10 kolęd dla przyjaciół na ogólnopolskiej emisji telewizyjnej

  • 27.01.2021, 19:25
  • Kamil Ceranowski

Podziel się:

Oceń:

10 kolęd dla przyjaciół na ogólnopolskiej emisji telewizyjnej Krzysztof Kuźmicz
Największa w Polsce sieć kablowa Vectra S.A. emituje w paśmie wspólnym telewizji lokalnych koncert 10 kolęd dla przyjaciół.

Pasmo wspólne to program przygotowywany do emisji wspólnej we wszystkich telewizjach nadających w największej sieci Vectra S.A. Obecnie jest to ponad 50 nadawców telewizji lokalnych emitujących swój program w 150 miastach. Ich program dociera łącznie do blisko 3 milionów widzów. Liderzy lokalnych telewizji i regionalnych wspólnie tworzą program pasma wspólnego, który promuje lokalne treści w zasięgu krajowym. Trzy półgodzinne bloki premierowo nadawane są tego samego dnia we wszystkich telewizjach lokalnych w poniedziałki, środę i piątek. 

Koncert 10 Kolęd dla przyjaciół zaprezentowany zostanie w trzech odsłonach: 27 01 2021 (środa), 29 01 2021 (piątek) 01.02. 2021 (poniedziałek). Obszar na którym zostanie wyemitowany przedstawia mapa nadawców lokalnych telewizji : 

 

Sieć kablowa VECTRA jest największym w Polsce operatorem telekomunikacyjnym. VECTRA jako jedyny duży operator wspiera rozwój telewizji lokalnych. Oprócz misji realizowanej przez lokalne telewizje wspólnie realizowany jest projekt ogólnopolskiego pasma wspólnego w cyfrowej sieci Vectra. Obecnie dociera on do 3 milionów osób w Polsce. Najbliższą  telewizją lokalna w naszym regionie jest Telewizja ExpressTV, która nadaje swój program w Pile, Wągrowcu i Rogoźnie Wielkopolskim oraz Telewizja Zachód nadająca program w Szczecinku.  

 

Kamil Ceranowski

Zdjęcia (4)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe