Powiat złotowski za ideologią LGBT?

  • 08.02.2021, 16:38
  • Piotr Tomasz

Podziel się:

Oceń:

Powiat złotowski za ideologią LGBT?
W kilkudziesięciu miejscach w Polsce powstały strefy wolne od ideologii LGBT - ideologii niezwykle niebezpiecznej, której założenia w oczywisty sposób kolidują z uniwersalnymi prawami człowieka i podstawowymi zasadami demokracji

Ich utworzenie spotyka się z reakcją ze strony możnych tego świata (sukcesywnie, szczególnie w ostatnich miesiącach, ograniczających naszą wolność) i z tego tytułu niektóre samorządy dotykają sankcje. W którym nurcie popłynie powiat złotowski?

„Jedna jaskółka wiosny nie czyni”. Wiele wskazuje jednak, że rządzony przez Prawo i Sprawiedliwość i Porozumienie Samorządowe region zdaje się aplikować, używając języka komunistycznej nowomowy, by stanąć w szeregu awangardy postępu. Dowodzi tego chociażby „Dzień Tolerancji”, który 7 lutego 2021 roku odbył się w miejscowości Górzna. Rzecz jasna pod „tęczowym sztandarem”, który, wzorem epoki słusznie minionej, zajął centralne miejsce na sali obrad.

W tym miejscu wypada zadać pytanie pani Lewickiej, która jest sołtysem wsi Górzna: przepraszam, czy tu biją gejów, lesbijki lub inne mniejszości? Tak też zrobiłem. Pani Sołtys na szczęście zaprzeczyła, że na terenie wsi Górzna występowały lub występują tego rodzaju zachowania. Na inne pytania nie była już skłonna odpowiedzieć. Dowiedziałem się jedynie, że prowiant „obrońcom tolerancji” zapewniło miejscowe Koło Gospodyń Wiejskich, które jeszcze dodatku „LGBT” w nazwie nie nosi.

Pani Sołtys, która promuje całe wydarzenie na swoim profilu FB, zbyła m.in. moje pytanie o koszty wynajmu sali wiejskiej (własność publiczna). Ku mojemu zaskoczeniu zostałem odesłany w tej sprawie do pani Jaszczyk z pobliskich Nowin, która rzekomo zorganizowała to publiczne wydarzenie. Niestety również i ona, osoba tak ceniona od lat przez władze powiatu złotowskiego, nie była skłonna do udzielenia odpowiedzi na żadne z nurtujących mnie pytań. Nawet tak proste: czy w Nowinach biją gejów? Z profilu FB domniemanej organizatorki dowiedziałem się jednak, że spotkanie w Górznej poprzedził kulig. Zapewne miał wymiar symboliczny. Wszak „Skaldowie” śpiewali „pędzi, pędzi kulig niczym… błyskawica”. Możliwe też, że pędził, bo po pierwsze uczestnicy byli na czczo, a po drugie ciągnik zastąpił konie.

Nieudane próby uzyskania informacji na temat imprezy publicznej we wsi Górzna sprawiły, że pozostała mi ostatnia deska ratunku, pani Józefowska ze Złotowa. Wymienioną osobę znam z telewizji publicznej i Radio Poznań. W mediach (za rządów Zjednoczonej Prawicy) promowana była jako inicjatorka akcji „Stop hejtowi”. W tym miejscu pochwalę się, że miałem okazję zobaczyć imprezy, które pani Józefowska prowadziła (zapewne w jej ramach) na złotowskich ulicach. Dzięki temu wiem, że np. słowa „w...ć i „j...ć” nie są wulgaryzmami, oczywiście jeśli wykrzykuje się je np. w tłumie młodych ludzi, którzy nawet nie wiedzą czym jest aborcja (wykrzykiwanie takich słów „to odwaga” - zasugerował pewien redaktor, który to od lat leczy kompleksy palcem w czymś tam i wywiadami z miejscowym duchowieństwem). Złotowska feministka, która tak chętnie eksponuje publicznie charakterystyczny „piorunek” (przypominający runę Sieg), również „nabrała wody w usta” i nie odpowiedziała na moje pytania. Odesłała „do Kaifasza”, czyli rzekomej organizatorki. Na temat spotkania „obrońców tolerancji” w Górznej dowiedziałem się zatem niewiele.

Łatwo krytykować, lepiej samemu coś zorganizować. Uprzedzam głosy ewentualnych malkontentów. Napisałem bowiem do Sanepidu i Policji. Poprosiłem o wytyczne w dobie pandemii. Chciałbym bowiem zorganizować, i to w sposób całkowicie legalny, wydarzenie publiczne, w którym wezmą udział przeciwnicy rozpowszechniania ideologii LGBT (podkreślam, szkodliwa jest sama ideologia, nie natomiast ludzie o odmiennej orientacji seksualnej). W programie: wykład (m.in. z udziałem dzieci), kulig (kolega chętnie użyczy samochodu, ale może znajdzie się traktor) i oczywiście biesiada (rzecz jasna całość bez maseczek). Czekam na info od wspomnianych instytucji. Nie mam jednak wątpliwości, że podejdą z entuzjazmem do mojej inicjatywy. Odmowa będzie oznaczała przecież, że powiat złotowski płynie w stronę ideologii LGBT i nie traktuje wszystkich równo.

Piotr Tomasz

Ps. Wyjaśniam, że zdecydowana większość mieszkańców wsi Nowiny i Górzna zbojkotowała spotkanie. Nieoficjalnie dowiedziałem się, że na sali było jedynie kilkanaście osób, zdecydowaną większość stanowili przyjezdni.

Piotr Tomasz

Zdjęcia (4)


Komentarze (51)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
KRZYCHU
KRZYCHU 27.02.2021, 18:47
Maria Jaszczyk na starość zupełnie odleciała i
Kary
Kary 18.02.2021, 08:44
Czy honorowy sponsor George Soros uczestniczyl?
wadeczka
wadeczka 16.02.2021, 12:43
Pytanie: gdzie złotowski SANEPID? Złamano obowiązujące przepisy i co? Nic.
Margot
Margot 16.02.2021, 22:54
Niekoniecznie....
Ślina i morfina
Ślina i morfina 14.02.2021, 09:46
Na następnym spotkani LGTB w Górznej spotkanie z Babcią Kasią. Będzie to spotkanie edukacyne na temat bluzgania podczas strajku tzw. kobiet. Babcia Kasia to znana już w Polsce wulgarna baba, która wyzywa policję od kobiet które np: robią pały lub lody za pieniądze. Seminarium poprowadzi pani Kasia ze Złotowa, której rynsztok słowny niczym nie odbiega od Babci Kasi zresztą wygląd i wiek także.
ZMORA ZAMORTDYSTEK
ZMORA ZAMORTDYSTEK 13.02.2021, 18:47
October Baby - Przeżyła aborcje - Gianna Jessen
Zabili JĄ a ONA Żyje!
Jak sama mówi: W rzeczywistości zabijano mnie w imię praw kobiet. https://www.facebook.com/Bract…
NN
NN 13.02.2021, 02:13
A kto sieje wiatr, ten zbiera burzę i test przyszedł szybko. Zarzewiem byli aktywiści LGBT, którzy latem zeszłego roku tęczowymi flagami omotali warszawskie pomniki, w tym obelisk Chrystusa przed kościołem św. Krzyża. Zatrzymano wówczas m.in. Michała Sz., zwanego Margot, który został posądzony o zniszczenie samochodu Fundacji Pro-Prawo do Życia, oklejonego hasłami przeciw LGBT, choć tłum próbował nie dopuścić policji do aktywisty. Sąd zdecydował o aresztowaniu go na dwa miesiące. Idealny temat dla mediów, co radio szeroko relacjonowało: o Margot mówiono jednak z użyciem zaimków męskich, mimo tego, że sam zainteresowany używał żeńskich i mienił się „osobą niebinarną”.
Waldas
Waldas 12.02.2021, 19:06
Mam wśród zmajomych homoseksualistów, nikt z nich nie ma dobrego zdania o lgbt. Jeden nawt mocno z tego gówna szudzi. Taka jest niestety prawda.
Piotr Tomasz
Piotr Tomasz 12.02.2021, 09:53
Dziękuję za zamieszczone komentarze. Na Państwa pytania odpowiem w kolejnym felietonie. W tym miejscu proszę o zachowanie kultury. Zwracam się zwłaszcza do "obrońców tolerancji", mniej agresji! I jeszcze jedno. W ostatnim czasie naruszono mój mir domowy, obrażano i straszono. Na kolejne tego rodzaju zachowania nie będę przymykał oka. Pozdrawiam Wszystkich Uczestników dyskusji. Także pana Ryszarda z Niemiec.
guanabana
guanabana 11.02.2021, 16:55
Ja piernicze, poważnie, kto pisał ten tekst? On nie ma nawet znamion obiektywizmu, a ideologia sączy się tu w każdym zdaniu, i jest to ideologia prawicowa, JAK szanowny autor chce odróżnić ludzi od wspomnianej ideologii? To znaczy co, mozemy istnieć, ale mamy żyć tak, żeby nikt nas nie widział, tak? Bo jak idziesz za rękę z żoną to jest ok, ale jak osoba lgbt idzie za rękę ze swoim życiowym partnerem/partnerką to już jest ideologia? Możesz mi wyjaśnic ten mistyczny, wymyślony przez polityków twór słowny?
Zygmunt
Zygmunt 10.02.2021, 15:39
Czy zasłonięcie malutkimi kwadratami oczy chroni przed RODO? Nie sądzę, widzę siebie i znaczną część twarzy na zdjęciach i nie życzę sobie publikowania bez mojej zgody gdziekolwiek mojego wizerunku.
P.S.
P.S. 10.02.2021, 15:27
Wyjaśniam, że zdecydowana większość mieszkańców wie, iż ten portal publikuje "poglądy" ludzi sfrustrowanych, chcących zaklinać rzeczywistość. Z dziennikarstwem niewiele to ma wspólnego. Większość czytelników trafia tu przypadkowo, a potem omija portal szerokim łukiem.
do P.S
do P.S 10.02.2021, 16:43
Ludzie sfrustrowani maja prawo do wyrażania swoich "poglądów"? Myślałem, że tak choć lewacka tolerancja może mieć jakiś problem z tym.
Klemens
Klemens 10.02.2021, 15:25
Ja gospodorz rolny nie zgadzom się na homo stosunki w mojej oborze, chlewie i stajni ! Na szczęście zwierzęta jeszcze nie wariują !
Jajacek
Jajacek 10.02.2021, 14:50
W czasie pandemii organizacja zebrań powyżej 5 osób skutkuje wizyta sanepidu i policji. Dodatkowo w budynku opłacanym przez nas podatników onanizuje się spotkania za darmo promując choroby ! Skandal !
Kasia
Kasia 10.02.2021, 12:54
Uważajcie bo prawicowi rodzice organizują jakąś listę i lis do dyrekcji szkoły katolickiej. Chcą naszą aktywistkę odsunąć od swoich dzieci. Tracimy przyczółek naszej edukacji o tolerancji przez duże T. Nie pozwólmy katolom na ten ruch.
Ola
Ola 10.02.2021, 16:36
Rodzice zrobią co uważają. Będą pisać petycję gdzie chcą i odsuwać od swoich pociech elementy nie mające nic wspólnego z ich przekonaniami a próbującymi wmawiać im co jest dobre i jak należy żyć.
Ola też
Ola też 11.02.2021, 12:41
Tak, to rzeczywiście straszne - opowiadanie dzieciom o akceptacji, różnorodności i miłości. Fuj! Wychowajcie ich na nienawistnych ludzi. Niech mają smutne życie!
Doktor
Doktor 09.02.2021, 18:26
Światowy poziom dziennikarstwa
Proszę wytłumaczyć pojęcie ,,ideologia Lgbt,,
Monk89
Monk89 10.02.2021, 15:28
Proszę wyjaśnić co znaczy ta zbitka liter lgbt. Kto ustalił kolejność tych zboczeń? Dlaczego lesby są przed pedałami a gdzie literka Z dlo zoofili, gdzie literka N dla nekrofili? To ma być tolerancja., To jakaś wybiórcza ideologia. No a gdzie kolor brązowy na fladze symbolicujący ruch gejowski?
Ola
Ola 11.02.2021, 12:37
Orientacja seksualna nie jest zboczeniem. Jest cechą. U większości osób występuje orientacja heteroseksualna. U mniejszości homo czy biseksualna. Tak jak wyraźną mniejszością są osoby rude lub leworęczne. Co do kolejności - lesbijki nie zawsze były na początku akronimu. Przyznano im to miejsce, aby wesprzeć emancypację kobiet w tym ruchu. Proste? Proste. Ponadto zaznaczę, że zajmujemy się związkami dorosłych osób, które wchodzą w te związki z miłości i w pełni świadome. Niezwykle trudno, aby koza albo trup wyraziły świadomie zgodę na bycie w relacji miłosnej z człowiekiem (żywym). To była bezpłatna porada od osoby homoseksualnej. Proszę głosić od dziś - tylko dobrą nowinę. Serdeczności!
Zbyszek z rodziną
Zbyszek z rodziną 09.02.2021, 17:17
Dziennikarz śledczy! Zdjęcia robione z ukrycia, a o RODO rozumiem że wszyscy zapominamy. Zachowanie 10-latka podglądającego panie w łazience! wstyd
co ci do tego?
co ci do tego? 10.02.2021, 16:39
Mieszkańcy wsi mają prawo zaglądać gdzie chcą, robić zdjęcia tym, którzy na ich mieniu łamią prawo.
do kmiota mroza
do kmiota mroza 10.02.2021, 12:44
Ty ***ie jeszcze odpowiesz za ten kulig. Podczepiać sanki z dziećmi do ciągnika rolniczego ? Zabiorą ci kwity na ciągnik i będziesz smutny kmiocie.
Pan Mróz
Pan Mróz 10.02.2021, 19:11
*** sie frajerze
:)
:) 09.02.2021, 17:12
Jak dla mnie autor tego artykułu powinien się zająć swoim życiem. Trzeba mieć nie ciekawe życie aby dodawać takie wpisy i żerować na innych, autor artykułu musi być niedoinformowany, temat spotkania był ogólnie o tolerancji a nie o LGBT. Czy mamy doczynienia z psychicznym homofobem?
Chyba dziennikarstwo nie jest do końca pisane akurat Panu. :)
Bogusław
Bogusław 10.02.2021, 12:39
Dlaczego mówisz kto co ma robić, czym ma się zajmować. Na jakiej podstawie oceniasz kogoś życie.? Poprzewracało się wam w tych tolerancyjnych łbach.
.
. 10.02.2021, 15:32
Na jakiej podstawie autor artykułu ocenia innych ludzi? I fotografuje innych zza okna?
Śliwka
Śliwka 09.02.2021, 15:47
Pani MAria jest dobrą, odważną i mądrą kobietą. Brawo!!! Takich ludzi nam trzeba! Jestem dumna!
Sebastian
Sebastian 10.02.2021, 12:40
nie *** od dzieci z tą kolorową szmatą na kiju
ej, co jest?
ej, co jest? 09.02.2021, 14:40
Tęczowe lewactwo uważa, że prawa są dla nich a reszta nie ma praw nawet tego oceniać. Dostają spazmów nawet na krytykę, która dotyczy spraw elementarnych. To bardzo ciekawe ale i niebezpieczne bo to trochę (nie trochę) tępotą umysłową.
rs
rs 09.02.2021, 08:26
I CO "PANIE P-T" ZNOWU JĄTRZENIE. KIEDYŚ W SWOICH "WYPOCINACH" RACZYŁ PAN ZAUWAŻYĆ, ŻE PEWNE CECHY SIĘ DZIEDZICZY, BYŁO TO W KONTEKŚCIE POTOMKÓW LUDZI Z SB, CIEKAWI MNIE PO KIM LUDZIE DZIEDZICZĄ TĄ OSTATNIO BARDZO POPULARNĄ W NASZEJ OJCZYŹNIE CECHĘ " JĄTRZENIE "

Pozostałe