Przebudowa w CKZiU w Złotowie coraz bliżej

  • 13.11.2020, 14:20
  • Krzysztof Kuźmicz

Podziel się:

Oceń:

Przebudowa w CKZiU w Złotowie coraz bliżej CKZiU w Złotowie
Przebudowa budynku warsztatów Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie na salę gimnastyczną znów o krok bliżej. W ramach ogłoszonego przez Starostwo Powiatowe w Złotowie przetargu wpłynęły cztery oferty, z czego dwie mieszczą się w przyjętych progach finansowych.

Otwarcie kopert nastąpiło w czwartek. Wówczas ujawniono, iż Powiat Złotowski jest gotów wydać na to zadanie 875 tys. zł. To oznacza, że dwie spośród czterech złożonych ofert z automatu można już skreślić. Niemniej wciąż zostają jeszcze dwie kolejne. W walce o kontrakt pozostają dwie złotowskie firmy, obie oferujące okres gwarancji na poziomie 84 miesięcy. To oznacza, że o zwycięstwie jednej z nich prawdopodobnie zadecyduje cena. Firma Glaz-Man w zamian za wykonanie zadania oczekiwała ponad 860 tys. zł, a Art-Bulding dokładnie 820 tys. zł. 

To oznacza, że umowa prawdopodobnie zostanie podpisana właśnie z drugą z tych firm, gdyż spełnia ona wszystkie kryteria udziału w przetargu. Niemniej nim informacja ta stanie się oficjalna, stronom postępowania przetargowego przysługuje jeszcze prawo do odwołania. To oznacza, że kontrakt zostanie podpisany najprawdopodobniej na przełomie listopada i grudnia. 

Później wykonawca będzie miał czas do końca maja przyszłego roku, by uporać się z postawionym przed nim zadaniem. 

Krzysztof Kuźmicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe