JASTROWIE. 660 tysięcy dla żłobka "Tuliś"

  • 23.02.2021, 12:49 (aktualizacja 23.02.2021, 12:54)
  • Krzysztof Kuzmicz

Podziel się:

Oceń:

JASTROWIE. 660 tysięcy dla żłobka "Tuliś" FB Jacek Bogusławski
15 miejsc opieki nad najmłodszymi mieszkańcami gminy Jastrowie zostanie utworzonych w tamtejszym żłobku "Tuliś", dzięki wsparciu uzyskanemu z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.

Informacje o wsparciu przekazał osobiście Jacek Bogusławski, członek zarządu województwa wielkopolskiego, który odwiedził Jastrowie. W czasie wizyty w żłobku publicznym miał on także okazję zobaczenia jak placówka funkcjonuje na co dzień. Dzięki dofinansowaniu standard opieki nad dziećmi ma zostać w krótkim czasie mocno podniesiony. 

- Dzięki dofinansowaniu z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w kwocie ponad 660 tysięcy złotych, w ramach wsparcia aktywności zawodowej osób wyłączonych z rynku pracy z powodu opieki nad małymi dziećmi, w TULISIU powstanie 15 nowych miejsc opieki nad dziećmi, a dotacja zapewni ich funkcjonowanie przez 22 miesiące - poinformował Jacek Bogusławski, członek zarządu województwa wielkopolskiego. 

W ramach tego projektu gmina przeprowadzi adaptację budynku umożliwiającą przyjęcie dzieci, zakupione zostanie niezbędne wyposażenie i pomoce dydaktyczne

Krzysztof Kuzmicz

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe