Czego obawia się radny Żelichowski?

  • 26.02.2021, 10:02 (aktualizacja 26.02.2021, 10:54)
  • Kamil Ceranowski

Podziel się:

Oceń:

radio-poznan-targowiska-bez-oplat.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Radny przewiduje, że ósmego marca, w dzień kobiet na ulicach pojawią się kwiatki, pojawi się też mnóstwo straganów i będzie po prostu bałagan. Czy możliwe, że Złotów zaleje nadpodaż kwiatów, ustawione zostaną stragany na każdym rogu ulicy? Dziennikarz Przemysław Stochaj postanowił sprawdzić co myślą o tym pomyśle mieszkańcy Złotowa. Posłuchajmy reportażu Radia Poznań.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Kamil Ceranowski

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ola
Ola 26.02.2021, 13:57
Radny chyba mało po świecie lata. Im więcej bazarów tym lepsze m8asta, chętnie odwiedzane. Po zawsze było miasto, żeby następował handel, przyciągał okolicznych wieśniaków do zbycia swoich produktów. No proszę to powiedzieć Francuzom, Holendrom, Hiszpanom lub Włochon, że stragany tylko w określonych miejscach. A latające papiery? No od czego ma miasto umowę ze spółką. Usługi na śmieciach są najlepszym biznesem.
Reszta w ch
Reszta w ch 26.02.2021, 11:20
Radny pilnuje swoje interesu

Pozostałe