Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 20 sierpnia 2022 08:44
Reklama

Sprawozdanie z wręczenia nagród

Podczas uroczystego podsumowania Konkurs Plastyczny na logo Osiedle Górne w Pile odbytego w dniu 06.05.2015 roku w Zespole Szkół nr 3 im. Lotników Polskich w Pile z okazji zbliżającego się X – lecia Rady Osiedla Górne w Pile
Sprawozdanie z wręczenia nagród

Podczas uroczystego podsumowania Konkurs Plastyczny na logo Osiedle Górne w Pile odbytego w dniu 06.05.2015 roku w Zespole Szkół nr 3 im. Lotników Polskich w Pile z okazji zbliżającego się X – lecia Rady Osiedla Górne w Pile.

Na Konkurs wpłynęło ogółem 40 prac plastycznych, z tego 39 prac wykonanych przez uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum.

Jury konkursowe pod przewodnictwem Małgorzaty Strzeleckiej Wicedyrektora Zespołu Szkół nr 3 w Pile wytypowało do wyróżnienia 16 prac w dwóch kategoriach.

Artykuły plastyczne jako nagrody ufundowało Biuro Prezydenta Miasta Piły, których wręczenia dokonała Pani Małgorzata Strzelecka, Wicedyrektor Zespołu Szkół nr 3.

Pastele suche otrzymali następujący uczniowie:

I Martyna Musiał klasa VA

II Magdalena Dębska klasa VA

III Miłosz Jamróz klasa VB

IV Marta Kulawik klasa VA

Koszulki z logo Miasta Piły otrzymali:

Anna Domagalska klasa VA

Antonina Strzelecka IIA GIM.

Tymoteusz Szulc klasa IIA GIM.

Oliwia Pawlak klasa VB

Marcin Sawczyc klasa IIA GIM.

Pastele olejne otrzymali uczniowie:

I Karol Wiśniowiecki klasa VIA

II Bartłomiej Grudziński klasa VIA

III Natalia Jessa klasa VIA

Farby akrylowe:

Wiktoria Kuna klasa VIA

Dominika Misiak klasa VA

Adriana Ryczek klasa VB

Gabriela Bazimierowska klasa VIA.

Natomiast z wyróżnionych prac plastycznych nagrody rzeczowe za zwycięstwo w kategorii na Logo Osiedla Górne

I miejsce zajęła Martyna Musiał - nagrodę ufundowała i wręczyła Pani Agnieszka Magnucka, Radna Rady Powiatu w Pile. Książka pod tytułem „Piła na zdjęciach lotniczych 1914 – 1945”.

II miejsce zajęła Magdalena Dembska i otrzymała bon towarowy, który ufundował i wręczył Romuald Wycisło Członek Rady Osiedla i Wiceprzewodniczący Rady Rodziców w ZS nr 3.

III miejsce zajęli równorzędnie Miłosz Jamróz i Marta Kulawik otrzymując albumy „Po prawej stronie Noteci” a wręczenia dokonali Pani Marta Kubiak Radna Rady Powiatu w Pile i Pan Przemysław Gawroński Zastępca Dyrektora Gabinetu Starosty Pilskiego – Radny Rady Miasta Piły.

W kategorii na X lecie Rady Osiedla Górne nagrody rzeczowe otrzymali za zajęcie I miejsca Karol Wiśniowiecki, który otrzymał książkę „Piła na zdjęciach lotniczych 1914 -1945” ufundowaną przez Pana Mariana Madeja Radnego Rady Powiatu w Pile.

Za zajęcie II miejsca przez Bartłomieja Grudzińskiego wręczono nagrodę – bon towarowy – ufundowany przez Pana Eligiusza Komarowskiego, Etatowego Członka Zarządu Starostwa Powiatowego w Pile.

Natomiast za III miejsce nagrodę otrzymała Natalia Jessa w postaci albumu „Po prawej stronie Noteci” ufundowane przez Starostę Pilskiego, a wręczone przez Panią Martę Kubiak Radną Rady Powiatu w Pile i Pana Przemysława Gawrońskiego Zastępcę Dyrektora Gabinetu Starosty Pilskiego – Radnego Rady Miasta Piły.

Wszystkie prace zostaną wyeksponowane w budynku szkoły i siedzibie Rady Osiedla oraz na Festynie Osiedlowym w dniu 1 czerwca z okazji Dnia Dziecka na placu za Kościołem.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 24°CMiasto: Złotów

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 8 km/h

KOMENTARZE
Autor komentarza: InterpolTreść komentarza: Coś mi się wydaje, że nie potrafisz ustalić faktów. Uzyskanie tej informacji kosztowało mnie 40 sekund. https://www.facebook.com/photo?fbid=4173672672687838&set=pcb.4173672836021155Data dodania komentarza: 17.08.2022, 14:42Źródło komentarza: Kara została na Spółdzielnię nałożona słusznie.Autor komentarza: oTreść komentarza: Bo w temacie: "Mąż pilskiej działaczki skazany w I instancji" Ceranowski skasował 157 wpisów i nie można prowadzić dyskusji forumowej, nie wpuszcza nowych wpisów.Data dodania komentarza: 17.08.2022, 14:03Źródło komentarza: Kara została na Spółdzielnię nałożona słusznie.Autor komentarza: DżamillaTreść komentarza: Czemu ten wpis w tym temacie?Data dodania komentarza: 17.08.2022, 08:41Źródło komentarza: Kara została na Spółdzielnię nałożona słusznie.Autor komentarza: jlTreść komentarza: "Mąż pilskiej działaczki skazany w I instancji" - tak idiotyczny tytuł mógł popełnić ktoś, kto nie ukończył edukacji w Państwowej Wyższej Szkole Teatru, Telewizji i Filmu imienia Leona Schillera w Łodzi.Data dodania komentarza: 17.08.2022, 08:39Źródło komentarza: Kara została na Spółdzielnię nałożona słusznie.Autor komentarza: Wiela ten czynsz?Treść komentarza: Spółdzielcy z godnością zniosą ceny utrzymania administracji spółdzielni.Data dodania komentarza: 15.08.2022, 12:57Źródło komentarza: W tym roku ponad 70 zadań w ramach Funduszy NorweskichAutor komentarza: TurTreść komentarza: Na plecach spółdzielców, za ich pieniądze Wełniak i jego szarańcz chcą dojść do władzy. Bez wstydu i honoruData dodania komentarza: 13.08.2022, 16:12Źródło komentarza: W tym roku ponad 70 zadań w ramach Funduszy Norweskich
Reklama
Reklama