Poseł Marta Kubiak z podwójną wizytą w powiecie złotowskim

  • 06.02.2021, 21:45
  • Krzysztof Kuźmicz

Podziel się:

Oceń:

Poseł Marta Kubiak z podwójną wizytą w powiecie złotowskim Kamil Ceranowski
Poseł Marta Kubiak odwiedziła w miniony piątek powiat złotowski. Najpierw wizytowała ona w prężnie rozwijającej się firmie Hydropex, a następnie rozmawiała z włodarzem gminy Lipka - Przemysławem Kurdzieko.

W piątek w Złotowie odbyła się wizyta robocza z udziałem Pani Marty Kubiak, Poseł na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej. W pierwszej kolejności odbyło się spotkanie w Zakładzie Robót Instalacyjno-Inżynieryjnych Hydropex Sp.z o.o.Sp. k. Firma przyciągnęła uwagę swoimi śmiałymi działaniami na rynku, których nie spowolniła nawet pandemia. To właśnie Hydropex od dłuższego czasu dyktuje kierunek rozwoju szeroko pojętej branży przewiertów, realizując wiele pionierskich działań, których konkurencja nie podejmuje się. 

W trakcie wizyty prezes Mateusz Raczyński przedstawił najbliższe plany inwestycyjne  Wspólnie omówiono możliwość realizacji przedstawionych zagadnień. Spotkanie to było również bardzo dobrym momentem do zademonstrowania nowego sprzętu największych światowych producentów, takich jak Liebherr, Vermeer czy DTA Tracto Technik. 

Wizyta w Złotowie była również świetną okazją do omówienia pozabiznesowych. Być może wkrótce rozmowy te, na razie owiane tajemnicą, przełożą się na realizację ważnych dla złotowian zadań. Będą to dwie istotne i bardzo potrzebne inicjatywy ze sfery sakralnej i edukacyjnej. 

W drugiej części dnia poseł Marta Kubiak udała się także do Lipki, gdzie spotkała się z wójtem Przemysławem Kurdzieko. Temat? Jak w większości tego typu spotkań - inwestycje już przeprowadzone oraz planowane. Włodarz gminy przedstawił najważniejsze zadania, które udało się zrealizować w ostatnim czasie oraz plany na przyszłość, które być może uda się zrealizować przy wsparciu środków zewnętrznych, w tym z budżetu państwa. 

Krzysztof Kuźmicz

Zdjęcia (10)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe