Nie żyje 87-latek. Zasłabł w przychodni

  • 17.02.2021, 12:10
  • Krzysztof Kuzmicz

Podziel się:

Oceń:

Nie żyje 87-latek. Zasłabł w przychodni
87-letni mężczyzna zasłabł w kolejce do lekarza. Pomocy udzielali mu pielęgniarka, lekarz, a później także ratownicy Państwowej Straży Pożarnej. W tym czasie w okolicy nie było ani jednego wolnego ambulansu, którego załoga mogłaby przyjechać z pomocą.

Jak udało nam się ustalić, 87-letni mężczyzna był mieszkańcem gminy Jastrowie. Policja wykluczyła udział osób trzecich w tym zdarzeniu, jednak jego okoliczności i tak budzą wiele emocji. 

Zdarzenie miało miejsce wczoraj w jednej ze złotowskich przychodni. W pewnym momencie mężczyzna źle się poczuł i stracił przytomność. Z ratunkiem ruszyła pielęgniarka oraz lekarz. Wobec braku możliwości wysłania na miejsce karetki, jako kolejni na miejsce dotarli strażacy, którzy przyłączyli się do walki o życie 87-latka. Ostatecznie jednak bez powodzenia. 

Krzysztof Kuzmicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe