Dobra sytuacja finansowa Złotowa solą w oku pilskiego samorządu?

  • 26.11.2019, 17:37 (aktualizacja 26.11.2019, 20:29)
  • Tomasz Majerski

Podziel się:

Oceń:

Dobra sytuacja finansowa Złotowa solą w oku pilskiego samorządu?
Złotów nie pasuje do prezentowanej narracji samorządów, które zapowiadają kryzys w finansach

Niedawno zapytany przez dziennikarzy burmistrz Złotowa Adama Pulit wypowiedział się na temat stanu finansów zarządzanej przez siebie gminy. Choć narracja publikacji była tendencyjnie utrzymywana w tonie minorowym, gdzie rajcy z Platformy Obywatelskiej zgodnie wskazywali na absolutny kryzys w swoich samorządach, wypowiedź burmistrza Złotowa zburzyła całkowicie stawianą tezę. Adam Pulit odpowiedział zgodnie z stanem faktycznym, co stanowi kłopot dla całej orkiestry samorządowej, która chciała odegrać numer jak to jest źle w samorządach pod obecnymi rządami Prawa i Sprawiedliwości. Do wypowiedzi burmistrza Złotowa, który twierdzi, że nie ma powodu do obaw o przyszły budżet odniósł się prezydent gminy Piła na konferencji budżetowej gdzie zapowiedziano szereg cięć, które maja wynikać z kiepskiej sytuacji finansowej Piły. Trudno bowiem budować spójny przekaz, gdzie jedni wieszczą kryzys a inni w tych samych warunkach politycznych potrafią sobie poradzić. 

Wypowiedź na konferencji prasowej prezydenta Piły Piotra Głowskiego:

Tomasz Majerski

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Działacz KS Sparta Zlotów
Działacz KS Sparta Zlotów 26.11.2019, 17:43
Złotów nie wspiera klubów???? Panie Głowski proszę wejść na BIP zanim wejdzie pan przed kamery i wypowie brednie. Z tego co słyszałem to Piła nie wspiera Żużla.
Pilanin
Pilanin 28.11.2019, 00:10
Piła nie wspiera żużla? I dlatego w tym roku dała milion? Warto wiedzieć o czym się pisze.
TR
TR 28.11.2019, 11:30
Podaj źródło! Klub zawiesił działalność, miasto wycofało dotację!

Pozostałe