ZŁOTÓW. Basen ponownie uruchomiony

  • 22.02.2021, 12:36
  • Krzysztof Kuzmicz

Podziel się:

Oceń:

ZŁOTÓW. Basen ponownie uruchomiony Pływalnia Laguna
Dziś po raz pierwszy po trzymiesięcznej przerwie uruchomiono Pływalnię Laguna w Złotowie. Z obiektu jednorazowo będzie mogło korzystać nawet około 80 osób. Oznacza to pełne obłożenie w części basenowej, ale już pewne ograniczenia w strefie saun.

Na razie podano godziny otwarcia obiektu jedynie w pierwszym tygodniu. Do najbliższego piątku włącznie Laguna będzie otwarta od 13 do 21, z kolei w sobotę i niedzielę od 6 do 23. W czasie, w którym pływalnia będzie otwarta dostępna będzie część basenowa oraz sauna fińska. Z pierwszej ze wspomnianych będzie mogło korzystać do 75 osób, co oznacza maksymalne obłożenie. Z kolei strefa saun została ograniczona tylko do sauny fińskiej. Będzie mogło w niej przebywać do ośmiu osób, jeśli są członkami jednej rodziny lub dwóch, jeśli nie są spokrewnieni. Jednocześnie w czasie przerwy w funkcjonowaniu w obiekcie dokonano ważnej inwestycji, która ma podnieść komfort korzystania. 

- Obiekt miał przestój przez około trzy miesiące. W tym czasie wykonaliśmy bardzo ważne zadanie, którym była modernizacja wentylacji. Dzięki uporowi pana burmistrza udało nam się je zrealizować i w tej chwili warunki w obiekcie na pewno poprawią się. Przede wszystkim mowa o komforcie powietrznym - temperatura wyższa, a wilgotność mniejsza, więc każdy z użytkowników na pewno odczuje to na własnej skórze i nikt nie będzie narzekał na to, że jest mu zimno - powiedział Tadeusz Drobczyński, dyrektor Złotowskiego Centrum Aktywności Społecznej. 

Przy okazji poinformowano, że w tym sezonie lodowisko nie zostanie już uruchomione. Co roku kończyło ono działalność na przełomie lutego i marca, więc ewentualne rozpoczęcie sezonu dopiero teraz byłoby nieekonomiczne. 

Krzysztof Kuzmicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe