Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 20 sierpnia 2022 07:55
Reklama

Zaproszenie na mecze siatkówki.mp4

15.06.2022 11:30
5 wyświetleń
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
MECZ SIATKÓWKI REPREZENTACJI U22 POLSKA - HOLANDIA W HALI PRZY POLA W PILE
W dniach 19 czerwca (niedziela) i 20 (poniedziałek) w Powiatowej Hali Sportowej przy ul. Pola w Pile mecze sparingowe w siatkówce rozegrają reprezentacje U22 Polski i Holandii. Początek meczów godz. 18.00.

- To kolejne spotkanie na najwyższym, tym razem międzynarodowym poziomie, które rozegrane będzie w naszym obiekcie. Przypomnę, że w ubiegłym roku na otwarciu hali gościliśmy już reprezentację Polski U21, a pod koniec roku mistrza Polski Jastrzębski Węgiel – mówi Eligiusz Komarowski, starosta pilski.

Wydarzenie odbędzie się w ramach przygotowań naszej reprezentacji do Mistrzostw Europy U22, które na początku lipca odbędą się w Tarnowie. Do Piły na zgrupowanie przyjeżdżają już dzisiaj, będzie ono jednym z ostatnich sprawdzianów zawodników przed mistrzostwami.
Trenerem polskiej reprezentacji do lat 22 jest Daniel Pliński, który jeszcze w ubiegłym roku prowadził naszą drużynę Stalpro Joker Powiat Pilski.
Mecze zapowiadają się na wysokim poziomie, Holandia także zakwalifikowała się do Mistrzostw Europy U22. Dopingujmy naszą reprezentację.
żródło: https://www.powiat.pila.pl/wydarzenia/nadchodzace
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama