W Złotowie nie przeklinamy!

  • 27.10.2020, 23:24
  • Źródło: Telewizja Polska, Pytanie na śniadanie, TVP3 Teleskop

Podziel się:

Oceń:

w_zlotowie_nie_przeklinano.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Zgodnie ze słuszną linią Rady Kobiet w Złotowie nie przeklinany a naszą młodzież prowadzimy zgodnie z prawdami naszych ojców spod Znaku Rodła

.

Źródło: Telewizja Polska, Pytanie na śniadanie, TVP3 Teleskop

Komentarze (31)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kim jest lempart
Kim jest lempart 01.11.2020, 12:30
https://www.tvradom.com/wiadom…
Nie popieram
Nie popieram 31.10.2020, 09:56
Laski w oklejonych autach wyrażnie dobrze się bawią. Trąbią, tańczą, śmiechy i do tego smartwony w rękach. Zdaje się być to wesoły strajk a nie ***onych.
Uuuuuu
Uuuuuu 30.10.2020, 23:36
https://wpolityce.pl/polityka/…
Dosyć już
Dosyć już 30.10.2020, 17:04
Ekipa samochodową wciąż ta sama, te same mordki rozbawione ze smartfonami w ręku i petami w pysku. Przyjechali z Piły teraz nam tu utrudniają.
magdalena
magdalena 30.10.2020, 16:28
Ot, kultura u pracownicy jednostki KULTURY. Opłacanej oczywiście z podatków mieszkańców
Krzychu
Krzychu 29.10.2020, 18:32
Ta kobieta to wielki wstyd dla naszego miasta. Nie rozumiem dlaczego burmistrz Pulit czyli człowiek o konserwatywnych poglądach wyraził zgodę na zatrudnienie takiej osoby w miejskiej instytucji.
złotowianka
złotowianka 29.10.2020, 11:32
"Je.. PiS". Magdalena Adamowicz o mowie nienawiści

https://www.onet.pl/informacje…
G
G 29.10.2020, 11:30
To żaden ,,strajk kobiet", lecz posłużenie się pretekstem w celu zniszczenia naszego narodu.
Tuskowcy tymi gimnazjami wyhodowali sobie głupawych janczarów, którzy idą w niewolę ze śpiewem.
mocne w paszczu
mocne w paszczu 29.10.2020, 09:08
"Jeśli kobiety nauczą się przeklinać, będą zdrowsze. " To słowa Pauliny Młynarskiej. Coś w tym jest, Obserwuję patologiczne podwórka gdzie szczerbate babska rzucają kur...., chu...... to wydaje się, że są silne, silne w paszczy. Umięśniona paszcza to zdrowie i zadowolenie
KL
KL 29.10.2020, 08:22
Organizatorka się podłożyła, niestety szkoda, że zostało to tak poprowadzone. Plugastwo i łamanie prawa nie jest przyczynkiem do budowania tylko do niszczenie.
bolek
bolek 29.10.2020, 07:39
Przecież ta baba to lewak jakich mało, wstyd mi ze ktoś taki mieszka w moim miescie
Julka
Julka 28.10.2020, 19:41
Ale się koncertowo zesraliście XD Naprawdę myślicie, że młodzież teraz poraz pierwszy w życiu słyszy lub używa wulgaryzmów? Czemu nie stoicie jak pod ścianą płaczu przy każdym nielegalnym graffiti? Czemu pijecie piwoszczyny z Biedronki, klniecie przy swoich dzieciach i szukacie winowajców gdzie indziej? I tak prywatnie, jako filolog, zapytam - czemu obsraliście gacie na miętowo z powodu zestawu dźwięków, które według kogoś mają inną moc niż wszystkie? Słowa mają tyle znaczenia ile się im daje, jeśli podnosicie przekleństwa do tak wysokiego standardu a jesteście w stanie na wiatr rzucać 'kocham cię na dobre i na złe' do swojej kobiety, moim zdaniem powinniście ze swoim zdaniem ***ać.
KL
KL 29.10.2020, 08:24
"zesraliście,,? filolog? hahahahahahahahahahahha
srulka
srulka 28.10.2020, 20:23
do kogo to srasz suko zdechła? ***j. ***aj, nie ***aj!
Uuuhuuu
Uuuhuuu 28.10.2020, 17:47
Wkurrwionej dzisiaj protest nie wyszedł. Bładź stała, przebierała tłustą *** a młodzież osrała ***oną.
Krzychu
Krzychu 28.10.2020, 16:03
Ktos tu napisał, ze ten strajk stymulowany jest przez nauczycieli z SP nr 3. Nie przez wszystkich nauczycieli, tylko przez tych , ktorzy razem z panią Jozefowska uważają, ze dzieci i młodzież mogą sobie przeklinac . Teraz mlodziez pójdzie do muzeum poradzić sie pani KJ w sprawie tabletek na usuwanie ciąży. Albo pogadaja o tym w SP nr 3 z aktywistkami , ktore zachęcają do udzialu w kolejnych wydarzeniach.
SP3
SP3 28.10.2020, 16:52
To ten jebnięty wuefista co bije młodzież a dyrektor o ty wiem. Nazwisko jakoś od ***zki czy srania.
anty
anty 28.10.2020, 15:10
Ona pracuje na etacie u burmistrza ? Za nasze pieniądze ?
Zróbmy petycje do pana Pulpita w tej sprawie, nie może tak być. niech W.....dala !! a jeżeli nie ona to burmistrz tez !
Maly
Maly 28.10.2020, 14:17
Trzeba było ich nie ***a** 😁 Się dziwicie kobiety się wkurzyły i macie 😁 Jarek jesteś moim fanem!
UWAŻAJCIE NA SIEBIE
UWAŻAJCIE NA SIEBIE 28.10.2020, 14:09
Miejsce tej baby jest w więzieniu. Rodzice pilnujcie swoich dzieci! już nawet dziennikarze Gazety Wyborczej widzą że pod Strajkiem Kobiet schowana jest bojówka lewicowa, która chce doprowadzić do rozlewu krwi i anarchii. LINK: https://www.tvp.info/50535181/skandaliczny-apel-strajku-kobiet-oburzeni-nawet-dziennikarze-gazety-wyborczej?fbclid=IwAR2WqqIHJC_ZrMPR6I4OJTADsJHiUFHDn6XCV9reH-2Ca_d1tpE3I-0A13I
Brawo!
Brawo! 28.10.2020, 16:33
Proszę przystopować ze swoimi teoriami spiskowymi, bo ja brałam udział w strajku, a do zadnej organizacji nie należę. I trudno podejrzewać o to te wszystkie obiety, które wyszły na ulicę. Po prostu czara goryczy się przelała.
Jeśli zaś chodzi o młodzież uczestniczącą w proteście to tylko bardzo dobrze o niej świadczy, bo to jej przyszłość się waży. Nie udawajmy świętszych niż jesteśmy, nagle przekleństwa zaczęły przeszkadzać??? Trzeba było nas nie wk...ć!!!
A Katarzynę to tylko podziwiać, że w tym żałosnym światku ma odwagę prezentować swoje poglądy.
A wszystkim oburzonym polecam wybrać się do kościoła - tam przecież jest recepta na wszelkie bóle świata.
żal
żal 29.10.2020, 07:11
Tylko po co robić sobie z gęby cholewę? Żeby zabłysnąć w mediach? Kłamstwo ma krótkie nogi. :)
Lol
Lol 28.10.2020, 13:38
Czy można przyjść do muzeum i sobie poprzeklinać? :-)
Cyniczne granie na emocjach dzieci
Cyniczne granie na emocjach dzieci 28.10.2020, 13:37
Ten protest był stymulowany przez nauczycieli z SP3, mam wiele informacji od skruszonych dzieci, których rodzice zobaczyli na nagraniach jak przeklinają. Pani Józefowska odpowiada osobiście za demoralizację naszych dzieci, którą zrobiła cynicznie wykorzystując sytuację polityczną do swoich podłych celów. To kobieta, która ma zdrowie Waszych dzieci gdzieś, bardzo łatwo o tym mówi na filmie. Chemia łyk, popija szklanką i dziecka nie ma! To mówi matka? Wiem, że to niewiele da, znam poglądy w prokuraturze złotowskiej, ale przygotowywane jest zbiorowe zawiadomienie. Organizacja protestu w warunkach epidemii powinno spowodować działanie z urzędu, ale niestety.
A
A 28.10.2020, 13:25
Hipokryzja, smutne

Pozostałe