Pizza na wynos i coś jeszcze....

  • 09.11.2020, 18:09
  • redakcja 77

Podziel się:

Oceń:

Pizza na wynos i coś jeszcze....
Koronawirus rozprzestrzenia się w coraz większym tempie. Skutki walki z epidemią są katastrofalne między innymi dla branży medialnej, turystycznej, kulturalnej, rozrywkowej., eventowej, hotelowej i restauracyjnej. Już teraz restauratorzy odnotowują ogromne, nawet 70% straty finansowe w porównaniu do lat poprzednich.

Koronawirus z pewnością odciśnie piętno na funkcjonowaniu polskich restauracji, choć wielu restauratorów dobrze sobie radzi i nie narzeka na brak pracy. Znacznie wzrosła tendencja w sprzedaży produktów gastronomicznych na wynos. To jedyna forma, która zapewnia pracę i utrzymanie w branży gastronomicznej. Na sympatyczny gest zdecydowała się restauracja Neapoli ze Złotowa. Klienci zamawiający pizzę po jej otwarciu spotykają się z podziękowaniami wypisanymi na rewersie pokrywy kartonu. To bardzo miły gest i na pewno skuteczny.

My również dziękujemy za ciepłą, dobrą pizzę.  

 

                                                                                redakcja 77

redakcja 77

Zdjęcia (4)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Paweł
Paweł 09.11.2020, 22:40
Trudny czas ale już szczepionka w drodze.

Pozostałe