PSZOKi znów otwarte

  • 14.12.2020, 11:53
  • Krzysztof Kuźmicz

Podziel się:

Oceń:

PSZOKi znów otwarte
Od dziś ponownie można dostarczać odpady wielkogabarytowe do Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zlokalizowanych na terenie gmin należących do Związku Gmin Krajny.

- Z dniem 14 grudnia 2020 r. Miejski Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. wznawia obsługę Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w miejscowościach Złotów, Lipka, Rataje, Tarnówka i Zakrzewo - poinformowano za pośrednictwem profilu facebookowego Związku Gmin Krajny. 

Przy okazji warto pamiętać, iż nadal obowiązuje reżim sanitarny, a więc udając się do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych konieczna jest obowiązkowa osłona ust i nosa, a więc stosowanie maseczki lub przyłbicy.

Krzysztof Kuźmicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe