W Złotowie nie przeklinamy!

  • 27.10.2020, 23:24
  • Źródło: Telewizja Polska, Pytanie na śniadanie, TVP3 Teleskop

Podziel się:

Oceń:

w_zlotowie_nie_przeklinano.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Zgodnie ze słuszną linią Rady Kobiet w Złotowie nie przeklinany a naszą młodzież prowadzimy zgodnie z prawdami naszych ojców spod Znaku Rodła

.

Źródło: Telewizja Polska, Pytanie na śniadanie, TVP3 Teleskop

Komentarze (33)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Słomiński Kazimerz
Słomiński Kazimerz 06.12.2021, 01:01
Panny i chamy mieliśmy w czasach poprzednich, teraz mamy dwa w jedym. Choć już nie wiadomo czy w jednej czy jednym jakie teraz łci obowiązują.
Damian
Damian 31.01.2021, 01:38
Żyjemy dzisiaj w Polsce gdzie różne osoby bez bojaźni plują na Kościół, sikają na Krzyże, ośmieszają JPII, lżą Żołnierzy Wyklętych – wolność słowa.
Ale gdy ktoś choćby krzywo spojrzy na Owsiaka staje się wg samozwańczych elit „wrogiem ludu pracującego miast i wsi”.
To taki paradoksik dnia dzisiejszego. Dobranoc.
Kim jest lempart
Kim jest lempart 01.11.2020, 12:30
https://www.tvradom.com/wiadom…
Nie popieram
Nie popieram 31.10.2020, 09:56
Laski w oklejonych autach wyrażnie dobrze się bawią. Trąbią, tańczą, śmiechy i do tego smartwony w rękach. Zdaje się być to wesoły strajk a nie ***onych.
Uuuuuu
Uuuuuu 30.10.2020, 23:36
https://wpolityce.pl/polityka/…
Dosyć już
Dosyć już 30.10.2020, 17:04
Ekipa samochodową wciąż ta sama, te same mordki rozbawione ze smartfonami w ręku i petami w pysku. Przyjechali z Piły teraz nam tu utrudniają.
magdalena
magdalena 30.10.2020, 16:28
Ot, kultura u pracownicy jednostki KULTURY. Opłacanej oczywiście z podatków mieszkańców
Krzychu
Krzychu 29.10.2020, 18:32
Ta kobieta to wielki wstyd dla naszego miasta. Nie rozumiem dlaczego burmistrz Pulit czyli człowiek o konserwatywnych poglądach wyraził zgodę na zatrudnienie takiej osoby w miejskiej instytucji.
złotowianka
złotowianka 29.10.2020, 11:32
"Je.. PiS". Magdalena Adamowicz o mowie nienawiści

https://www.onet.pl/informacje…
G
G 29.10.2020, 11:30
To żaden ,,strajk kobiet", lecz posłużenie się pretekstem w celu zniszczenia naszego narodu.
Tuskowcy tymi gimnazjami wyhodowali sobie głupawych janczarów, którzy idą w niewolę ze śpiewem.
mocne w paszczu
mocne w paszczu 29.10.2020, 09:08
"Jeśli kobiety nauczą się przeklinać, będą zdrowsze. " To słowa Pauliny Młynarskiej. Coś w tym jest, Obserwuję patologiczne podwórka gdzie szczerbate babska rzucają kur...., chu...... to wydaje się, że są silne, silne w paszczy. Umięśniona paszcza to zdrowie i zadowolenie
KL
KL 29.10.2020, 08:22
Organizatorka się podłożyła, niestety szkoda, że zostało to tak poprowadzone. Plugastwo i łamanie prawa nie jest przyczynkiem do budowania tylko do niszczenie.
bolek
bolek 29.10.2020, 07:39
Przecież ta baba to lewak jakich mało, wstyd mi ze ktoś taki mieszka w moim miescie
Julka
Julka 28.10.2020, 19:41
Ale się koncertowo zesraliście XD Naprawdę myślicie, że młodzież teraz poraz pierwszy w życiu słyszy lub używa wulgaryzmów? Czemu nie stoicie jak pod ścianą płaczu przy każdym nielegalnym graffiti? Czemu pijecie piwoszczyny z Biedronki, klniecie przy swoich dzieciach i szukacie winowajców gdzie indziej? I tak prywatnie, jako filolog, zapytam - czemu obsraliście gacie na miętowo z powodu zestawu dźwięków, które według kogoś mają inną moc niż wszystkie? Słowa mają tyle znaczenia ile się im daje, jeśli podnosicie przekleństwa do tak wysokiego standardu a jesteście w stanie na wiatr rzucać 'kocham cię na dobre i na złe' do swojej kobiety, moim zdaniem powinniście ze swoim zdaniem ***ać.
KL
KL 29.10.2020, 08:24
"zesraliście,,? filolog? hahahahahahahahahahahha
srulka
srulka 28.10.2020, 20:23
do kogo to srasz suko zdechła? ***j. ***aj, nie ***aj!
Uuuhuuu
Uuuhuuu 28.10.2020, 17:47
Wkurrwionej dzisiaj protest nie wyszedł. Bładź stała, przebierała tłustą *** a młodzież osrała ***oną.
Krzychu
Krzychu 28.10.2020, 16:03
Ktos tu napisał, ze ten strajk stymulowany jest przez nauczycieli z SP nr 3. Nie przez wszystkich nauczycieli, tylko przez tych , ktorzy razem z panią Jozefowska uważają, ze dzieci i młodzież mogą sobie przeklinac . Teraz mlodziez pójdzie do muzeum poradzić sie pani KJ w sprawie tabletek na usuwanie ciąży. Albo pogadaja o tym w SP nr 3 z aktywistkami , ktore zachęcają do udzialu w kolejnych wydarzeniach.
SP3
SP3 28.10.2020, 16:52
To ten jebnięty wuefista co bije młodzież a dyrektor o ty wiem. Nazwisko jakoś od ***zki czy srania.
anty
anty 28.10.2020, 15:10
Ona pracuje na etacie u burmistrza ? Za nasze pieniądze ?
Zróbmy petycje do pana Pulpita w tej sprawie, nie może tak być. niech W.....dala !! a jeżeli nie ona to burmistrz tez !
Maly
Maly 28.10.2020, 14:17
Trzeba było ich nie ***a** 😁 Się dziwicie kobiety się wkurzyły i macie 😁 Jarek jesteś moim fanem!
UWAŻAJCIE NA SIEBIE
UWAŻAJCIE NA SIEBIE 28.10.2020, 14:09
Miejsce tej baby jest w więzieniu. Rodzice pilnujcie swoich dzieci! już nawet dziennikarze Gazety Wyborczej widzą że pod Strajkiem Kobiet schowana jest bojówka lewicowa, która chce doprowadzić do rozlewu krwi i anarchii. LINK: https://www.tvp.info/50535181/skandaliczny-apel-strajku-kobiet-oburzeni-nawet-dziennikarze-gazety-wyborczej?fbclid=IwAR2WqqIHJC_ZrMPR6I4OJTADsJHiUFHDn6XCV9reH-2Ca_d1tpE3I-0A13I
Brawo!
Brawo! 28.10.2020, 16:33
Proszę przystopować ze swoimi teoriami spiskowymi, bo ja brałam udział w strajku, a do zadnej organizacji nie należę. I trudno podejrzewać o to te wszystkie obiety, które wyszły na ulicę. Po prostu czara goryczy się przelała.
Jeśli zaś chodzi o młodzież uczestniczącą w proteście to tylko bardzo dobrze o niej świadczy, bo to jej przyszłość się waży. Nie udawajmy świętszych niż jesteśmy, nagle przekleństwa zaczęły przeszkadzać??? Trzeba było nas nie wk...ć!!!
A Katarzynę to tylko podziwiać, że w tym żałosnym światku ma odwagę prezentować swoje poglądy.
A wszystkim oburzonym polecam wybrać się do kościoła - tam przecież jest recepta na wszelkie bóle świata.
żal
żal 29.10.2020, 07:11
Tylko po co robić sobie z gęby cholewę? Żeby zabłysnąć w mediach? Kłamstwo ma krótkie nogi. :)
Lol
Lol 28.10.2020, 13:38
Czy można przyjść do muzeum i sobie poprzeklinać? :-)

Pozostałe