Partnerstwo dla rozwoju Krajny

  • 15.01.2021, 21:04
  • Kamil Ceranowski

Podziel się:

Oceń:

Partnerstwo dla rozwoju Krajny Kamil Ceranowski
Powiat Pilski - Starostwo Powiatowe w Pile wraz z gminami Łobżenica gmina, Gmina Wyrzysk, Gmina Wysoka i Gmina Białośliwie z powiatu pilskiego oraz Gmina Lipka i Gmina Zakrzewo z powiatu złotowskiego wezmą udział w ważnym projekcie pn. „Pilotaż Centrum Wsparcia Doradczego”, który ma na celu rozwój Krajny

Projekt polega na partnerstwie, gminy wspólnie mogą sięgać po środki pomocowe, w tym unijne, brać udział nawet w specjalnie dedykowanych konkursach i zdobyć duże dotacje na realizację ważnych zadań, które poprawią sytuację mieszkańców i lokalnych przedsiębiorców.

Projekt realizuje wspólne przedsięwzięcia między innym w takich obszarach jak:

- turystyka (np. rewitalizacja kolejki wąskotorowej - Wyrzyska Kolejka Powiatowa w Białośliwiu, nowe ścieżki rowerowe, szlaki kajakowe),

- infrastruktura drogowa,

- opieka zdrowotna (programy profilaktyki zdrowotnej),

- edukacja/kształcenie zawodowe (dostosowanie oferty edukacyjnej do potrzeb lokalnych przedsiębiorców),

- usługi społeczne (projekty dla seniorów).

loadingŁaduję odtwarzacz...

Kamil Ceranowski

Zdjęcia (2)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Stanisław68
Stanisław68 15.01.2021, 21:32
Bardzo dobry pomysł z tymi winami. Ja się na tych trunkach wychowałem. Jednak warto zmienić technologię na francuską lub gruzińską.

Pozostałe