Policjanci kontrolowali siłownie. W Złotowie były osoby ćwiczące

  • 29.12.2020, 12:04 (aktualizacja 29.12.2020, 14:26)
  • Krzysztof Kuźmicz

Podziel się:

Oceń:

Policjanci kontrolowali siłownie. W Złotowie były osoby ćwiczące Zdjęcie poglądowe
Policja wszczęła postępowanie wyjaśniające dotyczące jednej ze złotowskich siłowni, w której – mimo obostrzeń – znajdowały się osoby ćwiczące. To efekt kontroli, które przeprowadzono w całym kraju.

Zgodnie z ostatnimi obostrzeniami, od poniedziałku wprowadzona została Kwarantanna Narodowa, która wprowadziła w życie sporo nowych przepisów. Jednym z nich jest całkowite zamknięcie siłowni dla osób ćwiczących amatorsko i niezrzeszonych w związkach sportowych. Niemniej wielu właścicieli siłowni zapowiedziało obchodzenie obostrzeń.

W kontrze ruszyły kontrole policji. Jak informuje Wielkopolska Policja, na terenie naszego województwa w kilku miastach, w tym m.in. w Złotowie stwierdzono nieprzestrzeganie obostrzeń.

-Niestety w niektórych miejscach nie były respektowane wprowadzone ograniczenia. W siłowniach w Kaliszu, Ostrowie Wlkp. i w Złotowie zastano osoby ćwiczące. W związku z tym zostały wszczęte działania wyjaśniające. Materiały zostaną przekazane do służb sanitarnych – informuje policja.

Krzysztof Kuźmicz

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Waldek
Waldek 29.12.2020, 14:06
O którą siłownię chodzi? Nie mogę poznać po tej kobiecie gdzie to się stało. Jak pokazujecie wypadki, pożary to widzę jaki dom jaki samochód jakie drzewo a tutaj nie wiem nic. W Złotowie jest 5 siłowni, chce wiedzieć z której strony i od jakich ludzi mogę się spodziewać zarazy. Jakim ludziom się nie kłaniać skoro szmacą nasze zdrowie olewając zasady.

Pozostałe