji rozumiem doskonale dlaczego wyzywanie was od pałorobów, lachociągów, debilów nie wzrusza, nie uwłacza.

Kulturalny dom w Zlotowie 30.12.2021 13:20
Jeżeli chodzi o lachociaga to ja widziałem tylko jednego przy***sa.

Xyz 29.12.2021 17:37
Hmmm... Z tego, co kojarzę, wspomnianą personę nie tylko nie oburzył wulgarny wpis, ale nawet pan JP próbował bronić przed sądem jego autora! Himalaje hipokryzji to jeszcze zbyt mało, by oddać poziom tej dwulicowości.

Kabarecik 28.12.2021 22:57
Oglądajcie środową sesję, zobaczycie absurdy i idiotyzmy first class.

Roman 28.12.2021 08:22
Obecna rada przebiła swoją głupotą pozostałe a do końca kadeńcji jeszcze ponad rok. Trudno to komentować, gazetka złotowska jest niczym z gumy, dopasują tezy byle się pod cel polityczny zgadzało.

Larvik, Norway 27.12.2021 21:41
Szczytowanie to fajna rzecz... jak lody. Absurd goni absurd a wilczęta podgrywają lokalnej GW jak zagrają. Komentarze won!

Yyyyyy 27.12.2021 14:52
Won to jak sio albo precz mi stąd! No a jak ktoś każe mi ciągnąc pałę to jest już zupełnie inna kategoria. To w zasadzie rynsztok.

zachmurzenie duże

Temperatura: 23°CMiasto: Złotów

Ciśnienie: 1026 hPa
Wiatr: 4 km/h

KOMENTARZE
Autor komentarza: jlTreść komentarza: Gdzie jest 157 wpisów w topiku "Mąż pilskiej działaczki..."?!Data dodania komentarza: 06.08.2022, 10:30Źródło komentarza: Pobito dziecko z ośrodka w Jastrowiu, czy będzie sankcja karna?Autor komentarza: PedroTreść komentarza: Szkoda gadac. Kiedys nawet wsparłem ten projekt finansowo I mialem obecywane złote góry. Do dnia dzisiejszego nic... ciekawe to bardzo bo np. Jeden z bylych juz mieszkancow Zlotowa gra w zagranicznej produkcji o nazwie samen.pl ktora mozna znalesc na Youtube I za darmo ogladac. Rozmawialem z nim swego czasu I wiem ze ich projekt pochlania ogromne ilosci pieniedzy ale koszta pokrywane sa z wlasnej kieszeni rezysera I producentow a jak I za malym wsparciem sponsorow w zamian za reklame. Sam Tomasz Raczek bardzo pozytywnie wypowiadal sie o projekcie ! Nasz Złotowianin ( Mateusz Leszczyński) gra w tym serialu jedna z postaci. Jest to komedia kręcona w Holandii ktoej celem jest ukazanie różnicy kulturowej pomiędzy Polską a Holandia. Bardzo zabawny serial ( sezon 1 ) zrozumiały dla tych co mają troche dystansu do siebie a na wakacjach byli dalej niż w Mielnie.Data dodania komentarza: 03.08.2022, 17:41Źródło komentarza: Czym pachnie film "Gra w butelkę"?Autor komentarza: Artur ŁazowyTreść komentarza: Dziękuję Panu Burmistrzowi Złotowa za odwagę! Teraz trzeba uzbroić się w cierpliwość i wierzyć w praworządność!Data dodania komentarza: 03.08.2022, 13:03Źródło komentarza: Kara została na Spółdzielnię nałożona słusznie.Autor komentarza: Dichlorodifenylotrichloroetan na larwyTreść komentarza: Kiedy oni to wszystko sprostują? Co numer to kłamstwa i manipulacje. Gazeta zalega w sklepach a już prawda wyszła na jaw.Data dodania komentarza: 03.08.2022, 01:41Źródło komentarza: Kara została na Spółdzielnię nałożona słusznie.Autor komentarza: ZenekTreść komentarza: Wreszcie ktoś napisał prawdę. Jak ci propagandziści z Larwa na czele śmią wciskać kit ludziomData dodania komentarza: 02.08.2022, 15:19Źródło komentarza: Kara została na Spółdzielnię nałożona słusznie.Autor komentarza: odpisTreść komentarza: a gdzie byli opiekunowie tych dzieci ?to chyba ich rola żeby pilnować....więc sytuacja jest jasna,zaniedbanie obowiązków opiekuna grupy.Data dodania komentarza: 01.08.2022, 21:18Źródło komentarza: Sprawca pobicia dziecka nie był cudzoziemcem. To 58-letni Polak!
Reklama
Reklama