Wybory uzupełniające w Złotowie

  • 18.05.2020, 17:13 (aktualizacja 16.06.2020, 00:32)
  • Kamil Ceranowski

Podziel się:

Oceń:

Wybory uzupełniające w Złotowie
12 lipca 2020 odbędą się wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Złotowie w okręgu wyborczym nr 9. W związku ze śmiercią radnego Zygmunta Muzioła Komisarz Wyborczy w Pile stwierdził wygaśniecie mandatu radnego i zarządzeniem nr 188/2020 Wojewoda Wielkopolski z dnia 5 maja 2020 r. ogłosił wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Złotowie.

Do 18 maja 2020 r. była możliwość zgłaszania komitetów wyborczych, które dokonają zgłoszenia kandydatów na radnego w wyborach uzupełniających do Rady Miasta w Złotowie.

Wykaz komitetów, które złożyły zawiadomienie o utworzeniu komitetu wyborczego oraz o zamiarze zgłaszania kandydatów na radnych w wyborach uzupełniających do Rady Miejskiej w Złotowie w okręgu wyborczym nr 9 zarządzonych na dzień 12 lipca 2020 r

Komitet wyborczy wyborców KWW BM m. Złotów Katarzyna Boryczka

Komitet wyborczy wyborców KWW ARTUR MAŁACZEK m. Złotów Agnieszka Narloch 

Komitet wyborczy wyborców KWW KRZYSZTOFA KULASKA m. Złotów Jolanta Kulasek

Komitet wyborczy wyborców KWW KLAUDIA DEJA m. Złotów Wojciech Deja 

Komitet wyborczy wyborców KWW ZŁOTÓW NASZE MIASTO NASZA PRZYSZŁOŚĆ m. Złotów Wiktoria Sosnowska

Do dnia 7 czerwca 2020r. poszczególne komitety mają czas na zgłoszenie kandydatów na radnych. 

Kamil Ceranowski

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Paweł
Paweł 19.05.2020, 11:11
Dlaczego w Złotowie Prawo i Sprawiedliwość nie realizuje swoich powinności społecznych? Udział w procesie samorządowym to podstawa. Gdzie są lokalne struktury, gdzie jest komitet? Kogo ja mam wybrać? Nie znam poglądów tych ludzi. Gdyby komitet PIS wystawił kandydata to wówczas nie mam wątpliwości a tak sam muszę ustalać.
Zabójcze koperty
Zabójcze koperty 19.05.2020, 08:46
Kilka nazwisk kandydatów na radnych kompletnie nic nie mówią. Rozumiem, że burmistrz udostępni spis wyborców i nikt nie będzie bał się epidemii. To są inne wybory! Wirus SarsCov2 nie atakuje przy wyborach samorządowych.

Pozostałe