Jaki pomysł na Poniatowskiego i al. Wolności? Mieszkańcy mogą zgłaszać uwagi

  • 17.12.2020, 11:33 (aktualizacja 17.12.2020, 11:42)
  • Krzysztof Kuźmicz

Podziel się:

Oceń:

Jaki pomysł na Poniatowskiego i al. Wolności? Mieszkańcy mogą zgłaszać uwagi UGiM Jastrowie
Mieszkańcy Jastrowia mogą wyrazić swoją opinię w temacie zagospodarowania terenu przy ul. Poniatowskiego i al. Wolności. Jak powinno wyglądać to miejsce?

Urząd Gminy i Miasta Jastrowie zaprezentował koncepcję zagospodarowania terenu przy ul. Poniatowskiego i al. Wolności. Z dokumentów możemy dowiedzieć się m.in., w których miejscach planowane jest wykonanie oświetlenia, jak po zmianach może wyglądać jezdnia oraz gdzie zostanie przestawione istniejące już ogrodzenie. Obecnie swoje uwagi do tego projektu mogą zgłaszać sami mieszkańcy. 

- Ewentualne uwagi do PZT prosimy przekazywać pracownikowi UGiM w Jastrowiu: telefon 67 265 72 31, email [email protected] - informuje Urząd. 

Z kolei na stronie internetowej można zapoznać się ze szczegółami projektu (KLIKNIJ TUTAJ)

Krzysztof Kuźmicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe