Prace na odcinku Ciosaniec-Pniewo zakończone

  • 13.11.2020, 14:00 (aktualizacja 13.11.2020, 14:10)
  • Krzysztof Kuźmicz

Podziel się:

Oceń:

Prace na odcinku Ciosaniec-Pniewo zakończone Starostwo Powiatowe w Złotowie
Na tę inwestycję czekali nie tylko kierowcy, ale i piesi czy rowerzyści. Chodzi bowiem nie tylko o komfort jazdy samochodem, ale i bezpieczeństwo pozostałych uczestników ruchu, które inwestycja na odcinku Ciosaniec-Pniewo zdecydowanie poprawiła.

Wiele lat oczekiwania, kilka miesięcy planowania i wykonywania zadania, aż w końcu władze powiatu złotowskiego mogły z dumą zakomunikować: mamy to! Odcinek Ciosaniec-Pniewo został ukończony. Koszt tej inwestycji to ponad 1,3 mln zł, ale aż 1 mln zł udało się pozyskać dzięki wsparciu w ramach Funduszu Dróg Samorządowych. To kolejny sukces Powiatu Złotowskiego, który ponownie złożył dobry wniosek, czego efekty możemy właśnie oglądać. 

- Przebudowana droga będzie składową nowoczesnej, spójnej sieci infrastruktury drogowej pozwalającej na niezawodną i bezpieczną komunikację, a także elementem pozwalającym na zwiększenie aktywności gospodarczej na terenie wiejskim - mówi Patrycja Kajewska ze Starostwa Powiatowego w Złotowie. 

Przez cały czas trwania inwestycji, wykonawcy przyglądali się mieszkańcy obu miejscowości, a wśród nich sołtys Ciosańca Jolanta Grzonka, która pełni jednocześnie funkcję radnej powiatowej. To właśnie ona, już po zakończeniu inwestycji gościła w swojej miejscowości starostę złotowskiego Ryszarda Goławskiego oraz Andrzeja Jasiłka, burmistrza Okonka i Ryszarda Króla, radnego powiatowego. 

Krzysztof Kuźmicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe