Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 15:49
Reklama

Sesja Rady Miejskiej w Złotowie [NA ŻYWO]

Transmisja z Sesji Rady Miejskiej w Złotowie z dnia 29.12.2021 r.
Sesja Rady Miejskiej w Złotowie [NA ŻYWO]


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Paweł 30.12.2021 15:20
Straciłem czas, ale nie wierzyłem zanin nie przekonałam się osobiście. Przerażające to niestety. Galopujące chamstwo!!!

kos 30.12.2021 14:40
Porozumienia z tymi radnymi są g. warte. Oni nawet swoich własnych uchwał nie przestrzegają, to tym bardziej ich deklaracjami można się podetrzeć. Znowu, pomimo wcześniejszego porozumienia, nie uchwalili budżetu na 2022, fundusze norweskie nadal zablokowane. Burmistrz nie będzie mógł od stycznia ruszyć z inwestycjami. Kolejny zmarnowany czas !

słabe to 30.12.2021 07:39
kondoniewicz zanim coś powie to ślepi w notatki a w razie repliki czyta z telefonu. Żenujące są te pauzy. Zwiesza się na chwile, jakby nie kumał co mu ktoś napisał.

Ania 30.12.2021 07:54
To nie pierwszy raz, raczej już tradycja. Niestety poprzeczka od intelektu leży na ziemi.

ML 30.12.2021 13:36
To pewnie pisze Wieloryb

to nie jest tajemnica 30.12.2021 15:23
Larwa mu to pisze na bank. Pytanie co on im obiecał ze forsowanie larwie tego kortu tenisowego. Może trzeba zapytać. wprost?

MichałP 30.12.2021 06:39
To juz dawno było słabe dzisiaj to zgroza. Koronkiewicz może Ty przyjdziesz na lodowisko z torbą OSP R1 ratować ludzi? Zamiast bić pianę i niszczyć to miasto to przyjdz z torbą.

Xyz 29.12.2021 20:05
Czy państwo radni zdają sobie sprawę, że dla większości z nich to będzie przypuszczalnie ostatnia kadencja? Tak uważam, biorąc pod uwagę to, co tam się wyprawia i nastroje wśród mieszkańców. Naprawdę warto?

XL 30.12.2021 15:38
na*** na nich

...do... 29.12.2021 19:20
kompromitacja

HG 29.12.2021 19:19
ale cymbały!!!! dramat

Bobryk 29.12.2021 19:18
wełniany znó zakisił ogóra z grupą swoich wasali.

cv 29.12.2021 18:42
Osiem miliony, .....Koron gada w gwarze

Tor 29.12.2021 18:33
oni się poróżnili nawet o życzenie świąteczne?//?/?/////?//////?? jako mieszkaniec po takiej hucpie w *** wasze życzenia.

Bibi 29.12.2021 18:29
Oni obniżą sobie diety? Przecież dla pieniędzy oni tam ględzą i rzucają kłody.

Dodatek 31.12.2021 08:44
Powinni obniżyć! Nawet po podwyżce diet w okolicznych samorządach złotowscy radni bez podwyżki mają najwyższe diety! I za co pytam???

MN 29.12.2021 18:26
Ten koronkiewicz w jakim języku się wypowiada?

Dialekt wschodniozłotowski 30.12.2021 15:37
To gwara używane przez ludy zamieszkujące podnóże Hexenbergu. To teren mniej więcej, miedzy Chojnicką a RIPOKiem. Kiedyś jak chodziłem tam na sanki to pamiętam to narzecze.

Jola 29.12.2021 18:24
Dramat, ktoś to nazwał kiedyś nieszczęściem samorządowym. To co pie..olą i robią radni, którzy wojują pod sztandarem Wełniaka woła o pomstę do nieba.

zachmurzenie duże

Temperatura: 24°CMiasto: Złotów

Ciśnienie: 1026 hPa
Wiatr: 5 km/h